Emre Aydın

ForumdanAtıldım kişisi...
Son 44 mesajımı ister buraya ister başka bir yere yazarım, bu foruma sadece emreaydın başlığına girmek için giriyorum, yazıyorum da, bunların seni ilgilendiren kısmı nerdedir anlayamıyorum. Kısaca sana ne? hangi foruma yazacağımı sana soracak değilim.
Pazarlama taktiğine falan ihtiyaç olmadığını zannediyorum, çok içimden geldi yazdım, merak ediyorum çünkü, beklemedeyim, benim neyi merakla beklediğim de seni zerre kadar ilgilendirmez.
Zaten emreaydın bir şeyler yapsa, yeni bir şeyler, bunu taktiğe falan ihtiyaç duymadan meraklısı duyup alacaktır, bulacaktır. Bunun benim buraya yazmamla veyahutta başka bir yere yazmamla hiç alakası yok.
O kadar ruh hastasıyım ki ben, sokaklarda da bağırınıyorum böyle, "Sürpriz geliyoooooo, geliyooooooooooo, hem vallahi hem billahiiiiiii, emreaydın söylüyor üsteliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik!" diye.
Lütfen, rica ediyorum, nickim üzerine konuşulmasın artık. Kimi neden ne amaçla ne sebeple desteklediğim kimsenin konuşması gereken bir konu değildir. Tercih meselesidir.
İlerleyen yıllarda da bu forumda bu başlığa yazıyor olacağım ve isteyen istediği kadar bundan rahatsızlk duysun, beni ilgilendiren bir konu değildir. Teşekkürler ,saygılar ve herkese mutlu bayramlar : )

ForumdanAtildim demiş ki:
hande_sh demiş ki:
Sürpriz ne zaman girecek acaba hayatımıza? Emre Aydın´dan yeni bi şeyler duymak son derece zevkli olacak fakat bir an önce gelse artık. Sabırlar taşmak üzree ;)

bu ne ya ? allahınızı seversiniz ! yer miyiz biz bunları :) sürpriz ne zaman girecekmiş hayatımıza. sakın birileri lokal net cemiyetlerinden bu bilgiyi konuşturmaya çalışıyor olmasın. duyurmak istiyor olmasın. nasıl güzel reklam ve pazarlama gücü bu böyle. billboardlar kesmedi mi ? burada pr yapın biz de okuyalım. anlamıyorlar nasıl olsa anlamayacaklar. 3 - 4 kişi yazacak şimdi bu postun altına bir yığın alakasız birşey. ve ben birilerine göre yalancı olucam. devam edin. peh.

en kısa zamanda bir pskolog öneriyorum sana, şizofreni dicem o değil kesin çünkü çok zeki insanlarda oluyor. ben çözemedim, bakarlar. yetti artık ayrıca saçmalıkların.

Sen de al enfes serzenişlerini, aç musluğu, öylece akan suya konuş bence.
Bu forumda senin söylediklerin ne kadar düşünülyor insanlar tarafından, o da merak konusu.
Neyse, bu konu hakkında konuşmak da manasız. Son derece manasız.
Diyeyim ve ekleyeyim;
emreaydın;yılbaşı gecesi;çubuklu hayal kahvesi. kapılar bildiğim kadarıyla 22:00´da açılmakta. Orada olacak olanlara şimdiden iyi eğlenceler dilemek gerekir.

uzun zamandan beri yoktu arkadaş yine birşeyler yolunda gitmedide hayatında en çok zevk aldığı işi yapmak için yani emreaydına ve emreaydın sevenlere laf söyleyip rahatlamak için gelmiş yine belli.Neyse gelsin çıksın laf söylesin söylemesin cevap vermek istemiyorum artık saçmalamanın sınırını aşmış mesajlarına.Son olarak sürprizi bende çok merak ediyorum kim ne karışır buna adamın seveniyizyaptıklarını merak ediyoruz buda suçsa napalım biz şimdi senin için??

aleyküm selam canım ama bursada oturuyorum ben,öğrenciyim.Benim değil haluk kuruosmanla nuwanda handa_sh yeşilkurbağa vs. kişilerlede şahsi bi tanışıklığım yok sadece emreaydın.orgdan bildiğim tanıdığım insanlar sen bana haluk kuruosmana selam söyle diyosun.Gerçekten bunu istiyosanbeni önce haluk kuruosmanla tanıştırman gerekicek sen her ne kadar anlamak istemesende benburda emreaydın ve gripin fanı olduğum için varım mesajlarımıda o başlıklara yazmak istiyorum oraya yazarım başka bi sorunun yoktur umarım

emre aydını çok seviyorum sesi çok süper
emre aydınla ilgili evde albümüm var hangi programa çıkarsa hiç kaçırmam mutlaka izlerim

Belki Bir gün Özlersin'e Gürcan Keltek tarafından çekilen video klip ilk defa web sitemizde yayınlanacaktır.

Klip 31 Aralık Gecesi (Pazar'ı, Pazartesi'ye bağlayan gece) 02.30 sularında web sitemiz www.emreaydin.org'dan izlenebilecektir.

İlk defa web sitemizde yayınlanacak olan bu klip'te üyelerimize yeni yıl hediyesidir

İyi seyirler.

emreaydin.org' dan...

bazı yerli rock gruplarının albümünü dinleymeye kalkdıgım zaman 2 veya 3. sarkıdan sonra albume haksızlık yapıyorum ve dinlemiyorum cünkü kasıyor emre aydın'ın albumünü bir kerede dinliyorum basarılarının devamını diliyorum. mükemmel birses . benim sarkım belki birgün özlersin :(

Albümdeki her parçaya klip çekmektense tek bir parçaya başarılı bir klip çekilse olmaz mı? Niye hep kamera karşısına geçip şarkı söyleme tribaline girilir Türk piyasasında hiç anlamam... Klip denen olaya hakaret oluyor bence. Ne sanat eserleri var yurtdışında.

yaw albümü sn oluştrdun zorlukları sen çektinde şimdi çıkmış nie tek şarkıya klip çklmez dion hayretttt bişe yaaa cidden hayret!! boş konuşaymda ne olduu fark etmes...

Çekilebilir en güzel emreaydın klibi olmuş bence klip. Renkler, görüntüler, her şey tastamam olmuş bana kalırsa. İlk izlediğimde epeyce etkisinden kurtulamadığım ötürü klibi herkese izletmiş durumdayım, yerlere göklere koyamıyor durumdayım bu sebepten ötürü. Diğer kliplerin de hakkını yiyemem ama bu klibin benim gözümde kesinlikle çok farklı bir yeri olacaktır bundan eminim. Ben bbö ile ilgili aşka gelmiş durumdayım. Kesinlikle ve kesinlikle enfes bir şey o. Fakat burdan sesleniyorum, biz de insan evladıyız, yapılır şey değil bu insanoğluna!

_tuce_ demiş ki:
yaw albümü sn oluştrdun zorlukları sen çektinde şimdi çıkmış nie tek şarkıya klip çklmez dion hayretttt bişe yaaa cidden hayret!! boş konuşaymda ne olduu fark etmes...

Ya sen her yazdığıma da atlamasan? Muhattabım değilsin de... Kim boş konuşuyor o çok belli ama. Boşver gitsin anlatmaya çalışsam ajdar savunmasına geçeceksin yine.

Renkler vs. demek istemiyorum. Yani toplamda harcanan para biriktirilip iyi bir klip çekilse şöyle hiç görülmemiş saydelik birşeyler yani :) Yabancı piyasada ne sanat eserleri çıkıyor video diye, kaç bin dolarlar harcanıyor. Klibin parçanın önüne geçtiği zamanlar oluyor. Farklı şeyler üretilsin bari onu demek istedim.

Clickboy demiş ki:
_tuce_ demiş ki:

Ya sen her yazdığıma da atlamasan? Muhattabım değilsin de... Kim boş konuşuyor o çok belli ama. Boşver gitsin anlatmaya çalışsam ajdar savunmasına geçeceksin yine.

Renkler vs. demek istemiyorum. Yani toplamda harcanan para biriktirilip iyi bir klip çekilse şöyle hiç görülmemiş saydelik birşeyler yani :) Yabancı piyasada ne sanat eserleri çıkıyor video diye, kaç bin dolarlar harcanıyor. Klibin parçanın önüne geçtiği zamanlar oluyor. Farklı şeyler üretilsin bari onu demek istedim.

sana cvp yzanların adına bak kardeş foruma bşe yazmıyalı 2 ay oldu nerdese ... :D:D bak isteince insn gbi derdni anlatabiliomuşunn ;)

Valla ben her zaman insan gibi derdimi anlatabiliyorum da, senin bir türlü o başarıya ulaştığın görülmedi. Bir kaç zaman önce bu foruma yazmıştım yine aynı şekilde milleti cevaplıyordun da, bir bakayım dedim düzelen var mı? cevap belli. Kolay gelsin ;)

Siteye yeni üye oldum ve ilk mesajımı buraya yazmak istedim...

Emre Aydın hakkında söylenebilecek o kadar çok şey var ki..Öncelikle çok iyi bir insan.Yaptığı işte de çok başarılı.Aldığı ödüller,birincilikler de bunun somut göstergesi zaten...Bütün albümü dinlenilesi bir sanatçı..Meyve veren ağacı taşlarlar derler,bu sözümü alınmak isteyen üzerine alınabilir...Şimdilik yazacaklarım bu kadar,hoş Emre Aydın'la ilgili her zaman yazacak bir şeyler vardır ama bu kadar yeterli...

gzll ona buna laf sokmayı ksmene sevndm bnde ne zmn girsem birilerini bişelerle karalama derdinde olduunu görüorum tepkim buna senle bi derdim yok sorun bttise aynı şekilde cvp vrmene de grek yok;) bu arada insan olduun konusuda tartışılır.........;)

Geri