LayLayLom Müzik

arkadaşlar biras garip olacak ama bu kıvılcım müzikdeki fiyatlarda bana kabarık geliyor bu konudaki görüşleriniz nedir acaba yada yeni bir topicmi açsam bu konu ile ilgili 😀

dostum bence LLL un şu bi türlü gelmeyen yeni partı jacksonları gelsin bakalım bu topigin fiyatlarda bi etkisi olmuşmu (hiç sanmıyorum ama ) eger fiyatlarda bi düşme olduysa sende kıvılcım için acarsın artık. 😆

Ya benim en gıcık oldugum olay şudur ki hemen düzeltmeliler, ihbarlık bir durum çunkü.
Sitelerinde üzerinde art olan gitarlarin altina art olmayan fiyatlari yazmışlar ve art lar için parayıda ucuz gösteriyorlar. Lakin dükkanda art için artı para istiyorlar. Ya oraya normal pahalı fiyatini yazın, yada resimleri değiştirin kaldirin art lıları.
LLL de internetten alış veriş yapacak birisi alış veriş in üstüne bir soğuk su içsin benden.

edaffy demiş ki:
arkadaşlar biras garip olacak ama bu kıvılcım müzikdeki fiyatlarda bana kabarık geliyor bu konudaki görüşleriniz nedir acaba yada yeni bir topicmi açsam bu konu ile ilgili 😀

önceden de dediğim gibi burada eleştiri oklarının bu denli laylaylom a yönelme sebebi Jackson dır herkes sadece kendini düşündüğü için.
Fender ve Martin gibi iki firmanın ithalatçısı Kıvılcım da aynı derece kazık fiyatlara sahip hatta daha bile pahalı emin olun.Ama daha dürüstler en azından laylaylom gibi palavra sıktıklarına çok şahit olmadım.

electricturk evet katılıorum sanada çünkü fender ürünlerinin sıfır fiyatları ile kıvılcımdaki fiyatları arasındaki fark çok fazla ama en azından müşteri memnuniyeti var kıvılcımda onada şükür...

aga iyide jacksona mail attık gelen cevapta

şirketin sahipleriyle gorusmusler

sorunları çözmeye karar vermişler

çözümüne yardım etmeye karar vermişler

başka herhangi bi sorun olursa baska bi adresten ulasın

bu gibi bi cavap geldi daha LLL için bi çözüm olmadıki kıvılcım için olsun 😆

kelle demiş ki:
Ya benim en gıcık oldugum olay şudur ki hemen düzeltmeliler, ihbarlık bir durum çunkü.
Sitelerinde üzerinde art olan gitarlarin altina art olmayan fiyatlari yazmışlar ve art lar için parayıda ucuz gösteriyorlar. Lakin dükkanda art için artı para istiyorlar. Ya oraya normal pahalı fiyatini yazın, yada resimleri değiştirin kaldirin art lıları.
LLL de internetten alış veriş yapacak birisi alış veriş in üstüne bir soğuk su içsin benden.

Bu kadar celallenmek yerine o uyduruk sitenin sağını solunu okuyun... Fiyatların mağazadakilerden farklı olduğunu belirtmişler zaten...

Sorun şu ki maile ile sordum ve "evet fiyatlar sitede ki gibidir" dendi. Bir diğer mail de art ile değişiyor dendi, bir diğer mailde yine farklı birşey söylendi. okuduk elbette hatta o mesaj zaten kıl bi durum ki lakin her alış veriş sitesinde de var. Ama mailde öyle sitede böyle diyince insanın cellalenmek isteyesi geliyor zaten...

Edit:Hoş, fiyatlara da kendileri o siteden bakıyor. İlginç çok ilginç.
Bu hafta yine konuşmaya gideceğim ben. Hİç değilse adam akıllı mail atsınlar.

Kusura bakma o zaman... 🙂

Yalnız adamlar bayilikle çalışıyorlar, her mağaza özsermaye değil... Mesela sen Çanakkale mağazasını açabiliyorsun, ben de Kayseri mağazasını açabiliyorum... Belki bu sebeple sadece esas mağaza ile fiyatlar aynıdır...

Detayını bilmiyorum tabi...

Kusur nedir? 🙂
Ya mağzalarla ilgili bende birşeyi anlamadım.
LLL abonesi olan bir mağza, istanbul tünel deki lll den aynı paraya getiriyor alet edevatı. Üstüne kar falan koymuyor(50ytl koyuyor bazen).Bu da çok ilginç.
Benim temelde 3 şeyden şikayetim var...
-mallar gelmiyor
-mallar geldiğinde fiyatlar yükseliyor
-ağzı laf yapan ucuza alıyor.

önceden de dediğim gibi burada eleştiri oklarının bu denli laylaylom a yönelme sebebi Jackson dır herkes sadece kendini düşündüğü için.
Fender ve Martin gibi iki firmanın ithalatçısı Kıvılcım da aynı derece kazık fiyatlara sahip hatta daha bile pahalı emin olun.Ama daha dürüstler en azından laylaylom gibi palavra sıktıklarına çok şahit olmadım.[/quote]

Wallaa Kıvılcımda çalışan M.T.A isimli şahsiyet bana 2. el pedalı sıfır die yutturmaya çalıştı acemi sanıp. Bu olaylar neredeyse tüneldeki dükkanların çounda oluyor. Ama Laylaylom aşmış bi kazıkçı 🙂

reklam değil de eleştri alan diyelim buna.hiçde reklamlık yanları yok.3 e alıp 5 satanın reklamını neden yapalım.kendileri değişeceklerini söylemişti.bekliyoruz bakalım eskiden ne farkları olacak.

Geri