LayLayLom Müzik

bu arasa bana jackson.dan en sonunda cevap geldi arkadaşlar. buraya yazıp sizinle paylaşayım..

Dear Jackson Customers,

Thank you for your e-mails regarding Jackson and the issues you have
encountered with our distributor Lay Lay Lom.

We have met with the proprietors of the company and they have agreed to
help resolve any reasonable grievances you may have. Please visit your
local store to discuss a solution to these matters.

If you have any further problems you wish to report then please feel
free to contact me on this address.

Thank you for playing Jackson.

Kind Regards,

Darren Antram,

Sales Administrator,

Fender Musical Instruments Europe Ltd.

Tel: +44 (0) 1342 331703

Fax: +44 (0) 1342 331746

E-mail: [email protected]

www.fender.com

www.squierguitars.com

www.gretschguitars.com

www.jacksonguitars.com

www.charvel.com

www.guildguitars.com

www.swrsound.com

www.tacomaguitars.com

www.olympiaguitars.com

www.orpheuminstruments.com

bi local store.umuza gidip soralım bakalım neler olmuş...

abi haksızlık yapmayalım protestoyu tüm mağazalara yayalım :) olmaz böyle bişi ya. 80$ lık pedalı utanmadan 220$ fiyat çekiyorlar. durumu anlatınca burası türkiye deyip pişkin pişkin gülüyorlar. aymaz herifler kendilerini bitirecekler farkında diiler.

biskuwi_etu demiş ki:
bu arasa bana jackson.dan en sonunda cevap geldi arkadaşlar. buraya yazıp sizinle paylaşayım..

Dear Jackson Customers,

Thank you for your e-mails regarding Jackson and the issues you have
encountered with our distributor Lay Lay Lom.

We have met with the proprietors of the company and they have agreed to
help resolve any reasonable grievances you may have. Please visit your
local store to discuss a solution to these matters.

If you have any further problems you wish to report then please feel
free to contact me on this address.

Thank you for playing Jackson.

Kind Regards,

Darren Antram,

Sales Administrator,

Fender Musical Instruments Europe Ltd.

Tel: +44 (0) 1342 331703

Fax: +44 (0) 1342 331746

E-mail: [email protected]

www.fender.com

www.squierguitars.com

www.gretschguitars.com

www.jacksonguitars.com

www.charvel.com

www.guildguitars.com

www.swrsound.com

www.tacomaguitars.com

www.olympiaguitars.com

www.orpheuminstruments.com

bi local store.umuza gidip soralım bakalım neler olmuş...

evet local storelar neler yapmıslar ve yapacaklar.bir süre daha bekleyip duyarlı jackson a mail atarız duruma göre.bakalım lll neler yaptı yapacak.fikirleri olan varmı lll daki değişimler hakkında ? (tabiki varsa)

Sadece Laylaylom değil hepsi aynı...

Selamlar,
Baştan beri forumu takip ediyorum.Sizler hep yurtdışındaki satış fiyatlarıyla buradaki fiyatları karşılaştırıyorsunuz.Ama gözden kaçırdığınız nokta yurtdışı satış fiyatlarının perakende olduğudur.Yani örnek olarak vermek gerekirse yurtdışından aldığınız ve yurda sokmak istediğiniz araç dışarıdaki satış fiyatı 22.000 usd iken (vergiler dahil) bizim ülkeye girdiğinde 17.000 usd'ye düşer.Çünkü ihracatta, ihracatı yapan ülke, aracı yurtiçinde kulanılmayacağını bildiği için vergileri tahsil etmez.Bunun yanında distribütörlere tanınan indirimler de mevcut.Yani gene örnek vermek gerekirse yurtiçinde 2000 Euro olup yurtdışında 800 Usd olan bir gitarın buradaki toptancı için gerçek alış fiyatı 600 Usd civarıdır.(Fiyatlar gerçeği yansıtmayabilir ama aralarındaki oranlar doğrudur.)

başlığı baştan beri takip ettiğini söylüyosun ama pek iyi takip edememişsin anlaşılan.
bu senin bahsettiklerin göz önüne alınarak tartışıldı burda ;)

şimdi agalar bu bedava ensturman olayı şöle oluyormuş. Diyelimki LLL dam bir tane jacson alacaksınız ve diyelimki bu gitar 1000 ytl siz bu adamlara 3000 ytl veriyorsunuz ve gitarı alıyorsunuz yanlış hatırlamıyorsam 8 ay sonra bu adamlar size ödediginiz 3000 ytl yi geri vereceklermiş. Ve her turlu garantiyi veriyolarmış para konusunda. Ben uzun zaman önce böle oldugunu örenmiştim ama şu an nasıldır bilemem. Aşagı yukarı aynıdır heralde.

ugur620 demiş ki:
electricturk demiş ki:
ben Laylaylom la ortak olup Takamine TNV 360 S alırsam eğer
o vakitten itibaren Laylaylom a laf söyletmem ona göre.

Yani o kadar bencilimdir ki diyosun,tüm herkesi satarım yeter ki bir şeyin bana ufacık bi yararı olsun.

jackson alanlar sadece kendilerini düşünüyorlarya,demekki Jackson ı başka bir firma getirtseydi Laylaylom la probemleri olmayacaktı.Aslında şakayla karışık yazdımya sen bayağı ciddiye almışsın,senin gibi temiz kalpli insanları aramızda görebilmek büyük mutluluk.

lll sitesine charvel gitarlar da eklenmiş. fiyatlar yok ama o uzun zamandır geleceği söylenen partinin içinden büyük ihtimal charveller de çıkacak...(başımız sağolsun:p)

arkadaşlar geçen cumartesi günü laylaylomdan G9 siparişi verdim.
Oldukça iyi bir fiyat verdiler taksit imkanım da oldu amerika ve avrupa fiyatından çok az fazlaya aldım aleti.Gerçi 2 hafta içinde gelcekmiş, o şekilde bi anlaşma imzaladık.
Ben mi yanlış gördüm yoksa bazı ürünlerin fiyatlarında iyileşme mi var? mesela geçen aylarda 512euro yazdıkları js30 370 filan galiba şimdilerde?

neyse,ben de öyle bi paylaşayım dedim yakın zamandaki tecrubemi :)
umarım sorun yaşamam alışverişimde..

Geri