Özlem Tekin

Epey kazalardan sonra Özlem Tekin sanırsam son albümde durmuş. vurmuş.. becermiş...

Albümü henüz yeni dinleme fırsatı buldum ve gec kaldıqım için üzüldüm...
Dene-Degmez.. Belki vb...

Tamam öyle çok sert bir sound beklemiyordum zaten.
Bu yüzden beklentilerimi karşıladı..
Tavsiye ederim kesinlikle..
Gusel şarkılar.. İyi besteler var..

Olmuş yane kısacası olmuş!

forever VoLVoX
Wink

ya ben bu albümü çok beğendim ama kimse beğenmedi galiba :roll: hiç denk gelemiyorum klibe

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

ozlem tekin yıllardır pop yapıodu ve bana gore ticari dusunuodu.gecen sene rockncoke ta ozz la seyrettim yine begenmedim bu seferde sert olcaz die kasmıslar kendilerini... ama son album cok guzel olmasada ozlem tekin in yaptıgı en iyi album olmus. yinede poptan kopamamıs. ornegin,asinayım firara... bence en iyi sarkıları belki,dene,ask yangını...

rock ın anlamıda budur zaten hep bir here bağlı kalmak değil rock herkes elektor gitarlı müzik olarak biliyorsunuz öle değildir farklı tarzların birleşmesidir bence bunuda en iyi şekilde ozlem tekin yapıyor ...

iki kez ard arda dinledim gezegen x i Özlem -Tekin'in
bu parçası beni etkiledi
ama Adımı Söyle ya benim tarzım olmadığından ya da parçanın gerçekten gereksiz olduğundan hoşuma gitmedi

Albüm bence çok güzel röportajlarını takip ettiğim kadarıyla klip çekmeyi düşünmüyordu. Beni dinleyenlere yaptım ben albümümü onlarda bi şekilde albüm çıktığından haberdar olmuşlardır ilgisiz alakasız kişilere klip çekmek istemiyorum diyordu. Ama illa klip olsun denilirse değmez ve gezegen x eolur demişti..2.klip gezegen x e çekilcek galiba

Hatun bir ara rock bitti, devir hip-hop devridir diye bağırıyordu televizyonda, şimdi rock albümleri büyük rakamlarda satmaya başlayınca rocker olacağı tuttu.

Yemez, hayvan terli çünkü....

vixen demiş ki:
Hatun bir ara rock bitti, devir hip-hop devridir diye bağırıyordu televizyonda, şimdi rock albümleri büyük rakamlarda satmaya başlayınca rocker olacağı tuttu.

hayret ben hiç rastlamadım öyle bir lafına o kadar takip etmeme rağmen,

atıyo olmayasın

Özlem Tekin ya ...zekası...kendine güveni...çılgınlıkları...hepsi onu tanımlıyor...son albümü çok da güzel olmuş eline sağlık...3 gün boyunca pc başında hiç ayrılmadım proje çizerken..ve Özlem'in albümünü dinledim sadece...ve sevdiğimiz insanların albümleri korsan alınmasın...ses kalitesinde farkı anlarsın belki o zman....

vixen demiş ki:

Özlem Tekin hiçbir zaman hiçbir yerde böyle birşey söylememiştir. sen belki "ben sürekli kendimi yenilemeye çalışyıorum bu sebeple özgün şeyler yapmaya çalışıyorum" sözünü (her nasıl olduysa) böyle algılamışsın sanırım. 8O

Bencede son albümü biraz daha sert olmus öteki albümlerinden.
Ama istese dahada sert söyliyebilir.

Bu ses varken onda neden kullanmaz ki. Büyük kayip!

Son albümünden Degmez ve Dene güzel.

ee enerejiyi bi anda harcamamak lazım dimi diğer albümlerede kalsın bir futbolcunun istese ilk yarım saat dünyanın en iyi futbolcusu olur ama sonra en biter bi anda böle bişey işte ahhhhh ozz um benim ...

yener demiş ki:
'değmez' şarkısına çok daha güzel bir klip çekilebiliridi.ben bu videoyu hiç beğenmedim.

klip iki versiyon çekilmiş, aslında genel olarak daha iyisi olabilirdi diye bir hava var,

klipte arka plandaki OZZ grubunun elemanları baya bi karizma çıkmışlar :) o kısım güzel ama kamera sanki Özlem'e çok bi ters açıyla yaklaşmış o yüzden bende o kısmı beğenmedim, bir de videoda yapılan oynamalar biraz acemice olmuş açıkcası...

ama kiç yoktan iyidir, içinde Özlem Tekin olsunda arka planda sesi gelsin yeter :)

Geri