Mini Amfiler..

harbi minik bi canavarmış bu micro cube denen amfi. tonları böyleyse şahane yani bide 2 tane pille 20 saat gidiyosa dicek bişey yok temin etmek lazım bi tane

bu micro cube mukemmel birsey ya oaeh. videoyu izledim bayildim resmen. burda da boyle 100-150$ civarina satilsa kapis kapis gidebilir diye dusunuyorum. tam yatak odasinda calisma amfisi ya. asmis. ahaha. bayildim. rotary speaker olayi da super eheha. zaten hangi amfinin sesini sonuna kadar aciyor ki insan, bunu acarsin iste mis gibi.

fender mini deluxe
56015.jpg

bu amfiyi nerde bulabilirim? satan bi yer varmı..zira dün ms2 almaya gittim laylayloma yeni bitirdik ne zaman gelceğinide bilmiyoruz dediler(uzun bi süre gelmez).. bu amfiyi çok met ettiler nerde bulunur bu

ben de roland cube-30 var ev kullanımı için super hatta gittigim cogu studyodaki dev amfilerdende iyi .yeni aldım henuz tum sırlarını cozmuş deilim ama drive cesitleri efektler fln cok guzel gercekten simdi biraz param olunca yanına micro cubeu de almayı dusunuyorum :) malum seyahat fln

biilyorum yau :) arkadaşımın ms 2 sini denedim geçen çok hoşuma gitti roland cube ün fiyarı ne kadar nerde bulunur?bütün tüneli gezdimm her mağzaya sordum hepsi yok bizde dedi bi laylay lomda ms 4 buldum (hoşuma gitmedi ms 2nin tonu daha iyi) .. bide yamahanın bi mini amfisini buldum böle büyük bilgisayar fanına benzeyen bişii ama istediğim şey yukarda resimdeki gibi sade ucuz kaliteli ve kullanışlı bişey... FENDER MİNİ DELUXE amfiyi nerde bulabileceğimi de söeylerseniz sevinirim

tunele en son gittigimde senkop ve zuhalde vardı sanırım artık kıvılcımdada olucak :) ama cube-30 orda var o fender i orda varmıdır bilmem

Boss-Roland yetkili distribütörü 1 Ağustos 2005ten itibaren zuhal müzik olacak. Anttan daha insaflı fiyatları olacaklarını söylediler. İstenen şeyleri temin etmede de bir güzellik yaparlar belki bilmiyorum. Bilginize

pyramind demiş ki:
Boss-Roland yetkili distribütörü 1 Ağustos 2005ten itibaren zuhal müzik olacak. Anttan daha insaflı fiyatları olacaklarını söylediler. İstenen şeyleri temin etmede de bir güzellik yaparlar belki bilmiyorum. Bilginize

kıvılcım değilmiş yanlış soylemşim oncelikle pardon :)

rastansaga;
ben tunelde senkop muzikten 300€ ya almıştım

zaferalemdar demiş ki:
selamlar :)

bugün takamine'nin çok güzel bir elektro klasik gitarını aldım..

eve geldim heyecanla, sonuç beni şaşirttı..

elimde 15R var (frontman, fender) sesi sonuna kadar açmama rağmen, hiç de rahatsız edici bir ses yüksekliği olmadı, hatta biraz daha yüksek olmasını tercih ederdim..

eğer 15 W böyle oluyorsa bu küçük amfiler (1W üsteki fender) hiç bir işe yaramaz gibi geldi bana..

Ben de 15w fender frontman kullanıyorum. Sesi dörtte birine getiremiyorum o derece bağırıyor. Bence ya amfide ya da gitarda bir sorun (ya da uyuşmazlık) var. Amfinin tonundan ve overdrive'ından memnun değilim o ayrı, ama istediğimden fazla ses yapabiliyor açıkcası.

o amfi su an nette 220-230 dolar arası yani amerikada herhangi bi music shop ta yaklaşık 250-300dolardır bence. zuhal e gelincede iyi bi ihtimal 300- 350 dolardan satılmaya başlar 250 dolar olması imkansız malum burası turkiye ;)

Geri