Dolandırıcılık Olayı: ''kaos13666''( Burak Köşker) Tanıyor Musunuz?

Oranger'da multi. Var mı arttıran? :D

Adım Salih, İngilizce öğretmeniyim ve Aliağa/İzmir'de yaşıyorum. Şakran ceza infaz kurumlarında Sözleşmeli olarak öğretmenlik yapmaktayım. Kim kimin "multisi" bilemiyorum.

Konuyu baştan sona okumuştum ve dolandırıcılığı uğrayan arkadaşlar için gerçekten üzülmüştüm. Ama çok rica ediyorum beni muhabbetinizde karıştırmayın.

Sevgiler,

Salih.

Adım Salih, İngilizce öğretmeniyim ve Aliağa/İzmir'de yaşıyorum. Şakran ceza infaz kurumlarında Sözleşmeli olarak öğretmenlik yapmaktayım. Kim kimin "multisi" bilemiyorum.

Konuyu baştan sona okumuştum ve dolandırıcılığı uğrayan arkadaşlar için gerçekten üzülmüştüm. Ama çok rica ediyorum beni muhabbetinizde karıştırmayın.

Sevgiler,

Salih.

Normal tepki bu işte. Kusura bakmayın.

Sevgiler,

Salih.
1insane nikli arkadaş şeref yoksunu olduğu için benim yazdıklarımı beğenen herkeze saldırma eğilimin de.Siz bakmayın ona adam değildir.

Bu şahısla özelden biraz dertleştikte (!) bildiğin ergen laflarıyla konuşuyor, gülme ifadesi olarakta şunu kullanıyor "ashjkdasjghdjaj" 31 yaşında olmadığına eminim :)

Bu şahısla özelden biraz dertleştikte (!) bildiğin ergen laflarıyla konuşuyor, gülme ifadesi olarakta şunu kullanıyor "ashjkdasjghdjaj" 31 yaşında olmadığına eminim :)
peki 31 santim olmadığına eminmisin cam de gördüğünde hiç öyle demiyordun asdasdasda yine ergen gibi güldümya la e karşımdakine göre üslup takınıyorum üzülme yawrum sende anlarsın büyüyünce asdasdasd

Ya onu bunu geçinde adamın başlığına ettiniz zaten yok mu içinizde hiç bir delikanlı o kadar kuyruk acınızı döktünüz yok mu yani biri benim karşıma çıkacak balıkesirden yardakçınız falan.

Geri