51 PromiL(Rock) - Ankara

the_executioner demiş ki:
yaw if rock bar'daki konseri kim ayarladı olm ya, daha yeni öğreniorm :LOL: nese 51 promil'le de aynı sahneyi paylaşcaz bu büük mutluluk bnm için.. kolay gelsn şmdiden herkeslere ;)

Bizim içinde mutluluk Emrahçım. Daha önce Bregal Partilerinde yer aldık. Eğlenceli bi gençlik var orda. Beraber eğleniriz.

valla cohk hızlı adımlarla cıkıyorsunuz yüzeye umarım daha da iyi olucak insallah..ece ztn sesini iyice eğitirse süper olucak gibime geliyor...basarılar canlarım..konserlerinizdede bulunmaya calışcam...

İrem'in kaybettiği sevgilisine yazdığı "Hayalet Sevgilim" isimli parçanın yaptığınız coverını bugün mbk'nın turkrock.com radyodaki programında dinledim. Parçanın orjinalindeki duyguyu muhafeze etmeyi başarmanıza inanın çok sevindim ve düzenlemenizi de çok beğendim. Çalan arkadaşların ellerine, vokaliniz hanımın sesine sağlık. Ayakta alkışlıyorum arkadaşlar.

Başarılar, saygılar...

Not: İsimler karışmış olabilir. Şimdiden özür dilerim.

silent_guitar demiş ki:
İrem'in kaybettiği sevgilisine yazdığı "Hayalet Sevgilim" isimli parçanın yaptığınız coverını bugün mbk'nın turkrock.com radyodaki programında dinledim. Parçanın orjinalindeki duyguyu muhafeze etmeyi başarmanıza inanın çok sevindim ve düzenlemenizi de çok beğendim. Çalan arkadaşların ellerine, vokaliniz hanımın sesine sağlık. Ayakta alkışlıyorum arkadaşlar.

Başarılar, saygılar...

Öncelikle mbk ya şarkıyı yayınladığı için,sonralıkla sana yorumun için çok teşekkür ediyoruz.Ayrıca İrem le ilgili hikayeler de almış başını gidiyor :)
Ama gerçek şu İrem ve sevgilisi hayatta.Hikayeler uydurma imiş.İremle bizi aynı sahnede görmek isteyenleri ise 2 Ekim'de Bronx'a bekliyoruz :)

NOT:cumartesi günü bizizde saat 18:30 gibi sahnede olucaz.bizden önce de(mars dem rebelde sahne alıcak)
Pazar günü İF'te saat 22:30 gibi sahnede olucaz.(bizden önce Fas10 ve uba yer alıcak.)

herkesi bekliyoruz...

canlarım başarılar konserde.. hade bakalım.. walla istanbula kemancı olarak gelmeyi isterdim ama.. anlayın abi beni. maliyetini kurtarmıyor :p .. şaka bir yana gercekten gelebilsem.. gelirim.. sizin için elimden gelini yaparım.. nese başarılar.. cumartesi sanırım bizimde konser var ama olmazsa yanınızdayız..

Yarın Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi'nde yeni gelen öğrenciler için bir organizasyon yapılıyormuş. Echoes sahne alacak. Sizde katılmak isterseniz haber verin. Saat 16:00'da orada olmak gerekiyor. Bana haber veriniz.

RunRabbitRun demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
ohaa bee yeter kardeşim bu ne konserler helal olsun valla ünlüler bile bu kadar olmadı valla :D

Saat uygun olmadığı için arkadaşlar yer almayacaklar.

Ahh ahh bi beraber konser veremedik.Bu sefer de saatlerimiz uymadı :(

Ama dilerim bir gün beraber konserimiz olucak.

Yarın için sizlere başarılar diliyorum ve çıkamadığımız içinde özür diliyorumm.

ya ben bir yorumda bulunmak istiyorum.. 51 promil gerçekten yetenekli ve güzel bir grup ama daha SIKI calisirlarsa daha cok ciddiye alinirsa daha güzel yerlere zaman icerisinde gelinebilir.. Ama iste diyorum ya emek olmadan ekmek olmaz burda emek olursa pasta bile olur.. :D
insallah daha iyi yerlerde de görürüz sizi :!: :)

valla bu slm vermemezlık lipstickten kalma bi problem ama gerıde kaldı!!!hepımız aynı ortamdayız sonuctaa..ayrcaa bndee kalamadım o az kıtlede olamadım bıdakıne ıns.. ayrc grup hakkında hep ii seyler duyuyorum adınıza sevınıorum 51promil

ozgun1907 demiş ki:
silent_guitar demiş ki:

Başarılar, saygılar...

Öncelikle mbk ya şarkıyı yayınladığı için,sonralıkla sana yorumun için çok teşekkür ediyoruz.Ayrıca İrem le ilgili hikayeler de almış başını gidiyor :)
Ama gerçek şu İrem ve sevgilisi hayatta.Hikayeler uydurma imiş.İremle bizi aynı sahnede görmek isteyenleri ise 2 Ekim'de Bronx'a bekliyoruz :)

NOT:cumartesi günü bizizde saat 18:30 gibi sahnede olucaz.bizden önce de(mars dem rebelde sahne alıcak)
Pazar günü İF'te saat 22:30 gibi sahnede olucaz.(bizden önce Fas10 ve uba yer alıcak.)

herkesi bekliyoruz...

Bronx'da konser mi? Nasıl yani, İstanbul'da mı çıkıyorsunuz?

Yavrular yine döktürdünüz...Valla süper olacaksınız ne desem boş...Ece yine grup bak grup ve elemanları hani :p 2 tanesi ikiz karıştırabilirsin ama olsun :p Ha bir de zor şarkıları sona bırakmaaa...aşk mesela...Söyle başlarda gitsin...Sesini yordun biraz çünkü...Uzun lafın kısası gerçekten iyiydiniz...Kocaman öpücükler hepinize...
30'unda Çayolunda önce siz sonra biz,İstanbul'da Bronx'ta da biz siz Mars döktürücez inşallah yine 2 Ekim'de...

Geri