Şarap

AnkiRockFest'e son 3 gün kaldı...
28 Mayıs Pazar festival açılış gününde ŞARAP'ı izlemek isteyenleri bekliyoruz.

Anotolia Show Land'de gerçekleşecek olan festivalde saat 19.30'da açılışı yapacak olan ŞARAP Metropolis ve Duman'la birlikte sahne alacak.

Herkesi bekliyoruz...

Bir süredir duyurusunu yaptığımız AnkiRockFest, Ankara'da ilk kez gerçekleşecek en büyük açıkhava rock festivali yarın başlıyor ve ŞARAP yarın sahnede olacak.

Anotolia show land'de gerçekleşecek bu büyük organizasyonun ilk gününde ŞARAP'ı dinlemeye herkesi bekliyoruz.
Program Metropolis ve Duman'ın performanslarıyla devam edecek.

Sevgili Emre'miz de elinde gitarıyla orada olamayacaksa da bestelerimize yaptığı düzenlemelerle, bestelerin hayat bulmasına yaptığı katkılarla ve tabiki aklımızda ve kalbimizde olarak bizimle orada olacak. Onsuz ŞARAP hep bir eksik zaten:( canımızsın...

Son olarak AnkiRockFest'te buluşalım mı?!!!

saraptheband demiş ki:
Sevgili Emre'miz de elinde gitarıyla orada olamayacaksa da bestelerimize yaptığı düzenlemelerle, bestelerin hayat bulmasına yaptığı katkılarla ve tabiki aklımızda ve kalbimizde olarak bizimle orada olacak. Onsuz ŞARAP hep bir eksik zaten:( canımızsın...
O ne len! duyan da öldüm sanacak, geliyorum işte eylül'de.. amma despresif yazmışsınız, ben üzüldüm burda =)

Şarap'a duygusal bir selam.
FotogROCK projesi Şarap'la başladı çünkü. Maillerime ilk yanıt Şarap'tan gelmişti. Yolcu Bar'a ilk kez Şarap için adım atmıştım. Işığın azlığı moralimi bozduğunda "Stüdyo çalışmalarımıza gelebilirsiniz" diye teselli etmişlerdi tüm nezaketleriyle. 2005 yılının Ocak ayı idi ve hava çok soğuktu tüm bunlar yaşanırken. O stüdyo daveti olmasaydı belki de moral bozucu "ışık azlığı" nedeniyle projeden vazgeçecektin
Dün Ankirock'ta onları fotoğraflarken tüm bunlar hafızamda canlandı.
Şarap'ın yeri ayrı bu projede o yüzden.
Bu arada dün muhteşemdiniz.
Sevgilerimle...

sarap59qr.jpg

sarap13jz.jpg

çok istediğim halde başka dersimle çakıştığımdan basın fotoğrafçılığı dersini alamamıştım abdurrahman hocamın. umarım okul bitmeden dersine girme şansım olur..

2 haziran cuma günkü tunalı gölge performansına gelenler bir sürprizle karşılaştı.

GRİZU'nun solisti EMRE AKDENİZ, ŞARAP'ı dinlemek için oradaydı. ankirockfest'teki konserden hemen sonra soluklanmadan tunalı gölge'ye gelen emre, görkem'le beraber "bütün bunlar düş" dedi yeniden.

gelmeyenler çok şey kaçırdı çooooooooook!

tekrar teşekkürler emre ve şarap!

eheh görkem ozanın ablası deilmi mersinden

(kardesini numetal grubumuza alcaz :) ben bugra
subatta parcalarınızı yollamıstınız

AnkiRockFest fotoğrafları için Abdurrahman Bey'e teşekkür ederiz, festivale ait diğer fotoğraflar ve video da yakında geliyor...

AnkiRockFest'i geride bırakırken ŞARAP İstanbul konserlerine başlıyor.

İlk konser 15 Haziran Perşembe günü, Çağrıbey Anadolu Lisesin'de...Konserde ŞARAP'la birlikte Anima, Buz ve Mavi Sakal sahne alacak.

İstanbullu dinleyenlerimizi bekleriz.

Kesinleşen bir İstanbul konserimizi daha duyuralım:

ŞARAP; 16 Haziran Cuma gecesi Oldcity Bar'da (Beyoğlu) saat 00.00'da ve

15 Haziran'da Çağrıbey Anadolu Lisesi şenliklerinde saat 15.00'da sahnede olacak.
ŞARAP bestelerini ve pop-rock repertuarını dinlemek isteyen İstanbulluları bekliyoruz...

Geri