Katl-i Vacib

ankaradyım 4 ay sonra görüşmek üzere bekleyin katl-i vacib bamba gibi geri dönüyo bu sefer inanılmaz hisseitrdiniz bana arkadaşlar hepiniz ruh edinmişsiniz bu işi biz bize yaparız biz fazlalığa ve muhalefet gerek yok zaten aramızda

Emrah. Hemen iste kaçmak yok ama kanka. Bazı planlar var (temiz kayıt gibi) hayata geçirilmesi gereken. Erwin Caner ben stüdyo yaptık pazar günü ağlarsın o derece sağlamdı :).

Grupça çok sevindik Caner bey kardeşim. Umarım sadece almamışsındır çalışmaya da başlamışsındır. Pazar günü stüdyo var herkes hazır olsun yeni şarkılar çalışılacak...

Doğum günü kutlamaları için Emel ve Caner'e teşekkür ederim :) Emrah ilk değil kardeşim kapanırsa açarız yeniden ama tabi bu arada Erwin'in da orasında burasında birkaç morluk oluşur o da ayrı bir mevzû. Emrah kayıt için Bursa'da süper bir stüdyo bulduk. Benim eski bir arkadaş askerden gelmiş açmış stüdyoyu. Orada kayıt yaparız. Fiyatı da iyi kalite de iyi. Gel oğlum artık be!

Olm bu erwini uzaklaştırmak lazım adam ne yazsa yönetim siliyor lütfen erwin beyler dikkat edelim başka şeyler demek zorunda bırakmayın beni lütfen...

arkadaşlar bir karma cd durumu peydah olmuş benim tavsiyem acil bir şarkılık kayıtla hemen girin yüksek ses mi yapıomuş ne acil bağlantı istiosanız kurarım hemen hadi yapın şu işi

Emrah kardeşim tamadır o iş ben bu eşek sıpalarını tutup kulaklarından sokarım kayda. Ninja olacak büyük ihtimalle. Belki Atlama'nın yeni hali de olabilir.

ninja olsun ya odaha bir iyice ayrıca o benim en son dinlediğim parcalardanda ola bilir şöle hoplatıp zıplatacak bunun yanı sıra atlama acilen cıkarın kafanızdan

merebeler.
gelin esk e bekleriz. biz(kırık çizgi) geçen yaz taaa buralardan izmire gitmiştik kayıt+konser için. anlıyacağınız burda düzgün kayıt yapan yer yok. bi kaç yer yapmaya başlamış isterseniz nasıl oluo kayıtları araştırırım sizler için.

Geri