Bulutsuzluk Özlemi

Akın Eldes zamanında oldukça iyilerdi.Ama şu an Serdar Öztop'lu kadroda çatır çatır rock yapıyorlar.

şu anki kadroda Utku Ünal varmı acaba?ben epeydir takip edemiyorum bi ara çalıyo diye biliyorum.8 ekimdeki konsere gidecem Utku abi de varsa tadından yenmez valla

serdar öztop....... ve amatör ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abi bu nasıl yazılmış bişey ya!!!!!!!!

adam türkiye'nin sayılı gitaristlerinden. mükemmel derecede iyi bi gitarist..

ben türklerden akın eldes'in hastasıyım. çok hoş numaraları vardır. ama serdar öztop u dinleyene kadar.

adaöma nasıl amatör dediler ben hala ordayım :D
en basiti adam gitar virtiyöz'üdür. ve elektro üzerindede çok iyi yetişmiş bi kişidir.

arkadaşın dediği gibi kesinlikle senfoni dinlenmeli.

ha dersinizki bu gurubu solist bozuyo.ona bişey demem :D

saygılar...........

bence şu ana kadar türklerden çıkan sayılı güzel ve kaliteli gruplardan biri ne derseniz diyin bence Serdar Öztop'ta Akın Eldes'te gruba çok iyi giden isimler ikisi arasında bariz bi farklılık göremiyorum bi de ankarada ne zaman konservricekler bilen var mı?

Bence Türkiyenin en iyi grubudur.Death_Lead e bende katılıyorum.Fakat Nejat Yavaşoğulları denilince akla bulutsuzluk yada bulutsuzluk denilince Nejat Yavaşoğulları akla gelmiyomu sizce.Nejat abinin seside farklı bi hava katmıyomu sizce bulutsuzluk özlemine

PeNtAgRaM_BoY demiş ki:
Bence Türkiyenin en iyi grubudur.Death_Lead e bende katılıyorum.Fakat Nejat Yavaşoğulları denilince akla bulutsuzluk yada bulutsuzluk denilince Nejat Yavaşoğulları akla gelmiyomu sizce.Nejat abinin seside farklı bi hava katmıyomu sizce bulutsuzluk özlemine

Haklısın

dün akşam çanakkaledeydiler ve müthiş eğelendirdiler...bu tarz müzik pek dinlemesemde bulutsuzluğun yeri bende herzaman ayrıdır.... burdan onlara sonsuz teşekkürler bizleri eğlendirdikleri için.... buarada konser sonrası bateristleri bagetinikalabalığın üstüne salladı ve o bageti ben kaptım........ :p :p :p :p :p

Circle Production tarafından düzenlenen konserler serisinin ikincisi 10 Ekim 2004 Pazar günü yine Biziz Rock Bar'da gerçekleşecektir
Konserde sahne alacak gruplar:
Antidepresan, Durak, Idea, The Next Highway ve Catwalk.
Konserin başlangıç saati 17:00
Giriş 5 YTL.

sözlerini sevmiom ztn ben nejatın... o güzelim müziklere çok garip zorlama sözler yazıo bence...

sesinin bozulması da normal. kaç yaşına geldi bilen var mı? :?

Geri