Özlem Tekin

konserlerinin Hard'n Heavy tadında geçtiğini duymuştum ve merak etmekteydim geçen hafta marmara konserine gittim, evet albümlere göre iyyidi ama beklediğimi bulamadım.
ve birde öz'ün devamlı sözlere bakın birşeyler anlatmaya çalışıyorum laf oslun diye şarkı yapmıyoruz şeklindeki söylemleri izleyiciye boş oalrak bakmaktı ve negatifti.
bunlar tamamen kişisel fikirlerimdir not olarak.

Yorumlarına saygım var arkadaşım nitekim baız söylemlerine hak veriyorum fakat ÖZ'ün şarkı sözü söylemleri derken ne demek isteidğini biraz açarsan sevinirim ;)

nightwish_gothic_metal demiş ki:
Senfonik konser + Orhan Şallıel + "Senfonik konser her müzisyenin hayalidir"...
bu üç kelime o kadar tanıdıkki çok şaşırdım ben bu duruma...
garip...

Gelmek istediğin yeri biliyorum ama biraz boşuna çaba. "O" kişiden önce Özlem yine senfonik yapmıştı zaten 8)

Gelmek istediğim yer yok :)
şaşırdım biraz o kadar...
bide hani isimler ve kurulan cümleler aynı olunca dahada şaşırdım...
neyse ben bilmiyorum özlemin neler yaptığını dinlemeyenlerde bilmiyor benim gibi daha çok kişi şaşırcak sanırım :D
ama cidden isimler ve kurulan cümleler aynı olmasaydı daha iyi olmazmıydı :S
bunlar benim görüşlerim tabi ama dediğim gibi gelmeye çalıştığım yer yok şaşırdım sadece :)

serox demiş ki:
Yorumlarına saygım var arkadaşım nitekim baız söylemlerine hak veriyorum fakat ÖZ'ün şarkı sözü söylemleri derken ne demek isteidğini biraz açarsan sevinirim ;)
şarkı sözü söylemleri derken: sahnede izleyiciye "sözlere dikkat edin, boş değil bu sözler" demesi, şarkı sözlerini kastederek. Şarkıları gerçekten boş değil, tamamdır ama bunu devamlı dile getirmesi karşısındakinin orada rastgele bulunuyorda birşeyler anlatayım havasına sokuyor ve hoş olmuyor.

Arkadaşlar, yeni albüm ne zaman herhangi bir bilgi var mı?
Ayrıca 2006 sonuna doğru eski parçaların yeni kayıtlarından oluşmuş bi best of cıkacaktı ama acaba yanlış mı hatrlıyorum?

PepeLePew demiş ki:
Arkadaşlar, yeni albüm ne zaman herhangi bir bilgi var mı?
Ayrıca 2006 sonuna doğru eski parçaların yeni kayıtlarından oluşmuş bi best of cıkacaktı ama acaba yanlış mı hatrlıyorum?

Şu anda stüdyodalar harıl harıl çalışıyorlar albüm her zaman ki gibi Öz klasiği doğrultusunda gecikiyor ve biz yalancı çıkıyoruz :p Albüm iki tane CD'den oluşacak... Birinci CD yepyeni şarkılarından oluşacak ikinci CD ise eski şarkılarının yeni ve sert düzenlemeleri olacak hatta DVD bile olabilirmiş Öz'ün dediğine göre bekliyoruz...

Senfonik mi olacak. mükemmel ya. çok sevindim yaa. çıksın şu albüm çoo...ok merak ediyorum(ya merak ettim o kadar uzak kaldım acaba beni hatırlayan var mı)

Geri