Bloodbath

Cynicalized, bence bu konuda değil de başka bir konuda tartışalım senin çalışmalarını, Barış'ın topiğini işgal etmeyelim.
Çalışman çok güzel, sürekli riff değiştiği için çok sevdim. Ben hoşlanırım böyle teknik, akışkan ve progresif şeylerden.
Cynic dinlediğin her halinden belli, hem nickinden hem de müziğinden :)

Pardon topiği işgal ettiğim için.Hemen yeni başlık açıyorum.İlgin ve yorumun için çok teşekür ederim.Cynic doğru tahmin Cynic e taparim :).Ama grind çok severim.Tabii bu etki de görünüyordur.

puahaha :)0 merak ettim sadece kötü bi niyetle değil :)= Berkay'da şey dedi birine başta nasıl dersen öyle gidiyor falan :)= cidden ölesine bir soruydu Bijen'i de sizleri de çok seviyorum .)= Abi denmesini de istemiyorum zaten arada 15 yaş yoksa ehuehueuhe...

Bloodbath demiş ki:
voice da biraz kaymalar olabilir bilgisayarimi biliyosun adam gibi kayit yapamiyorum :( sagol tekrar.

abi ayip ediosun bizim ev ne güne duruyo? hos gerçi nizamiyedeki askerler biraz sorun çikartabiliyolar ama olsun. Abi istedigin zaman sök senin ses kartini gel bizim bilgisayarda kaydedelim.
es-dost gazi vermiyorum, bence acaip güzel abi bestelerin. hadi görüsürüz...

göktugcum ben sana dayi dicem bundan sonra. göktug dayi :D
oguzcum sagol yorumlarin için. arkadaslar boş geçmeyin yaw biraz yorum yapin. cemcim voice of the soul a yorum yapmadin. ne iş?? sen yorum yapmadan geçmezdin hiç. yoksa dinlemedin mi? :(

Abi dinledim de ne de olsa cover, zaten kayıt yöntemlerin ve imkanlarından dolayı yapacağım teknik eleştiriler de yersiz olacağından bir şey yazmak istemedim. Ama şarkının kendisi güzel, sen kaydetmişsin ve hala güzel, demek ki güzel çalmışsın tebrikler :alkış

Güzel melodiler var içinde.
Sana tavsiye olarak diyeceğim bassları kicklere uyumlu olucak şekilde yaz. Çok fazla bass vuruşu kulağa hoş gelmiyor. Eline sağlık yola devam

Sevgili Barış...Teknik olarak yeterli bir gitarist olduğumu hatta gitarist olduğumu sanmıyorum ama yorum yapacak olursam eğer bana parça sıradan geldi.Ve pek albenisi yok...Düzenleme yetersiz bence...Ayrıca tonlar ve davul yazımı da geliştirilmeli...Kolay gelsin...

sevgili silenoz ve cyberknight oncelikle yorumlariniz icin tesekkur ederim. Cubase sx de yazdik baterileri. pek ton yok biliyosunuzdur. plug in de bulamadik o gün.. tekrar tesekkurler yorum için.

Abi The Last Waiting bana biraz garip geldi, yani ne bileyim senden pek beklemediğim bir şeydi, yalnız davullar pek güzel olmamış. Tonlardan değil ama... Yani pek güzel yazamamışsın.
Sonlardaki melodiler fena değil. Başlar biraz sıkıcı gelmişti bana ama.
Voice of the Soul zaten güzel parça:) Güzel olmuş o:)

sagol kayicim. abi simdi şöle bişi var ben bu sarkiyi (berkay biliyo) Selcan için yaptim. biraz duygu yogunlugu var yani :)
abi baterilerde ilk başta kasnak kullandim.bu arada neresi kötü olmuş yaw onu da belirtirseniz daha iyi olcak. atacklar fln mi kötü??
voice of the soul u akustik gitarda kaydetmek istedim ama mic. fln yoktu. biraz ruhsuz oldu elektro ile kaydedince :D

Bloodbath dostum...Şu aNDA bilgisayar kolonlarımdan yoksunum. :D 1-2 gün içinde kolon alcam ve söz ilk yapacağım iş senin parçanı indirmek olacak. :D KUSURA BAKMA...SAYGILAR...

evet akustik olsa daha iyi olurmuş voice...
o kasnak olayını biraz abartmışsın bazı yerlerde üstüste kasnak vuruşları felam var, biraz abes kaçmış.
amaaan salla davulları, davulcu değilsin sonuçta, anlayan biri yazıverir olur biter :)

Geri