Virüs (Rock) - izmir

Selamlar :)
Şarkınızı dinledim.

Genel sound gayet güçlü. Gitarlar tam olması gerektiği gibi.
Kayıt da güzel olmuş ama maalesef ilk bölümde vokalin ne dediğini anlamakta epey güçlük çektim.

Davullarda kullanılan efektler ve ses seçimleri gayet başarılı geldi kulağıma.
"Keşke coşkulu bölümlerde davullar biraz daha önde olsaymış" dedim zaman zaman.
Sondaki perküsyonlar da hoş bir düşünce.

Elinize sağlık.
Yarışmada başarılar :)
MG

öncelikle parçamızı dinlediin ve düşüncelerini paylaştıın için çok teşekkürler vokaller konusunda haklısın hiç bişey anlaşılmıo kaydı evde dandik bi pazarcı mikrafonuyla yapmak zorunda kaldık :( ama bu daha ilk bestemiz ve grup olarak yaptıımız ilk kayıt ileride çok daha iileri gelicek bu parça bizim için tam bi deneyim oldu...

sizi burda gördüğüme çok sevindim..Nasıl yapsamda ulaşsam ben bu insanlara diyordum.Şarkınızı tamamen sizi hiç tanımadan bilmeden objektif olarak dinledim. zamanı gelince eleştiri de yaparım şuan için söyleyeceğim şey, şu sıralar gece gündüz dinliyorum yarışmada sonuna kadar destekleyeceğim.görüşmek üzere.tuğçe.

servatis_a_periculum demiş ki:
sizi burda gördüğüme çok sevindim..Nasıl yapsamda ulaşsam ben bu insanlara diyordum.Şarkınızı tamamen sizi hiç tanımadan bilmeden objektif olarak dinledim. zamanı gelince eleştiri de yaparım şuan için söyleyeceğim şey, şu sıralar gece gündüz dinliyorum yarışmada sonuna kadar destekleyeceğim.görüşmek üzere.tuğçe.

inan okadar mutlu oldum ki abartı gelicek biliyorum ama gerçekten yorumunu okurken tüylerim diken diken oldu birinin bizi gece gündüz dinleyebilecek kadar beğenmesi çok güzel çok teşekkürler.

Yarışmadan pek umutlu diiliz açıkçası 744 grubun arasında şansımız pek yok zaten kimin tanıdığı fazlaysa o kazanacak.tekrar teşekkürler

opium_tea demiş ki:

:) üzülme üzülme
sizin sayfanız olduğunu bilmiyordum ve pek çok kişi de fark etmemiştir mutlaka.

Şahsen nss başlığına tek bir ileti yazdım, o da bestenizin muhteşem olduğu ve şuan için yarışmaya katılan sizden başka hiçbir grubu beğenmediğimdi.

Genel olarak konuşmak gerekirse; 3 ay önce kurulan bi gruptan bu kadar kısa sürede böyle bir iş çıkıyorsa her bir elemanınız gerçekten çok yetenekli ve ne istediğini bilen kişiler demektir!

Gerek bu yarışmada gerek diğer müzik yaşantınızda her zaman sizi destekleyeceğim, hatta şimdiden pek çok kişiye bestenizi dinlettim, dinletmeye de devam edeceğim. Hatta belki şuan için abartı ve erken bir söylem olacak ama ben arkadaşlarıma sizin için "en sonunda türkiye'de dinleyebileceğim 2. bir grup çıktı" diyorum. Ama isterseniz şimdilik bu cümleyi "izmir'de" olarak değiştireyim.

Size başarılı bir müzik hayatı dilerim (zaten böyle devam ederseniz aksi olması mümkün değil) Gözüm üstünüzde olacak, mümkün olduğunca az hatalı, mümkün olduğunca kısa sürede iyi yerlere gelebilmeniz dileğiyle...

dt-lacrimale demiş ki:
opium_tea demiş ki:

:) üzülme üzülme
sizin sayfanız olduğunu bilmiyordum ve pek çok kişi de fark etmemiştir mutlaka.

Şahsen nss başlığına tek bir ileti yazdım, o da bestenizin muhteşem olduğu ve şuan için yarışmaya katılan sizden başka hiçbir grubu beğenmediğimdi.

Genel olarak konuşmak gerekirse; 3 ay önce kurulan bi gruptan bu kadar kısa sürede böyle bir iş çıkıyorsa her bir elemanınız gerçekten çok yetenekli ve ne istediğini bilen kişiler demektir!

Gerek bu yarışmada gerek diğer müzik yaşantınızda her zaman sizi destekleyeceğim, hatta şimdiden pek çok kişiye bestenizi dinlettim, dinletmeye de devam edeceğim. Hatta belki şuan için abartı ve erken bir söylem olacak ama ben arkadaşlarıma sizin için "en sonunda türkiye'de dinleyebileceğim 2. bir grup çıktı" diyorum. Ama isterseniz şimdilik bu cümleyi "izmir'de" olarak değiştireyim.

Size başarılı bir müzik hayatı dilerim (zaten böyle devam ederseniz aksi olması mümkün değil) Gözüm üstünüzde olacak, mümkün olduğunca az hatalı, mümkün olduğunca kısa sürede iyi yerlere gelebilmeniz dileğiyle...

görüşlerini paylaştığın için çok teşekkürler... :oops:

opium_tea demiş ki:
inan okadar mutlu oldum ki abartı gelicek biliyorum ama gerçekten yorumunu okurken tüylerim diken diken oldu birinin bizi gece gündüz dinleyebilecek kadar beğenmesi çok güzel çok teşekkürler.

Yarışmadan pek umutlu diiliz açıkçası 744 grubun arasında şansımız pek yok zaten kimin tanıdığı fazlaysa o kazanacak.tekrar teşekkürler

başarılı insanlar mutlaka kendilerini bir şekilde farkettirirler.evet şarkınızı dinlemekten büyük keyif alıyorum sound'unuz çok sağlam ve kaliteli inşallah daha sonra daha iyi vokal kayıtları yapabilirsiniz.
yarışmaya gelince bence fazla kafayı takmayın ben şahsen hiç güvenmem yarışmalara,744 aday gerçekten kimin daha çok tanıdığı oylamaya katılırsa o kazanır heralde herkes dinlemiyordur tüm şarkıları.yarışmayı kazanamasanız da izmire virus diye bir grup kazandırdınız.umarım kendi isteklerinizden ve müzik zevkinizden ödün vermeden iyi bir yol alırsınız.görüşmek üzere.

Öncelikle parçanın yaratım sürecinde hiç bi işe yaramadığım için,bazen kötü yorumlar yaptığım için,bazen çalışmanızı böldüğüm ve ilgi beklediğim için özür dilerim :)
Sonuç olarak ;çıkan parçaya elektronik öğeleri açısından öncelikle ısınamadığımı ama bazen arka arkaya dinlemekten de vazgeçmediğimi farkedip aslında sevdiğimi söyleyebilirim artık... Kalitesinden ve kalitenizden ,çabanızdan, isteğinizden, yeteneğinizden ve bir gün istediğinizi elde edeceğinizden şüphem yok zaten...

-pisces- demiş ki:
Öncelikle parçanın yaratım sürecinde hiç bi işe yaramadığım için,bazen kötü yorumlar yaptığım için,bazen çalışmanızı böldüğüm ve ilgi beklediğim için özür dilerim :)
Sonuç olarak ;çıkan parçaya elektronik öğeleri açısından öncelikle ısınamadığımı ama bazen arka arkaya dinlemekten de vazgeçmediğimi farkedip aslında sevdiğimi söyleyebilirim artık... Kalitesinden ve kalitenizden ,çabanızdan, isteğinizden, yeteneğinizden ve bir gün istediğinizi elde edeceğinizden şüphem yok zaten...

Sen parça yapım aşamasındayken sürekli alt yapıyı dinlediğin için elektronik öğeler kulağına batmış olabilir.Ayrıca bize kötü yorumlarda lazım çünkü bi parçayla uğraşırken okadar çok içine gömülüyorsun ki dışardan dinleyen bi insanın hata olarak gördüğü şeyler sana gayet doğal gelmeye başlıo eleştirilerini hiç bi zaman esirgeme bizden...

arkadaşlar yakında açılacak olan web sitemizde yeni bestelerimizi sizlere dinletme şansımız olacak.....Umarım Son'da aldığımız olumlu tepkileri bundan sonraki çalışmalarımızda da alabiliriz!!! :oops:

Bunun dışında paylaşmak istediğim başka bir konu ise bar programı için hazırlanıyor olmamız..... :!: Bundan sonra grup içi bir aksilik yaşamazsak 1 2 ay içinde kendi soundumuzun paralelinde dopdolu bir repertuarla karşınızda olacağız.....Bilginiz olsun :twisted:

VİRÜS-------BAS GİTAR :arrow: baDLuCk

Geri