Bulutsuzluk Özlemi

electricturk demiş ki:
KRAL TV ye vur abalıya metodu uygulanıyor,sevdiğiniz sanatçı ve grupların Doğan Medyasının kanallarındaki show programlarında boy göstermesi sizi neden rahatsız etmiyor.

''gıral'' yılların,iğrenç müzikleri sabah akşam 34324534531 bin kere döndüren kanalı.(kanal demek doğru olmaz ama neyse) bu yüzden.

:LOL:

türkiyede müzik kanalı olarak en çok izlenen kanal. ve bu tür rock ağırlıklı müziğe ve programlara ağırlık vermesinde ne gibi bir sakınca vardır bende anlamıyorum... eğer ki bizler destek verirsek daha da güzelleşeceğine ve daha güzel şeylerin ortaya çıkacağına inanıyorum...

dream tv ninde artık eski tadı kalmadı ki...neyse başlıkla alakası olmayan muhabbtete girmiyeyim....

bulutsuzluk özlemi hayatın anlamadır diyebilirim kısaca...hayranlıktan öteye bi sevgi benim ki.. bi saygı...ancak anlayamadığım bişey var. bulutsuzluk özlemi gibi bi grubu ben neden forumun 4. sayfasında buldum bunu anlamadım.. neden insanlar adam gibi müzik yapan grupları yada şarkıcıları dinlemiorda yeni yetme, anlasız müzikleri grupları şarkıcıları dinliyor... bulutsuzluk özlemi 27 sayfa olmuş yeni yetmelere bakıyorum 100 ün üstüne çıkan sayfalar var...

anlamsız

kesinlikle katılıyorum sana... galiba ben yanlış anlaşıldım.. oralara boş yazılar zacaklarına buraya gelip iki yazı okusalar yada gidip bulutsuzluk özlemini dinleseler yani vakitlerini boşa harcamasalar daha ii olu yani kendi açılarından

Geri