Nefes (Rock) - İzmir

ya ne dağılması ne başınız saolsunu 8O

anılı gördüm cumartesi ooze ın önünde dj yıldırımda vardı prova yapıcaklarmış sadece bascı ve davulcu ayrılmış grupdan yani bildiğim kadarı ile görmedim daha...

grubun kurucu üyelerinden tuğyan vefat etti haziran başlarında Galder ondan bahsediyo sanırım

rollerblade demiş ki:
grubun kurucu üyelerinden tuğyan vefat etti haziran başlarında Galder ondan bahsediyo sanırım
Başımız sağolsun cümleten.. Burda böyle anlatılmaz ama olağanüstü dolu ve iyi niyetli bi insandı. Bana da çok büyük faydası dokundu müzik ve özellikle gitar konusunda :cry:

ii bi grup özellikle basçısı çok sıcakkanlı bi tipti.ooze de bi konser sırasında az mı bakışmıştık yanımda sevgilim olmasına rağmen..

Supreme, puto ve this love parçalarınıda çok iyi seslendiriyorsunuz ki eğer formda gruptan bi eleman var ise direkt hitabedeyim dedim...
fakat repertuarınızın yenilenmeye ihtiyacı var pop&rock, R&B ve alternatif olayında gerçekten iyisiniz...başarılar..

ben de aynı dertten yanıorum kaç defa izlediysem aynı parçaları çalıolar fazla bi değişiklik yok.belli süreden sonra bayıyo.tamam grubun performansı iyi ama biraz geniş repertuar istioruz please :)

değişik söylentiler var , PacMen kesin olarak dağıldı mı şimdi ? , Var mıdır bilen ?

dün vardı Pacmen sanırım tatilden dönmüşler ama çarşambaları programları yoktu garibime gitti gerçi dinleyemedik ama kapıda PaCman yazıyodu ben tabelanın yalancısıyım

Geri