İnsan (Rock)-izmir

Forumda birbirimize laf atarak "kendi kendimize" konuşmanın o kadar da kötü birşey olduğunu düşünmemiştim, hala da düşünmüyorum.
İn-san heryerde. Evde, okulda, piknikte, maç seyrederken, forumda, sahnede, telefonda v.b....

Bu arada eleştiriler hakkında genel birşey söylemek istiyorum. Daha çok yeni bir grubuz bildiğiniz üzere. Bunun yanında daha iyi bildiğiniz birşey daha var ki o da şu; hiçbir grup çıktığı gibi herkesin beğenisini ve sevgisini kazanamaz. Her grubun bir pişme süresi vardır, diye düşünüyorum. Biz de bu pişme süresini minimuma indirmek için çalışıyoruz. 'PSYKHE' nick li arkadaşın söylediği gibi, "çalışın,çalışmıyosanız yapmayın daha iyi" gibi söylemler yeni çıkan bir grup için gereğinden fazla acımasız bir eleştiri gibi geldi bana. Teşekkür ederim...[/b]

Çarşamba günkü yardımlarından dolayı in-san'a çok teşekkür ediyorum. Biraz gecikmiş bir teşekkür olduğu için özür diliyorum. Başarılar arkadaşlar her zaman yanınızdayız.

kancabass demiş ki:
Çarşamba günkü yardımlarından dolayı in-san'a çok teşekkür ediyorum. Biraz gecikmiş bir teşekkür olduğu için özür diliyorum. Başarılar arkadaşlar her zaman yanınızdayız.
kancaya in-san ailesi olarak her zaman arkadalarındayız.. teşekkürleri için sağolsunlar..

Tekrar merhaba arkadaşlar... Ne kadar lginç bir forum değil mi? Yazılan yorumları okursanız ya çok beğenenler var, ya da hiç beğenmeyenler... Bu da neyi gösterir? İyisiniz ve kıskanılıyorsunuz... Dungeon'da da çıkıyormuşsunuz artık, hayırlısı olsun... Sizi eleştiren arkadaşlara soruyorum, aanıyorum iyi olmasaydınız çıkamazlardı değil mi?Bu arada en beğenilen ikili vokal ve solo gitar, kimse aksini söylemesin... IbanezRB, ben sahne dışında servis dışıyım derken ne demek istedin, özelime yazar mısın? Seni gerçekten çok beğeniyorum, hem seni, hem performansını... Öpüyorum ;)

psykhe demiş ki:
arkadaşlar selam
adınızı duydum soundunuzun kötü olduğu söylenmişti geldim dinledim katılıyorum bende vocalin sesi çok geride kalmış bence birşeyler yapılmalı birde IbanezRB'nin tuşesini beğenmedim ben yanlış anlamasın ama biraz çabalamalı müzik için çalışmalı umarım isteğiniz yerde olursunuz kolay gelsin!

Evet sound konusunda çok haklısın ! Bizde bu konudan oldukça şikayetçiyiz.Ama olay tamamen maddiyatla alakalı bişey.Siz biraz daha sabreyleyin en yakın zamanda alet hedavatı tamamlayıp daha iyi sesler duymanızı sağlıycaz :p

Birde şu tuşe olayına gelelim.Benim tuşe sorunum olduğunu düşünmüyorum ama bazen penalama sorunu yaşadığım doğrudur.Aslına parmaklarım tam bassa da penalama beni batırıyor.Bunun nedeni de sağ elimi bir zamanlar kırmış olmamdır.Çoğu zaman özellikle birkaç parça çaldıktan sonra elim sızlamaya başlıyor ve bu yüzden penalamada sorunlar yaşıyorum.Eğer dişlerimi sıkarak gitar çaldığımı görürsen inan o sırada inanılmaz ağırım olduğundandır.Başka bir etken daha var ama bahane bulmak istemediğim için şu anda bunndan bahsetmek istemiyorum.Eleştirilerin için Tşk. ederim

ÖNCELİKLE İNSAN GRUBUNUN MENAJERİ OLARAK FORUMA GELMİŞ BULUNMAKTAYIM..
HEPİNİZ HOŞGELDİNİZ ARKADAŞLAR..

Eleştriler ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler, kısaca özetliyeyim..
psykhe sistemle ilgili bazı sorunlarımız olduğu doğru ama bu guardian için geçerli bizim sistemlerimiz ve oradaki sistem birbirini dengelemiyor.. psykhe sölediklerinde haklıısın vokal ve gitardaki sorunlar bu yüzden çıkıyor ama dungeon için bunu söylemek yanlış, bence orası sistemdeki murat baba sayesinde İZMİRİN VE TÜRKİYENİN ne iyi sistemlerinden birine sahipp..
Bence grubum dungeon'da harika..!!!

silmarillion, ne bi neden belitrmişsinn ve eleştriden uzak konuşmuşsun! bu nedir peki anlayamadım..!!!??? bıraz daha acıklama ha gayret olcak... :)

ayrıca iki arkadaş için: mesajlarınızı değiştirmişsinizz, bizde görseydik!!! siz evinizdee mesajları yazarkenn grubum eskişehir yollarındaydı!!!!! DOORS - 15 OCAK PAZAR

yinede hepinizz sağolasınızz..

selen_ce'yi ayrıca öptümmm :D

in-san grubu merhaba :D

sizi burdan bulacağımıı biliyordumm.. dün gece bende 222'deydim.. gerçekten sahnenizii ben ve arkadaşlar çok beğendik.. sizi tekrarr burda görmek istiyoruzz, en kısa zamanda..

başarılar :D

eywallah dostum,teşekkür ederiz..ama gerçeği bilmen lazım ki 222deki performansımız bizi pek tatmin etmedi..Aslında o performanstan çok daha iyisini sergileyebiliyoruz..bi dolu sorun yasadık sahnede ( gitaristimizin teli bile koptu:) ) ama bunlara rağmen iyi bir performans sergilediysek ( ki ben çok tatmin olmadım kendi açımdan ) sevindirici..En kısa zaman içinde tekrar oradayız inşallah,teşekkür ederiz tekrar...

kancabass demiş ki:

Asıl ben sana çok teşekkür ederim Özgür Abi,Di-Box ve amfi yardımların için:) Tabiki diğer Kanca elemanlarına da teşekkür ederiz, arkadaşlıkları ve yardımları için...

ESKHR demiş ki:
in-san grubu merhaba :D

sizi burdan bulacağımıı biliyordumm.. dün gece bende 222'deydim.. gerçekten sahnenizii ben ve arkadaşlar çok beğendik.. sizi tekrarr burda görmek istiyoruzz, en kısa zamanda..

başarılar :D

Çok teşekkür ederiz arkadaşlar! İnanın 12 saatlik yorucu!!!!! tren yolculuğundan sonra sadece 12 saat kalıp döndüğünüz şehrin insanlarından böyler şeyler duymak insanın yorgunluğunu üstünden alıveriyor. En kısa zaman da görüşmek üzere...

ben hayatımda bu kadar şirin bu kadar tatlı bir basçı görmedimm!!!
hele o saçları yokmuuu ;) gerçi kestirmiş dediler ben daha göremedim yeni halini. en kısa zamanda gelip görücem.

umarım yakında tanışırız 8)

hepinizi bekleriz arkadaşım,buyrun gelin beraber bağaaaralım:) bu arada sevgili cursed angel arkadasım nickin bi yerden tanıdık geliyor ama nereden hadi bakalım...msn den falan mı acaba:)

arkadaşlarımda mutlaka yorum yapacaktırr tunk, sizi dinlemek güzeldii ;)
hala burda cafelerde afişleriniz varr, ben bi tanesini aldımm.. :D

görüşmek üzere..

görüşmek üzere..

Glamrulesss demiş ki:
hepinizi bekleriz arkadaşım,buyrun gelin beraber bağaaaralım:) bu arada sevgili cursed angel arkadasım nickin bi yerden tanıdık geliyor ama nereden hadi bakalım...msn den falan mı acaba:)

görüşmek üzere..

esquedo demiş ki:
beğenmiyorsan dinleme..!

kafama takıldı da, insanlar beğenilerini yazmamalılar mı? ayrıca herkes beğeni için bir sebep mi göstermeli? (şu yüzden beğendim / şu yüzden beğenmedim)
ben daha sizi dinlemedim ama yeni bir grup olduğunuzu kabul edip bu şekilde cevaplar vermeniz garip geldi

ESKHR demiş ki:

görüşmek üzere..

Heyecanla bekliyoruz yorumlarınızı:) Görüşmek üzere hepiniz kendinize çoooooook iyi bakın!!

Geri