A.B.E.S. - Ankara

the_blind demiş ki:
slm voltron gene ben...
11 temmuz 2005 garage konseri eski bi davulcudan yorumlar...
Solo gitarist: sana bu konser daha cok dıkkat ettım cok anlamam gitardan ama arada öttü alet ama onun dısında cok ıyıydın...
Anıl: sana fazla yorum yapamıyorum senın gıbısını gormedım...:p
Davulcu: bana ders verebılır mısın?:)
Gölay: Adının gönay oldugunu sanıyodum ama uyardı gokcenler:p....
Bunu yapmayı sevmem ve zöhreye de haksızlık yapmıs olmak ıstemem ama ıyıkı gırmıssın gruba sahneyı dolduruyosun....
BATU: No commento... Cunku PERFECTO......
sonuna kadar kalamadıom ama en az 8 9 parca dınledım... dınledıgım yere kadar cok ıyıydınız sora sıcmıs olamazsınız.....:pPP
calısmaya devammmmm
Saol abi. Tabii ki çalışmaya devam.:) Ben o kadar perfecto değildim pazartesi, yorgunluk dalgınlık getirdi biraz. Ama farkedilmediyse iyidir. Bu arada bas konusundaki gelişim sürecinde senin de rolün büyük. En azından parametrik olarak yollarımızın aynı grupta kesişmesi ve senin bu sürece şahit olman. Bu bile yeterli ;)

arkadaşlar iyiydiniz o gece replikte başarılarınızın devamını dilerken bayan arkadaşımıza daha cok uyması ve kendini göstermesi gereken şarkılarla sizi bekliyorum (bu arada besteniz varmı ? )

henüz 3 aylık bir grubuz... beste olayına giremedik daha ama kesinlikle besteler olacak... kendime ait 5-6 bestem var, belki onları bi şekilde değerlendiririz... ama beste mutlaka olacak..

daha önce de söylediğim gibi gölay'ı gruba mümkün olduğunca hızlı adapte etmeye çalışıyoruz... söylediği parça sayısını da arttıracağız elbette... pazartesileri garaga'a bekleriz...

Pazartesi geleceğiz efenim de 2 kız vokal ardarda ehehehe iyi bari gözümüz azcık estetik bişiler görür bir sürü erkek vokal ne bu canım dimi :)
Başarılar...

mükemmel bir grup! elemanlar çok kaliteli! özellikle bassçilari ve gitaristlerini çok begeniyorum (batuhan'la anil'di galiba).. önü açik bir grup! basarilar!

akadaşlar pazartesi akşamı garajdayız, dinleyen, seven, merak eden herkesi bekliyoruz. Bu sene için son kez Fondue de olacaktı ama maalesef olamayacak. Keşke aynı sahneyi paylaşsaydık. Turgut, abi sizi de bekliyoruz ona göre :)

arkadaşlar aslında sizi dinleyemedim ama dinlemeyi çok isterdim yeni vokalle
ama benim hoşuma gitmeyen bir olay gördüm sizde daha önceden grubununzun elememanlarına kötü bir eleştiri geldiğinde hiç savunmada bulunmuyordunuz şimdi görüyorum direk savunma bu bir çelişki midir yoksa biraz bana mı öyle geliyor yoksa grup olduğunuz yeni mi aklınıza geldi
çünkü bir grup grupsa her ne koşulda olursa olsun elemanını savunmalı çünkü birlikte bir yola baş koymuşsunuzdur ama görüyorumki bu sizde yeni yeni ortaya çıkmış keşke daha önceden aklınıza gelseydi sizi daha çook severdim :roll:
neyse başarılarınızın devamını diliyorum nede olsa seyirci ne istiyorsa onu vermelisiz değil mi?????

Grup elemanları arasındakiler grubu ilgilendirir. bu forumda grupla ilgili haberler verilir, yorumlar yapılır, yorumlara bi şekilde karşılık verilir. eğer bir yanlış olduğunu hissedersek kendi içimizde düzeltme çabasına gideriz. Ayrıca bu forumda sadece müzikalite ile ilgili olan yorumlara cevap verilecektir aksi takdirde magazinsel boyuta girer olay...

chipmunk demiş ki:
arkadaşlar aslında sizi dinleyemedim ama dinlemeyi çok isterdim yeni vokalle
ama benim hoşuma gitmeyen bir olay gördüm sizde daha önceden grubununzun elememanlarına kötü bir eleştiri geldiğinde hiç savunmada bulunmuyordunuz şimdi görüyorum direk savunma bu bir çelişki midir yoksa biraz bana mı öyle geliyor yoksa grup olduğunuz yeni mi aklınıza geldi
çünkü bir grup grupsa her ne koşulda olursa olsun elemanını savunmalı çünkü birlikte bir yola baş koymuşsunuzdur ama görüyorumki bu sizde yeni yeni ortaya çıkmış keşke daha önceden aklınıza gelseydi sizi daha çook severdim :roll:
neyse başarılarınızın devamını diliyorum nede olsa seyirci ne istiyorsa onu vermelisiz değil mi?????

Batu arkadaşım gerekli cevabı vermiş.

Pazartesi içinde:
Evet aslından bende şaşırdım pazartesinin olu bi olmasına rağmen gelen baya insan vardı.Burdan gelen herkese çok çok teşekkürler bizi yanlız bırakmadıkları için.
Bu hafta yeni aldığım pedala alışamadığım için(aynı gun almıştım)biraz aksamalar yaşadım ama gene de bi şekilde atlattık sanırım.Bi de soundcheck te sorunlarımız oldu onu dışında muzik olarak da guzel bi gun oldu Voltron için.Gelecek hafta çok daha iyi olucaz umarım
Teşekkurler

Beyler son p.tesi yaptiginiz soundcheck süperdi. Böyle olur umarim sonralarida. Bir de arkadaslar gelistirici elestiri yapalim. Poh pohlamak bi yere kadar. Sahne performansinda hala problem var. Nedenini anlayamadigim sekilde duruyorsunuz. Bekledigim görüntüyü alamiyorum. Sarkilar; SOAD güzel. ben sevmesem de insanlar seviyor. Ve Papa Roach çok eglendim. Öptüm yanaklardan. :zipla

Pus demiş ki:
Beyler son p.tesi yaptiginiz soundcheck süperdi. Böyle olur umarim sonralarida. Bir de arkadaslar gelistirici elestiri yapalim. Poh pohlamak bi yere kadar. Sahne performansinda hala problem var. Nedenini anlayamadigim sekilde duruyorsunuz. Bekledigim görüntüyü alamiyorum. Sarkilar; SOAD güzel. ben sevmesem de insanlar seviyor. Ve Papa Roach çok eglendim. Öptüm yanaklardan. :zipla
Yavyum Papa Roach daha eklemedik. Ama Between Angels and Insects düşünüyoruz belki. Killing in the name of'dur dediğin.. Sahne konusunda haklısın aslında... Anıl mikrofon ve gitar yüzünden zorlanıyo, o yüzden Gölay, Serkan ve benim bişeyler yapmamız lazım.

Geri