Reservoir Dogs

Ordaki bir adam hariç gerisinin rollerine bürünmleri tam oturmuş.Hangi renkti bilmiyorum Beyaz olabilir.Maço tavırları vardı böyle "kuulum ulan ben" der gibi.Çok yapmacık.

Beyaz (ismini tam hatırlayamıyorum ama..) Tarantino'nun "adam"larından (Çoğu filminde var sanırsam, ya da bulunduğu çoğu yerde). Her filmde de aynı rolü yapsa da (Ne Bruce Wills mi :) )yine de yakışıyr (Ki sanırım Tarantino'nun istediği tipleme o...)
Bu arada yanlış yazmamışımdır umarım Beyaz psikopat olan değil mi kulak kesen.

tarantinonun filmleri arasında bi seçim yapamıyorum iyi veya kötü tarzında bence bütün filmleri bi başyapıt :!: :!: :!: Reservoir Dogs bunlardan sadece bir tanesi tarantinonun mafya filmleri yapmasını seviyorum türkiyede olsa verceğim tek insan :LOL: :LOL: :LOL:

Filmi bende çok beğeniyorum bence de tarantino filmleri arasında en iyi filmden biridir(diğeride pulp fiction) . Filmde özellikle madonna'nın like a virgin şarkısına olan yorumlar ve tarantino'nun mr. Brown olarak son noktayı koyması muhteşemdi yani herkesin aklına gelmiştir madonna'nın şarkıda demek istediği şey tarantino'nun düşündüğü şekilde ama ancak bu kadar güzel ifade edilebilir ve dialog haline getirilebilir bence. Birde Mr. Brown ın isminin nerden geldiğine ilgili geyik koparmıştı beni.

Roth-Azad demiş ki:
Beyaz (ismini tam hatırlayamıyorum ama..) Tarantino'nun "adam"larından (Çoğu filminde var sanırsam, ya da bulunduğu çoğu yerde). Her filmde de aynı rolü yapsa da (Ne Bruce Wills mi :) )yine de yakışıyr (Ki sanırım Tarantino'nun istediği tipleme o...)

arkadaşlar mr. white harvey keitel dır ve sadece from dask tell down da ve palp factionda oynuyo bunun dışında kulak kesene gelince o mr. blonde michael madsen'dır kill billl 2 de oynuyo

oynadıkları filmler konusunda yanlışlık olabilir arkdaşlar

Evet Beyaz Harvey Keitel di.Ben kulak kesen deyince direk o zannettim; asıl kovboy Michael Madsen, Tarantino nun demirbaş oyuncusuda Harvey Keitel.

gollum1234 demiş ki:
Roth-Azad demiş ki:

arkadaşlar mr. white harvey keitel dır ve sadece from dask tell down da ve palp factionda oynuyo bunun dışında kulak kesene gelince o mr. blonde michael madsen'dır kill billl 2 de oynuyo

oynadıkları filmler konusunda yanlışlık olabilir arkdaşlar

arkadaşlar polisin kulağını kesen eleman sarışın değilmiydi? köstebek tarafından vuruluyor?
neyse gerçekten farklı ve güzel bir film. tarantino nede olsa ;) kişilerin film seyrince geçmişlerini göstermeleride iyi olmuş. pembenin "neden pembe" tartışmasıda hatırımda kalan bir kare. itirazlar sonuçsuz kalmıştı:D

Üç kere izleme girişiminde bulunmama rağmen filmi asla izleyemedim, ilk 15 dakikasını geçemedim, o derecede sıkıldım filmden....

Film görsellik olarak pek birşey vermiyor zaten diyaloglar üzerine kurulu diyebilirim.Biraz ingilizce biraz altyazı okuma kabiliyeti olunca -hem okuma hem izleyebilme oluyor bu- seviliyor bu film.

garson muhabbeti cok iyiydi yhaa (= filme biraz zor adapte oldum ben cünkü film sırf dialoglar üzerine sade devam ediyo filmin tadını soradan cıkarmaya basladım iyi bi filmdi ama filmin sonunda orange polis oldugunu sölememeliydi bence o kısmı biraz sacma geldi :?

geçenlerde tekrar izledim de ne kadar özlemişim onu hatırladım :) tarantino'nun filmlerdeki diyaloglara bitiyorum ya, bu filmdeki garson muhabbeti ya da panik halindeki mr. pink'le white'ın muhabbeti olsun ne biliim pulp fiction'da john travolta'yla samuel jackson'ın muhabbetleri(kesinlikle favorimdir) olsun...süper ya

favori karakterim mr pink(steve buscemi)'tir. kendisi bahşiş vermeye inanmayan bir şahıstır.
şu repliği beni öldürmüştür:""ben pembe olmam, mora ne dersin?" ve tabi ki ortamı yatıştırma çabaları... "arkadaşlar lütfen biraz profesyonel olalım.."

bence tarantino'nun en iyi filmi.(aslında bir numara pulp fiction da olabilir ama neyse :D ) diyaloglar oyunculuklar tarantinonun süper zekasının ürünü espriler filmi şaheser yapıyo.hastasıyım filmin

"like a virgin aslında bir bakireyi anlatmamaktadir, çok tecrübeli bir fahişenin büyük penisli bir adam tarafından acı cektirilerek bekaretini kaybettiği guünü hatırlamasıdır"

diye başlar film

i don't believe in tipping te unutulmaz replikler arasındadır...
micheal madsen'ın stealers wheel'ın, "stuck in the middle with you" şarkısında ki dansı baya hoştu ta ki kulağı kesene kadar :D

Geri