Emre Aydın

Yönetici notu:Başlık gereksiz mesajlardan temizlenmiştir.Eğer başlık içindeki herhangi bir durumla ilgili bir şikayetiniz varsa, tepkinizi o başlıkta verip konuyu dağıtmak yerine "Site hakkında" kısmında bize bildiriniz.
İyi yazışmalar.

Selamlar..

Sanirim 3 aydan fazla oldu bu sarkiyi dinliyeli"belki bir gün özlersin" Kendim DJ im ve bu sarkiyi her yayinimda mutlaka caldim yaylimasi icin elimden geleni yaptim..Hak ettigi yeri almaliydi ;)..

simdi afili yalnizliklar albümünü istiyorum..Sanirim album cikmis acil b müzik markete gitmem lazim ;)

bir de ondan önce çok yakında diyor.. ;)
ay nedense herkes sadece tüm müzik marketlerde kısmını görüyo ya..
2 gündür çok kere yaşadım da bu olayı ondan dedim.. :D
ama olsun.. o da olacak sonuçta.. azıcık daha bekliycez sonra muradımıza ericez.. :p

''ohh kıskananlar çatlasın'' diyecez bir de üstüne.. :p

yaziyormus yahu :LOL: kusurabakmayin hocam albümü sabirsizlikla bekliyoruz o yüzden sadece müzik marketlerde yazisini görmüsümdür ben psikolojik felan yani :LOL: eee ciksin artik ben afili yalnizliklari dinlemek istiyorumm herkez gibi ;)

Sabir Sabir Sabir hersey emre aydin icin :)

merakla beklenen albümün bütün merak edilmelere değeceğini düşünüyorum ....
6.cadde ikende çok kaliteli bir albüm çıkarılmıştı fakat müzisyenlerin büyük sıkıntısı olan reklam problemi dönersen albümün de 6.cadde karşısında yine tüm acımasızlığıyla yer almıştı neticesinde o şekilde kaliteli bir albümün eski raflara kaldırılması şaşkınlık vermedi....
bu kez kaliteli bir şirketle çalışması emre aydının çok önceden yaşaması gerekn prof luğu biraz geç de olsa kazanmış olacaktır...
o herzaman bir profesyonel di bunu artık bütün türkiye bilecek benim sevindiğim tek konu da bu oalcaktır... ciddi anlamda emre aydın sony ilişkisine çok büyük sevindim umarım bundan sonra da olamsı gereken olur ve eski sıkıntıların dan tam anlamıyla kurtulmuş olursevgili emre.....

bugün müzik marketin önünden geçerken albümü çıkıp çıkmadığını sorayım dedim hani sürpriz olur diye ama nerde tabi..
sorduğum kişi tanımıyor pc ye bakıp gelecek dedi..
albümündeki parçalar belki bir gün özlersin gibi başarılı ise hakkettiği yere gelir umarım..

emre, şimdi dinledim...güzel günlerdi dostum. onur'la devam etmediğinize üzüldüm. başarılar dilerim...

ali bakan

Geri