Eflatun

Hımmm o zaman hayırlı olsun yeni baterist ve yeni TOLGA .hoşgeldi ...:))bana ne oluyorsa :oops:
hımm birde uşakrock festivali forumunda çağlar senle ilgili birşeyler dönüyor doğada çıkan her sesin hangi notada olduğuu söylüyor filan diye ama bir açıklama bekliyorum yani bunun ne demek olduğu hakkında hiç bir şey anlamadım çünkü :cry: (off ben niye müzisyen olamadım :cry: :arrow:

derder198 demiş ki:
vay annem güzel fotolar olmuş gerçektende .bu arada bateristinz değiştimi bana mı öyle geliyor .ereğlide ki bu değildi sanki saçları filan kıvırcık bir arkadaştı .bu daha yakışıklı gibide ordan dikkatimi çekti o bakımdan :roll: gerçi isimde aynı :?

Evet ÇAÐLAR ın da değiği gibi değişti baterist .Grubu olan arkadaşlar daha iyi anlar beni grupta iyi çalan insanlardan önce iyi anlaşabildiğiniz ve aynı amaç için çalışan insaların olması çok önemli .TOLGA ÖZDEN (isim benzerliğinden yazıyorum soyadını ;) )) tamda bu sırada(yani böyle bir baterist ararken ) çıktı karşımıza yeni bir grup elemanından öte yeni bir DOSTumuz var artık .Çocuklar gibi şeniz ve güçlüyüz .Tekrar hoşgeldi sefa geldi... ;)

Sizin arka baya sağlam herhalde ya ne biliyim öyle daha yeni bir grupsunuz ama şirketlerle filan çalışıyonuz bayaaa çevre var herhalde .( nerden mi biliyorum imzanızdaki adreslere girdim ordan biliyorum)şarkılar zaten iyi o ayrıda orda burda haberlerde çıkmaya başlamış hızlı gidiyosunuz valla .Siz 1-2 ay içinde albüm filanda yaparsınız bu hızla :LOL:
Yeni baterist hayırlı olsun bu arada...eskisini bilmiyom ben ama :roll:

Tabii hayatta hiçbir şey tesadüf eseri olmuyor .Bizimde var eş dost akraba.Tabii en önemlisi arkasında durabileceğimiz şarkılarımız var.ve yaş olarakta daha 19-20 yaşında adamlarız EFLATUN ismiyle de yeni sayılacak bir grubuz. Yani daha çok yapacak iş var ama yavaş yavaş ... ;)

baştan sona okudum bütün mesajları şarkıalrı da dinledim evet gelecek var gibi görünüyor (birçoklarına göre iyi yani) ama biraz iddalı yazılar var başarılar bakalım ;)

efendim sonunda beklenen şarkı e mail yoluyla yolandı bana grup gitaristi tarafından .(yaklaşık 3 ay sonra filan ama neyse yollandı sonuçta)
teşekkür ediyoruz ve" sen nerde ben nerde" diyoruz :) sabahtan beri o şarkıyı dinliyorum ve ağzım yerlerde moralim bozuldu iştahım kesildi .... süper bir şarkı(tek piyano ve vokal ) yani ne diyim yaw süper süper.ama birdaha gayret çocuklar çok iyi olacak her şey...(kimsenin bilmediği bir şarkıyı dinlemekte ayrıcalık canım hheheeee :LOL: )

mrb arkadaslar dün caglarlaydım konustum sarkıları bı dınle dedı abı manyak ya dınledıgıme degdı ya gercekten cok guzel umarım ıyı yerlere varırsınız......

......................BAŞARILAR..........................

hımmm ben farkında olmadan sizin davulcunuzu görmüşüm meğersem .geçen gittiğim tribal e.konserinde çalan kişi aynı zmanda sizin bateristmiş onların sayfayada yazdım ama bire burda yazıyım adamın müzik kariyeri kurtulmuş sizde çalarak :LOL: (şarkıları bilmediği halde o gün iyi çaldı adam bravo yanii )(tabii niye o grupta çalıyor o da garip :roll: ) bir durum birde millete olumsuz bir şey yazınca tepkili baya filan sizde tık yok ne biliyim güzel bir şey aslında (ya da okumuyosunuz mesajları tabii burda bir ihtimal )

pey öncelikle bnm için yaptıgın (tribal'in forumunda)yorumlar için çok teşekkür ederim de yaws bn merak ettim sen bnm bu grupta çaldığımı nasıl anladın valla anlayamadım.. Bu arada şarkıları bilmediğim de doğruydu çaktırmamaya çalıştım da sen çakmışsın :) , seni en ankarada olacak en yakın konsere davet ederim bence bu sefer güzel vakit geçireceksin :) ( grup elemanları ankara dışı oldugu için ankara konserlerini bnm ayarlamam gerekiyo galiba da bn biraz tembel kaldım bu konuda :)

pey demiş ki:
hımmm ben farkında olmadan sizin davulcunuzu görmüşüm meğersem .geçen gittiğim tribal e.konserinde çalan kişi aynı zmanda sizin bateristmiş onların sayfayada yazdım ama bire burda yazıyım adamın müzik kariyeri kurtulmuş sizde çalarak :LOL: (şarkıları bilmediği halde o gün iyi çaldı adam bravo yanii )(tabii niye o grupta çalıyor o da garip :roll: ) bir durum birde millete olumsuz bir şey yazınca tepkili baya filan sizde tık yok ne biliyim güzel bir şey aslında (ya da okumuyosunuz mesajları tabii burda bir ihtimal )

yok yok okuyoruz ama ne yapalım yani kavga mı edelim illaki ... :LOL: düşüncelerin için teşekkür edeeriz .tribale gelince hepsi bizim arkadaşımız bu yüzden onlar hakkındaki(olumlu -olumsuz) düşüncelerini sadece onların sayfasına yazarsan seviniriz...kendine çok iyi bak...

tamerss demiş ki:
pey demiş ki:

yok yok okuyoruz ama ne yapalım yani kavga mı edelim illaki ... :LOL: düşüncelerin için teşekkür edeeriz .tribale gelince hepsi bizim arkadaşımız bu yüzden onlar hakkındaki(olumlu -olumsuz) düşüncelerini sadece onların sayfasına yazarsan seviniriz...kendine çok iyi bak...

haklısın aslında ya evet onlara yazsam daha iyi olcak herhalde .neyse siz böyle gidin.ama fazla havalarda uçmayın (nasıl olsa kızmıyonuz sallıyom bende hhehee :LOL: hadi başarılar herkese

Tolgaux demiş ki:
pey öncelikle bnm için yaptıgın (tribal'in forumunda)yorumlar için çok teşekkür ederim de yaws bn merak ettim sen bnm bu grupta çaldığımı nasıl anladın valla anlayamadım.. Bu arada şarkıları bilmediğim de doğruydu çaktırmamaya çalıştım da sen çakmışsın :) , seni en ankarada olacak en yakın konsere davet ederim bence bu sefer güzel vakit geçireceksin :) ( grup elemanları ankara dışı oldugu için ankara konserlerini bnm ayarlamam gerekiyo galiba da bn biraz tembel kaldım bu konuda :)

bakalım güzel vakit geçircen diyosan geliriz valla .merak ediyorum sizi fazlaca . bende davul çalıyorum bu yüzden anlarım kimin nasıl çaldığını ;) birde senin bu grupta çaldığını seni tanıyan mı diyim takip eden mi diyim işte öyle iyi bir arkadaş ;) özelmesajla iletti bana saolsun .hadi bakalım iyi bakın kendinize :arrow:

ahaaanda yani şarkyıı dinledim.koptum valla süpeeeeeeeeeer olmuş abi o ne biçim sözler valla bravo kim yaptıysa.tabii tek piyanoyla söylenme fikride müthiş olmuş.yalnız dikkAt diyom bu şarkı yani bir "HAYALET SEVGİLİM "vakası olabilir yani benden demesi.dinleyin görceniz ;)

KONSERR!!

COLOSSAL PROJECT, ALTERNATİF KONSERLERİ
19 KASIM 2005 CUMARTESİ, DİP müzikhol/bar MİTHATPAŞA CAD. NO: 62

23:00 "DELİ GÖMLEÐİ"
21:45 "KAOTİK"
20:30 "ALIVE"
19:00 "EFLATUN"
17:45 "51 PROMİL"
16:30 "OSİRİS"

GİRİŞ: 5 YTL , KAPI AÇILIŞ: 15:30

(Not: Saat 18:00 dan itibaren mithatpaşa caddesinde otopark sorunu yoktur.)

Geri