Yaran Ilanlar

Bunları anlayamıyorum 1996 bir Les Paul'a berbat bir şekilde relic neden yaptırır ki bir insan? Yazık günah gerçekten. Reissue falan olsa anlayacağım fabrikadan çıkarken olur. Bu insanların gitarlardan men edilmesi lazım.

Geçenlerde Joe Bonamassa Signature Les Paul Studio vardı. Çok tatlı bir seri,tam alınmalık o zamanlar arıyordum bir tane. Öyle bir relic yapılmış ki anlatamam,gitarın boyasının yarısı gitmiş. Koleksiyonluk bir gitar ne hale gelmişti. Doğal seçilim biraz daha acımasız olsa keşke bunlara.
Şansa ilanın resmini buldum:

Bu arada bol bol çalarsın edersin,eskir ona tamamım. Doğal relic her zaman daha güzel zaten çok rahat kendini belli ediyor.

Bunları anlayamıyorum 1996 bir Les Paul'a berbat bir şekilde relic neden yaptırır ki bir insan? Yazık günah gerçekten. Reissue falan olsa anlayacağım fabrikadan çıkarken olur. Bu insanların gitarlardan men edilmesi lazım.

Geçenlerde Joe Bonamassa Signature Les Paul Studio vardı. Çok tatlı bir seri,tam alınmalık o zamanlar arıyordum bir tane. Öyle bir relic yapılmış ki anlatamam,gitarın boyasının yarısı gitmiş. Koleksiyonluk bir gitar ne hale gelmişti. Doğal seçilim biraz daha acımasız olsa keşke bunlara.

Bu arada bol bol çalarsın edersin,eskir ona tamamım. Doğal relic her zaman daha güzel zaten çok rahat kendini belli ediyor.
Kırılan, çizilen, darbeli her gitarı Relic yapalım o zaman 😅

Ikincisi bildiğin ESP Urban Camo rengini kıskanmış😂 benzeteyim derken ortaya saçma sapan bir mutant renk çıkmış

Kamuflaj deseni gibi olmuş:)

Bol bol çalıp eskitmek için bir gitarla kafayı bozmak, deli gibi emek vermek lazım. Alt-sat-tüket kafası onu yapamadığı için, relic denilen şeyle uğraşıyor veya üste para verip yaptırıyor muhtemelen.
Doğal seçilim bunlara acımasız davranıyor aslında. Ama akılsız olmanın doğası, insanın akılsız olduğunu anlamasına engel olur zaten 🤣 Bkz: Relic yaptığını zannederken mahvettiği gitar fotosu.

Evet...Bir pazar günü neşesi ile daha karşınızdayız.
"Freudyen dil sürçmesi" denilen bir hadise vardır; insanın farkında olmadan zihninin gerisindekini ağzından kaçırıverdiği ve farkına bile varmadığı durumları tanımlar.
Bkz:

Tecrübeli Guns n’ Roses solisti grup arıyor​

Pardon???

Hangi GnR vokalisin sen? Axl öncesi mi, sonrası mı? 🤣

Türkçe tercümesi: GnR söyleme konusunda deneyimi olan amatörüm. NOKTA. Referans kayıt filan yok tabii. Karıştırmayın.

Tecrübeli Guns n' Roses solistiymiş. Hey yavrum hey🤣
CV'ye bak be... Skid Row'a da geri vokal yapmış mıdır acaba? Malum, birini söyleyip öbürüne heves etmeyeni dövüyorlar...

Evet...Bir pazar günü neşesi ile daha karşınızdayız.
"Freudyen dil sürçmesi" denilen bir hadise vardır; insanın farkında olmadan zihninin gerisindekini ağzından kaçırıverdiği ve farkına bile varmadığı durumları tanımlar.
Bkz:

Tecrübeli Guns n’ Roses solisti grup arıyor​

Pardon???

Hangi GnR vokalisin sen? Axl öncesi mi, sonrası mı? 🤣

Türkçe tercümesi: GnR söyleme konusunda deneyimi olan amatörüm. NOKTA. Referans kayıt filan yok tabii. Karıştırmayın.

Tecrübeli Guns n' Roses solistiymiş. Hey yavrum hey🤣
CV'ye bak be... Skid Row'a da geri vokal yapmış mıdır acaba? Malum, birini söyleyip öbürüne heves etmeyeni dövüyorlar...

Dosyalar

• 091DB3B8-98C5-4428-9DB7-02CBEF7FF005.jpeg
    091DB3B8-98C5-4428-9DB7-02CBEF7FF005.jpeg
    257.2 KB · Gösterim: 91
Sx Vintage series bas gitar tertemiz durumda İlan No: 1081368791
Sx Vintage series bas gitar tertemiz durumda - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1081368791

“””Gitarın sap kısmı cok rahat tonları cok güzeldir.Sustain kesilmesi için sap kısmınının en ucunu sustaini azaltmak için kestirdim. kırık veya kesinlikle sorunlu değildir.Wpden yazabilirsnizi fiyatı sondur.”””
Sustain kesilmesi önemli şimdi biz bilmeyiz ama eleman biliyor.

Sx Vintage series bas gitar tertemiz durumda İlan No: 1081368791
Sx Vintage series bas gitar tertemiz durumda - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 1081368791

“””Gitarın sap kısmı cok rahat tonları cok güzeldir.Sustain kesilmesi için sap kısmınının en ucunu sustaini azaltmak için kestirdim. kırık veya kesinlikle sorunlu değildir.Wpden yazabilirsnizi fiyatı sondur.”””
Öyle bir sustain varkı ki, sapın birazını kestirmek zorunda kaldım.
Anlıyorum. Çocukluğunuza dönersek...
Bağlamı değiştirerek okuduğumda nevrim döndü. Doktor bu ne....

Geri