Echoes

eyvallah ankesorariza çok saol..babe I'm gonna.. düşündük çalmayı ama çalışamadık henüz,doğru ruh halini bekliyoruz..:)umarım çalarız yakında..
Bu akşam Yolcudayız 9'dan sonra,pek değerli müzisyen arkadaşlar da eşlik edecek bize program sonunda..keyifli bi cuma olucak gibi,grüşmek dileğiyle..

:p
dün gece çok eğlendim zaten herkesi o kadar özlemişim ki bütün gece sevgi yumağı gibi gezdim :ask . serkan,batur,erdinç vay efendim koray, burak... herkese çooook teşekkürler. bidahaki jam session kim bilir ne zamana ( akif abiye duyurulur )

Echoes!
Rock The Baskent III ekim sonuna dogru gerceklestirilecek.haberiniz olsun,bekliyorum.

repertuari da yeniliyormussunuz kuslar soyledi.
merak ettim,dinlemek istiyorum,hadi kolay gele hepinize ;)

k_r_m tarihi belirlemiş baksanıza :)
bu arada kuşlar dedi ki, echoes orada cıkarsa perfect strangers calmıycakmış :p dogru mudur serkan bey :D

hadi görüşmek üzere...

Rock the Baskent'i büyük heyecanla bekliyoruz..Kendi evimizde hissediyoruz orada..:)
Kuşlar playlist konusunda açık sözlü davranmış olabilir ama perfect strangers konusunda aldatıcı olabilir diye düşünüyorum..:))
Baskent tayfasına selam eder kolaylıklar dilerim,güzel bi konser olur umarım..

:)

ciddi iyi bir grupsunuz, başarılarınızın devamını dilerim, son zamanlarda nerde çıktığınızı söylemişsinizdir mutlaka ama yinelemenizi rica edeceğim, sizi en yakın ne zaman dinleyebiliriz ve mümkünse kayıt linkinizi atabilir misiniz? çok teşekkürler, kolay gelsin.

çok saol sevgili jokermg,bizde cumaları Kakao ile sahneyi paylaşmaktan büyük keyif alacağız,önce çalıp sonra biralarımızı yudumlayıp Kakao izlicez ooohh..
firavun_amroth çok teşekkürler değerli yorumların için..şu anda barlar yeni sezona girdiğinden nerelerde çalacağımız tam belli değil ama bir-iki hafta içinde kesinleşecek.Ancak bu hafta kesin olan iki programımız var.

SALI GARAJ ROCK BAR 22:00
CUMA YOLCU IN ROCK 21:00

görüşmek üzere...

Bu akşam(salı) bizden sonra GESTAPO garajda sahne alacakmış bu duruma çok sevindik,oldukça keyifli geçecek..
Akşamki program 1 saat öne alınmıştır yani saat 21:00'de sahnede olacağız..

Bu arada henüz iyi bir kayıt elimizde olmadığından herhangi bir kayıt linkimiz mevcut değil,ancak kısa bi süre sonra kayıt için stüdyoya gireceğiz.
Görüşmek üzere arkadaşlar...

Basın Açıklaması

Yüreklerimizin gönül telini titreten sevgili Echoes'la bu akşam aynı sahneyi paylaşacağımız için çok mutluyuz. :)
umarız herkes için güzel bir gece olur, hep beraber eğleniriz, eğlendiririz...
bu arada program saatinde değişiklik yapma inceliğini gösterdiği için Echoes'a teşekkürü borç biliriz...

gestapo: çağdaş, hakan, mert, yalın, dağhan

embersfire demiş ki:
Bu akşam(salı) bizden sonra GESTAPO garajda sahne alacakmış bu duruma çok sevindik,oldukça keyifli geçecek..
Akşamki program 1 saat öne alınmıştır yani saat 21:00'de sahnede olacağız..

Sağol Burak,bizde çook sevindik bu duruma :)
Evde 1.5lt şarap var kaçırabilirsem getireceğim hep beraber takılırız ;)
Ade orda görüşürüz,35-40dk kadar geç kalacağım kusura bakmayın

Gestapo ekibi çok keyifli bi gece yaşattı bize Garajda..tebrikler hepsine.

Echoes Cuma akşam saat 21:00'de YOLCU IN ROCK'da sahnede olacak.Bizden sonra Kakao sahnede olacak ve çoook eğleneceğiz..Görüşmek dileğiyle..

bird-y demiş ki:
Gestapo ekibi çok keyifli bi gece yaşattı bize Garajda..tebrikler hepsine.

Echoes Cuma akşam saat 21:00'de YOLCU IN ROCK'da sahnede olacak.Bizden sonra Kakao sahnede olacak ve çoook eğleneceğiz..Görüşmek dileğiyle..

Echoes programın sonunda ,Kakao grubunun solistini davet etti ve çok ama çok anlamlı bir parça ile gecesini bitirdi : Redemption song .

Serkan ın öncülük ettiği bu seçim ,hiç unutmayacağım değerli anılarım arasında yerini aldı .

Bob Marley ,Echoes ve Kakao'nun sempatik siyahi solisti ...
Tebrikler Serkan çok anlamlı ,hem de çok...

Geri