Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

arkadaşlar tnt de sıfır kelly ke3 jackson buldum. üstünde duncan design manyetikler var. sizce naısl bu alınası bir gitarmıdır? yapacagım tarza uyarmı?. tekrar sagolun .

Şekilli gitarın alışması rahatlığı oturarak çalınırlığı değişiktir bunları gözönüne alırsan zamanı gelince manyetik modifiyesiyle iyi bir gitar olabilir ke-3. İkinci el dk2 de bilemiyorum ama 700$ den başlar herhalde diye düşünüyorum.

Pedallar ile ilgili soruyu istersen o konudaki sabit başlığa sor.hatta okusan yeter orda cevaplanmışı zaten vardır.

Alexilaiho demiş ki:
DaveMania demiş ki:
Alexilaiho demiş ki:
Zor bulunur o fiyata dk2 . Sıfırları 1000$ civarında yanılmıyorsam.

2.el ?
Geçen aydı galiba 850 dolara satılıyordu forumda.

O kadar düşükmüydü, dikkatimi çekerdi diye düşündüm ama belli olmaz ki. Söyle cafcaflı birinin fotosu:

photo1.jpg

B

Prelektro demiş ki:
DrB bişey diyimmi 850$ a giden bunun aynısıydı hehe :)

Kol bacak hadisesi ile ilgilenmediğimden "başlığa" bakmaktan başka tutup içine bakmamışım/okumamışım demek! 8O

Son iki haftadır kayda girdiğim için bir şekilde ama bu kol bacak hadisesine geri dönüş oldu bende. Çünkü amfi kullanmayıp modellerları direk bilgisayara girdiğimden ve normale/zevkime göre çok daha bol efekt kullandığımdan yüksek çıkışlı kollu bacaklı gitarıma birden sanki bir daha ısındım. Hatta yahu be adam satma bunu sapa git bir duncan distortion al oldum, daha karar vermedim gerçi.

Neyse diyeceğim şu anda olsa sanırım dikkat etmiş olurdum, alacağımdan değil de... sulanacağımdan diyelim! ;)

B 8)

Crimson swirl var kırmızı olanı çok şık oluyor gerçekten. Blue Swirl olanı var hatta Ebaydan jackson dkmg alırken ben blue swirl alıcaktım son anda benim 475$ lık bid i 481$ ile geçip aldı elemanın teki :)

Ama en janjanlısı eerie olan tabi

DrB demiş ki:
Prelektro demiş ki:

Kol bacak hadisesi ile ilgilenmediğimden "başlığa" bakmaktan başka tutup içine bakmamışım/okumamışım demek! 8O

Son iki haftadır kayda girdiğim için bir şekilde ama bu kol bacak hadisesine geri dönüş oldu bende. Çünkü amfi kullanmayıp modellerları direk bilgisayara girdiğimden ve normale/zevkime göre çok daha bol efekt kullandığımdan yüksek çıkışlı kollu bacaklı gitarıma birden sanki bir daha ısındım. Hatta yahu be adam satma bunu sapa git bir duncan distortion al oldum, daha karar vermedim gerçi.

Neyse diyeceğim şu anda olsa sanırım dikkat etmiş olurdum, alacağımdan değil de... sulanacağımdan diyelim! ;)

B 8)

Sulanmamak elde mi? Yahu hemde Alım&Satım Mod olacan, nasıl görmezsin. :D Parasızlıktan ve zamansızlıktan çok istediğim bu gitar yerine ibanez rgr-320dx aldım. Çok memnunum o ayrı ama isterdim öyle bi gitarım olsun.

DrB demiş ki:
Prelektro demiş ki:

B 8)

Abi biz neden seninle hep benzer çelişkileri ,benzer zamanlarda yaşıyoruz hep :LOL: ??

Bugünlerde bende DrB ustamızın dediği şekilde"kollu bacaklı" gitarlara merak salmış durumdayım vede yüksek çıkışlı manyetiklere bu neiştir anlamadım? :)

Bu sitede metalcilerle dura dura bizde Metalci olucaz nerdeyse :D

Lanet olsun.!!!!.. az önce gitarı almaya gittim gitmez olaydım. adamın telefonda sıfır dedigi ke3 ikinci el. pimpis sapı atmış köşeleri çarpmışlar. bide dükkana gittim adam 750$ a çıkarttı gitarın fiyatını. anlicanız 1 haftadır hayalini kurdugum gitar beni hüsrana ugrattı ve su an moralim çok kötü. :cry: aramaya devam edecegiz napalım. :(

Slm arkadaşlar.Bende yaklaşık 500$ kadar para var ..Jackson veya esp modeli önerebilirmisiniz? Bide şu kore yapımı esp ler iyi değilmiş diye duydum dorumu?

kWo demiş ki:
Slm arkadaşlar.Bende yaklaşık 500$ kadar para var ..Jackson veya esp modeli önerebilirmisiniz? Bide şu kore yapımı esp ler iyi değilmiş diye duydum dorumu?

Kore yapımı ESP dediğin ESP-LTD gitarlar.Alt modelleri hariç iyi gitarlardır.Ülke ayrımına fazla takma Amerikan seçme şansın olmadıkça.Şu ara biR ESP satıyorum imzama tıkla istersen :)

Ibanez gitarları-her türlü yardım için...

slm tüm dostlara ve kardeşlere.
bir sorunum var ilacı sizde(sizde olması lazım yoksa nerde olacak).
Derdimi tam olarak anlatamıyorum ama en fazla 1000dolarlık olan gitarlarla ilgili. hangi Ibanez gitarını(gitarlarını) alsam gibi bi soru işte. biraz saçma olabilir sorum. bu yüzden bloody_spidey@hotmail.com messenger adresi ile irtibata geçerseniz gerçekten bana yardım etmek isteyecek arkadaşlar yardımlarında daha yararlı olabilirler. hem forumda fazla yer kaplamamış olurum.(NOOOLUR YARDIM EDİİİN) :( :(

Arkadaşlar geçen gün 2005 model ibanez almak istediğimi ama hangi mağazayı arasam 2 aydır 10 gün içinde gelecek deyip salladıklarını söyleyip sitem etmiştim. Zuhal müzik ile konuştum istersem sipariş üzerine yurtdışından getirebileceklerini söylediler. Bu şekilde getirteniniz oldumu hiç riski varmı? Paramın yanması vs yönünden söylemiyorum sonuçta Zuhal Müzik gibi bir müzik evine güvenim tam ama ne bileyim bana 15-20 gün içinde gelir dediler. Bu şekilde getirtip parasını verip çeşitli aksaklıklar yüzünden aylarca gitarı gelmeyen mağdur olanınız falan varsa bilgi verirse çok sevineceğim. Artık kararımı verip acil sipariş vermem gerekiyor.

Geri