Pin-up

ceksene elini bursaya geldiğnizde dinlemiştim!!

gecenlerde netten dinledim!! ama pek begenmedim!!
sesler falan temiz cıkmamıs hic!! bası duyamadım walla!!

ama takdir ettim!! Yasasın Pin-Up!!

anaaaa KURBAN ve PIN-UP'inda icinde oldugu süper bi kadro almanya'da konsere geliyormus diye duydum... allaam yaa... süper bi olay yaa... cok sevindim...
buarada bu grup gitaristi yüzünden en sevdigim 2. grup oldu (bu dinledigim sarkilarini gözardi ettigim anlamina gelmez)... valla diyorum... süper grup :)

(ahanda yazdim)

var böyle bi organizasyon... köln'de live music hall'de veriyorlarmis konseri... pin-up ve kurban... ayni sahnede... alaaaammm süper yaaa... mükemmel olacagi daha simdiden belli :)

hiç canlı çalarlarken dinlemedim sizi ama bende bir mp3 ünüz var, bir arkadaşım yolladı, kırıcan mı belimi cover'ı. Gerçekten hoş olmuş :D
Umarım bir gün sizi dinleme şansına erişebilirim...

İzmir'de dinlemiştim, ROI'de sevgililer gününde. O zaman sevgilim vardı tabi yanımda. Bu hatunlar sahne alınca dilim damağıma yapışmıştı (daha güzel bir tabir yok gibi) Ezgi eldı götürdü beni ne tatlılık ne güzellik öyle. Hatta o zamanlar sevgilim statüsünde olan zat trip atmıştı ama kusra bakmasın çok da sallamamıştım onu. Ezgi hastaydı sanırım, faranjit mi öyle bir şeydi tam hatırlamıyorum. Ayrıca Bilgi Müzik'de okuduğunu da duymuştum Bilgi'deki arkadaşlarımdan.

Müziğe gelince: şarkılar iyiydi güzeldi hoştu, şarkıları bilenleri öpeceklerini söylüyorlardı ve öndeki abaza grubu heyecanlandırmışlardı :) Çeksene elini cover'ını 11 Eylül Turkrock Partisi'nde dinledim 1-2 defa çaldılar, hoşuma gitti ama bulup da indiremedim bir türlü.

Devam edin kızlar...

Arkadaşlaaaaaaaarr bu grubumuzun başka coverlarıda var(Mesela"Çıtır Kızlar" ve Özlem Tekin'in "Tek Başıma"şarkıları).Yoksa daha dinlemedinizmi?

arkadaşlar doğru biliyosam pin-up'ın programı salıymış ama kadıköyde falan.perş cuma yada cumartesi varmı program haftaya?istanbula geliom da dinleyelim bakalım bi canlı performansınızı

ceterisparibus demiş ki:
arkadaşlar doğru biliyosam pin-up'ın programı salıymış ama kadıköyde falan.perş cuma yada cumartesi varmı program haftaya?istanbula geliom da dinleyelim bakalım bi canlı performansınızı

Cuma cumartesi program yapmıyoruz..Ramazandı şuydu buydu Voodoo programlarıda artık sona erdi..Bar programı da olmicak bi süre..Ama ilerde bomba gibi suprizlerle karşınızda olcaz..İzlemeye devam edin efem

Geri