Reservoir Dogs

tam bir kara film.bütün karakterler kötü yaratılmış ve tadından geçilmez bir film olmuş. gerek garson muhabbeti ,gerek kualk kesme sahnesi,tabi birbirlerine renk beğenirlerken geçen diyaloglar özellikle bay pembe nin rengi için isyan etmesi...muhteşem bir tarantino filmi...

bay pembe: hey neden benim rengim pembe de beyaz değil. bende karizmatik bir renk almak istiyorum.
-seni gerizekalı çünkü sen tam bir homoya benziyorsun.
++kendi renkllerimizi seçsek olmaz mı_
--hayır sizi aptallar bunu en son yaptığımızda diğer çete üyeleri bu yüzden birbirini doğramıştı...

(bu kadarını hatırlayabildim)

bay pembe: hey neden benim rengim pembe de beyaz değil. bende karizmatik bir renk almak istiyorum.
-seni gerizekalı çünkü sen tam bir homoya benziyorsun.
++kendi renkllerimizi seçsek olmaz mı_
--hayır sizi aptallar bunu en son yaptığımızda diğer çete üyeleri bu yüzden birbirini doğramıştı...

:)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri