51 PromiL(Rock) - Ankara

Hemen cevap yazmanız çok iyi oldu arkadaşlar bende kesinlikle emindim sizin gibi emek sarfeden ve iyi olmayı başaran bir grubun böyle birşey düşünmeyeceğinden ama kafamda bir soru işareti vardı oda gitti.:)Daha da iyi yerlere gelirsiniz umarım arkadaşlar:)

arkadaşlar bunu buraya yazmak istedim herkes can gülbudak için dua etsin kendisinin büyük bir diş sorunu var o nedenle yarın 9 da mesa hastanesinde ciddi bir beyin ameliyatına girecek herkes ona dua etsin kendisinin turkrocktaki nicki maresalx herkes tanır onu dualarımız seninle kardeşim iyi olucaksın

Kendisini bizde forumdan tanıyoruz.İnanın çok üzüldük.maresalx arkadaşımız,abimiz umarız bir an önce iyileşir ve yazıverir hemen bişiler :) Şimdiden geçmiş olsun dualarımız seninle!!

merhaba ... tam şarkınızla ilgili birşeyler yazmak isteyip forumunuza girmişken bu mesajı okudum inanın çok üzüldüm çok duyarlısınız, ben de geçmiş olsun diliyorum umarım daha da sağlıklı olur, iletirseniz sevinirim...Hatta bişeye ihtiyacı olursa lütfen iletişime geçiniz... Sevgiler...

az once konuştum su an oldukca ii sadece ilaçlardan dolayı bıras halsiz yeni tanıdım kendısını ama cok sevdım hep iyi olması dılegıyle
can cabuk burda bı cok insan senin eleştrılerını özledii aramıza en yakın zamanda dön olur mu_?

yazdıklarınızla inanın çok sevinmiştir can kardeşim dönceksin aramıza başarılı olucaktır merak etme sen... akşam kendisi bana mesaj atmıştır can kardeş ameliyata gircem gidipte dönmemek var diye.. :( ona moral verelim arkadaşlar

rahatsızlanan arkadaşı tanımıyorum ama zor durumda olan her insan için üzülürüm, benim de vita adına geçmiş olsun dileklerimi iletin kendisine. dilerim kısa zamanda düzelir ve aramıza döner.[/quote]

cana kocaman şifalar yoluyoruz :) iyi olur o dirayetli bi insan :) bu arada konserler süperdi haftasonu yine eğlendirdiniz insanları .... eceme koçaman öpücükler yolluorm :)

caN'a çabucak iilşemesını dılıyorum.bnmde annm mesa hastanesınde amliyathaen bölumunde çalışıo eğer bugun ızınlı olmasaydı buyuk ıhtamal canın ameliyatına annm gırerdıı ve bnde sıze daha ayrıntılı bılgı werebılırdım.nese görşüşürz arkadaşlar...can'ı tanımasamdaaa

Evet bende bugün gördüm bu arada afişi olmayınca unutuluyor. Yarın Saat 13:15 te Odtü beste günlerinde Mimarlık Amfisindeyiz. Yeni bestelerimizle. Herkesi bekliyoruz.

izleyemedim.. finaller geliyor asılmıyor dersler.

artık bir başka organizasyonda dinleyecek fırsat olur inşallah..
gerçi ben havadisleri alırım mt den :p

51 promil

Gençler çok tebrik ederim hepinizi...(Vega-hafif müzik-) Gerçekten ciddi bir adım sizin için...Can'a da çok geçmişler olsun....Tanımıyorum kendisini ama umarım kısa zamanda kavuşur sağlığına...

Geri