LayLayLom Müzik

ellerinde bitane doğru düzgün jackson kalmadigi gibi yeni parti mallar da gelmedi. Bu yüzden yeni parti gelince fiyatlar yükselebilir.
birde sitedeki fiyat ile dükkandaki fiyat aynı değil.
lakin sitedeki dk2 eds nin fiyatına hiç güvenmeyin

Nasıl jackson distribitörü anlıyamadım . ne siteleri bu işi yapan bi şirkete yakışıyor ne fiyatları. Birde ellerinde dogru durust jackson yok diyorsunuz böle baştan sagma iş mi olur yaa. Bi taraftanda bu ortaklık işi felan cıktı yok gitarını bedava al kampanyası felan filan. yoksa LLL batacakta son deminimi yaşıyor acaba. :?: şayet elinde yeteri kadar jackson gitar olmayan bi distribitör firmaya parayı peşin veripte 3 ay sonra gitarı getirmelerini beklemek pek de mantıklı bir iş gibi gelmiyor bana.

Sitede yazan alet edevatın çoğu yok, sorunca da ver kapora yakında gelir, şeklinde bir yaklaşımları var. Ya olsa alacaktım halbuki dedim, e senin için mal mı tutacaz dükkanda, ver kapora bekle cevabı aldım. Yani özellikle kaba davranmadılar buraya kısa olsun diye böyle yazdım ama zihniyet bu demek istiyorum.

solitude71 demiş ki:
Sitede yazan alet edevatın çoğu yok, sorunca da ver kapora yakında gelir, şeklinde bir yaklaşımları var. Ya olsa alacaktım halbuki dedim, e senin için mal mı tutacaz dükkanda, ver kapora bekle cevabı aldım. Yani özellikle kaba davranmadılar buraya kısa olsun diye böyle yazdım ama zihniyet bu demek istiyorum.

yuh artıkya bunuda dediler demekki. Yazıklar olsun

virtuose demiş ki:
arkadaşlar geçen cumartesi günü laylaylomdan G9 siparişi verdim.
Oldukça iyi bir fiyat verdiler taksit imkanım da oldu amerika ve avrupa fiyatından çok az fazlaya aldım aleti.Gerçi 2 hafta içinde gelcekmiş, o şekilde bi anlaşma imzaladık.
Ben mi yanlış gördüm yoksa bazı ürünlerin fiyatlarında iyileşme mi var? mesela geçen aylarda 512euro yazdıkları js30 370 filan galiba şimdilerde?

neyse,ben de öyle bi paylaşayım dedim yakın zamandaki tecrubemi 🙂
umarım sorun yaşamam alışverişimde..
Valla ben tam olarak 07.09.2006 tarihinde (belgelerle konuşun efem :mrgreen: ) tüneldeki Laylaylom'a G9.2TT sormuş idim. Alma niyetim yoktu da varsa bi deneyeyim diye. 837$ fiyat vermişlerdi. Nakit dedim, 730$ civarı bir cevap geldi. Ancak ellerinde yokmuş( :mrgreen🙂, sipariş vermişler, 2 hafta sonra gelecekmiş. Eğer ön sipariş verirsen 620$ 'a veririz dediler. Yok kalsın dedim, çıktım.

Umarım o siparişler gelip tükenmiştir de, senin beklediğin ikinci, üçüncü siparişlerden biridir 🙂

valla benim hardcase bekleyişim aylardır sürüyor efem. bugün gene sordum yeni parti 2 hafta içinde gelecekmiş dediler. bu partiden charveller çıkabilirmiş. bu partiden çıkmassa bundan sonrakinden garanti çıkacakmış charveller.

bu mu jackson distribütörü ? biz pozitif gelişmeler olsun diye beklerken adamlar battı batacaklar demekki.su ortaklık işi sakat bence.vardır altında bir çapanoğlu 🙂 dükkanlara gidip konusanlar yorumlarını yazsınlar.gerçekten merak ediyorum birşeyler değişecek mi ...

Ha Ha Ha.
Aynı tas aynı hamam. Azda olsa bir umut vardı içimde, anlıyormusunuz beni he anlıyormusunuz. Bu sefer kasımda gelecek dediler ve gelecekti, ama gelmedi 🙁
Jackson'a 6. maili mi atma zamanı geldi galiba. Sizdemi sorun var Laylaylomda mı? diye.

bu sabah kahvaltı yaparken tv izliyordum derken show tv de kusum aydının programı biterken kanalı acmısım birde ne görüyüm LLL aydının programına sponsor olmuş. program bitince LLL muzik logosu cıktı. Ulan milletin gitarını getirmiyolar gidiyolar böle programlara sponsor oluyorlar ne iştir ya. 😀 demekki aydının programı jacksonların satışını tavana cıkaran yegane sebepmiş 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samedii demiş ki:
bu sabah kahvaltı yaparken tv izliyordum derken show tv de kusum aydının programı biterken kanalı acmısım birde ne görüyüm LLL aydının programına sponsor olmuş. program bitince LLL muzik logosu cıktı. Ulan milletin gitarını getirmiyolar gidiyolar böle programlara sponsor oluyorlar ne iştir ya. 😀 demekki aydının programı jacksonların satışını tavana cıkaran yegane sebepmiş 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Valla reklam hedef kitleyi yakalamış bir şekilde ne diyim ben yani 🙂

Anneler teyzeler sizde çocuklarınıza müzik aleti alın.Hobi edinsin sıpacıklar...Mantığı güdülmüş olsa gerek. 😆

Aslında programı ripleyip güzel ingilizce altyazı hazırlayıp Jackson'a göndermek lazım."Alın işte gitarları satanlar bu arkadaşlar jackson adına utanıyorum :evil: " 😛

samedii demiş ki:
solitude71 demiş ki:

yuh artıkya bunuda dediler demekki. Yazıklar olsun

Yok, dedim ya yukarıda yani özellikle bu kelimelerle kabaca söylemediler ama dedikleri özetle buydu, risk almıyorlar satıldıkça birer birer getiriyorlar. Dedim ki yani bir anda gaza geldim ve vitrinde olsa hakikaten fiyatını sormadan alacaktım ama e senin gibi kaç kişi olur, biz niye para bağlayalım stok yapalım dediler. Kardeşim o zaman niye ticaret yapıyorsun, böyle ninem de yapar distribütörlük.

Geri