51 PromiL(Rock) - Ankara

51 Promil'e ve Özgür'e selamlar.Ankara ziraat'e gelemediniz ama çok şey kaçırmadınız.Add dede çalamadık beraber tüh..Artık başka sefere yolunuz açık olsun.Echoes-serkan

konserinize gelemedim.biliyorsunuz andac cafedede konser vardı.
demonuzu muzik dolabına koydum (67) sırasında.cok iyisiniz.vokalinizin adı neydi özlem miydi...neyse kemaldi galiba o da süper hepinizi seviyorum.
ece senide seviyorum..
goktug sizleri destekliyor olumlu eleştiriyorsa demekki iyi yoldasınız.
inşallah iyi işler yapacak iyi haberlerinizi duyacagız..
yolunuz acık olsun

canlarım bügün if de cok eglendik beraber.. ya ben biraz kıyak oldum pek bişey hatırlamıyorum :p her zamanki gibi cok güzel bir konserdi... cayyolunda aynı gün cıkıyoruz sanırım

popic3.jpg

IF Bar daki konserimizde bizi yanlız bırakmayan herkese çok teşekkürler.Çok çok çok eğlendik.Çalamadığımız iki şarkıdan birinin YOK isimli kendi şarkımız olması çok içime oturdu :( Ama bütün şarkılarda bize eşlik eden "hayalet sevgilim"den sonra bizi sahneden indirmeyen :) herkese,beraber sahne aldığımız fas10 a,çıkmamız için bizimle iletişime geçen ve lise-orta okul arkadaşlarımla karşılaşmamı sağlayan Nail'e çok teşekkür ederim.

İstanbul konseri öncesi Ankara'da katılacağımız Çayyolu festivali'nin programı belli oldu.Sonunda Echoes'le de beraber çalıcaz:) Ve tabiki DEM

30 Eylül:::
17:00 Echoes
18:00 51PromiL
19:00 DeM

herkesi buraya ve İstanbul'a bekleriz..

Gardishler Ghonser süpherdı. Herkeshe teshhkür eder gosslerinden öperim. :D:D

Katkı, ilgi, alaka ve cart ile curtlarda olmak üzere bütün yardımları için seyircilerimize ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz..

Sevgiyle kalın Pötürjüküpüküler..

bird-y demiş ki:
Özgürcüm çayyolunda ses sistemi nedir nasıdır biliyomusun?Amfi olucak mı?Orada grüşürüz iyi bakın kendinize.serkan-echoes

Serkan ağbi bildiğim kadarıyla amfi olacak sistem filan daiyi. hatta sahne filan da büyük ve güzelmiş. Yarın ve Perşembe Konser vericek arkadaşlar var. Kesin bir bilgi veririm ben sana. Sonunda beraber çıkabilicez bu arada :) .

Geri