Şarap

selam....

canım benim rüyacım bitanesin ama bak emre kızmış :D . e haklı çocuk. askerde olsa halen şarap grubunun üyesi.emrecim sen rüyaya bakma onun olayı gözden ırak gönülden ırak olayı:D bizimlesin... (sende dikkatli ol kız biraz:D)

emredjan demiş ki:
ryaonair demiş ki:
inanç, görkem, ümit, can, anıl ve gökçen'cim.. iyi ki varsınız.
cık cık cık..
hemen silmişsiniz beni.. hayırsız fanlar.. :evil:

emreciiiim aşkolsuuun!
hem bak sen fanlara kızmışın ben sadece bir fan değilim ki:p

dünkü performanstan -dolayısıyla cadı'dan- dolayı yazdım öyle. yoksa sen apayrısın:)

saçların da süper olmuş bu arada! festivale bekliyoruz seniiii..

20 mayıs ilef performansınıza gelirsek..

ses sisteminin azizliğine uğradınız fakat bunu seyirciler hissetmedi. sadece içeride sorun oldu. dışarıya yansımadı hiçbir şey.

ayrıca organizatörümüz buğra şöyle bir şey söyledi: "keşke 2-2.5 saat çıksalardı ortalık yer yerinden oynardı. (en güzel yerinde saat sınırı nedeniyle kesildi konser mecburi olaraktan) hiçbir ilef şenliği bu kadar kalabalık olmamıştı."

ayrıca ilk başta çıktığınızda insanlar gayet yemek yiyip, sohbet ederken birden herkes sus pus oldu ve sizi izlemeye koyuldu. hasta siempre'de kopardınız insanları deyim yerindeyse. ilk defa dinledim sizden ve "eve gidip bi daha dinlesem.." diye geçirdim içimden:)

bu en güzel şarap anılarından olacak sanırım:) gitaristimiz can'ın teli koptu ve o arada my immortal'a başladılar can teli halletmeye çalışırken. can kişisi telle uğraşırken birden ayağa kalktı ve geri vokal yapmaya başladı. sonra tekrar oturdu ve devam etti telle uğraşmaya:)))

herkes çok sempatik buldu bunu, çok güldük biz de bu arada:) yaşa can!

grup harikaydı. insanlar "kim bunlar yahu, nerede çıkıyorlar?" diye sorup durdu bizlere. cadı'yı bir kere dinleyebildik sadece, vakit sorunundan ama olsun harikaydınız!

festivalde yıkacaksınız ortalığı!

Pek performanslı olmadı keza daha ısınamadan konser bitti... :)

Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler yine de keyifliydi...

(Emre de olsa daha ii olurdu :? )

arkadaşlar o kadar yoğunum ki ayeni evimdeyim ve yeni yeni aklıma geliyor yapmam gerekenler.hemen aklımdayken teşekkürlerimi yapayım.başta sunuculuğumuzu yapan (ismini daha sonradan öğrendim umarım doğrudur) EZGİ'ye, en kısa zamanda tunalı gölgeye bekliyorum unutmayın her cuma 21:30; sevgili rüya sende yanımızda oldun bizim için elinden geleni yaptın sanada sonsuz teşekkürler.tesisat çok başarılı değildi ama elinden geleni yaptığı için kemal abiye ve bu organizasyonu düzenleyen bizi davet eden,bizi dinleyen izleyen herkese kısacası İLEF'E çok teşekkür ediyorum.... ama en büyük teşekkür tabiki sevgili menajerim GÖKÇEN'e.az kahrımı çekmedi benim bugün:) gerçi daha sonra acısını çıkarttı ama yinede teşekkür ederim. tamam gökçencim en güzel cicili bicilerimi alıp giyeceğim:)

xp-60 demiş ki:
arkadaşlar o kadar yoğunum ki ayeni evimdeyim ve yeni yeni aklıma geliyor yapmam gerekenler.hemen aklımdayken teşekkürlerimi yapayım.başta sunuculuğumuzu yapan (ismini daha sonradan öğrendim umarım doğrudur) EZGİ'ye, en kısa zamanda tunalı gölgeye bekliyorum unutmayın her cuma 21:30; sevgili rüya sende yanımızda oldun bizim için elinden geleni yaptın sanada sonsuz teşekkürler.tesisat çok başarılı değildi ama elinden geleni yaptığı için kemal abiye ve bu organizasyonu düzenleyen bizi davet eden,bizi dinleyen izleyen herkese kısacası İLEF'E çok teşekkür ediyorum.... ama en büyük teşekkür tabiki sevgili menajerim GÖKÇEN'e.az kahrımı çekmedi benim bugün:) gerçi daha sonra acısını çıkarttı ama yinede teşekkür ederim. tamam gökçencim en güzel cicili bicilerimi alıp giyeceğim:)

inanç'cım ne demek. elimizden gelmesinden öte gelmeyeni de yaparız. siz dünkü gibi harika performanslarla insanların gözlerini kamaştırın ve tabii ki çalın cadı'yı yeter ki;)

hep yanınızdayım..

dün güzel bi performansı cidden gerek parça seçimleri olsun gerek tavırlar :) bi de my immortal ı gitarsız dinlemek bi garip oldu sanırım askı düştü ama olsun çok iyiydi :D

kaldım kaldım gene kaldım yine kaldım. daha açıklanmadı ama tahmin ediyorum. sanat müziğinden kaldım, halk müziğinden de kaldım,piyanodan da kaldım.zaten 6tane ders var. ben bırakayım okulu bari ne okuyacam be!!! bir piyanist olarak piyano hocamı ve komisyondakileri kınıyorum. finale girilen piyano çok kötü.çekiçleri ağır,akortsuz. arpej yapılamıyor. tuşe çok set hissedilip kavranamıyor baskı uygulayamıyorsun. aaaaaaaa çıldırcam

vay be. helal olsun be. gelen vurdu giden vurdu zaten sende vur be. gitarist dedik bağrımıza bastık. vur be. :D neyse festivalde geçeriz artık...

Bizler de memnun olduk tanıştığımıza... Tekrar aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle selamlarımızı iletiyoruz
grupça :)

Cuma Tunalı Gölge'de,

Pazar Ankirockfest' te görüşmek üzere..

Geri