Ezgi'nin Günlüğü

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

tarzım diil aslında ama bikaç şarkısını dinleme fırsatı buldum ve sevdim.aşk hiç bitermi,düşler sokağı ve mutlu aşk vardır bence çok hoş.baya hayran kitleleri varmış bildiğim kadarıyla

ecz-peace demiş ki:
Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni.
Gitme gitme gittiğin yollardan dönülmez geri.
Gitme gitme el olursun sevdiğim incitir beni...
Ezginin Günlüğünün söylediği en iyi şarkı budur bence...

buna ilave olarak da son kasedinde seslendirdikleri ''İLK AŞK''dinlenmeye değer

ezginin günlugu turkıye deki en kaliteli gruplardan biri.cok güzel sarkılar yapıyolar.sadece boş ask sarkıları degil toplumsal içerikli sarkılarda yapıyorlar.ve bu cok hoş..

küçüklüğümde dinlerdim ve çok severdim sonra bir koptum onalrdan tam koptum...Düşler sokağını onlarla sevdim feridunla nefret ettim...Ahh ne güzel grup onlar...Ama çok uzun zamandır dinleyemiyorum...Belki de ısrarcı değilim bu konuda...bilmiyorum ama ayrı bir sevgim var onlara karşı...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve sataşma içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

en güzel albümleri "rüya" bence.bu albümün çok fazla ilgi çekmemiş olması da bana şaşırtıcı geliyor.bi de "ebruli" albümünü baştan sona çok severim..bu albümlerdekiler dışında çok sevdiğim şarkıları var,"gemi","mutlu olmak varken" gibi...galiba ezginin günlüğü şarkılarını feyza erenmemiş'in sesinden duymayı seviyorum ben.bu güzel sesin gruptan ayrılışına da çok üzülmüştüm.bi daha da o tadı nedense yakalayamadım ezginin günlüğü'nde.ama tabii ki tüm diğer grup elemanları çok değerli müzisyenlerdir.özellikle nadir göktürk ve hüsnü arkan beste ve söz yazarlığında aşmış kişilerdir bence.henüz dinlemedim ama "destur"la yola devam ediyorlarmış,yolları açık olsun...
bu arada feyza'nın solo bişeyler yaptığını duydum ama hiçbir yerde bulamadım.bilgisi olan varsa iletsin arkadaşlar...

Geri