Kelepir İlanlar

Pivot ve bıçaklar ne alemde acaba... Ne zaman uygun fiyatlı FR köprülü bir gitar görsem tüylerim ürperiyor 😅
Bu model 2006 yılında üretilmeye başlamış sanırım.2006 Model bir FR Original iyi durumdadır bence.Tabii steve vailik yapmadıkça veya 13 lük tel kullanmadıkça iyi durumdadır diyorum.Ama satan eleman 13 lük telde e standarta alıp steve vai gibi indir kaldır indir kaldır yapıyorsa o zaman sıkıntı.

alman arabada fransız motor olabiliyor ama 😁
şaka bi yana, gitarı almam perşembeye sarktı, gitarı cenker abi biliyormuş o referansla alıyorum, köprüyü sökünce haber veririm dostum 👍

Valla fiyatı oldukça iyi. Ben aldım 1 tane. Senin özledik indirimiyle oldukça uyguna geldi.

2011'den beri aynı şişeyi kullanıyorum. Hunharca sürmeme, kendi gitarlarımdan başka eşin dostun gitarlarına da kullanmama rağmen şişeyi yarılayamadım.

alman arabada fransız motor olabiliyor ama 😁
şaka bi yana, gitarı almam perşembeye sarktı, gitarı cenker abi biliyormuş o referansla alıyorum, köprüyü sökünce haber veririm dostum 👍
mercedes'in a ve b serisi motorlarını şu an renault üretiyor bu arada :D Gitar şaka maka kağıt üzerinde çok iyi. 24 perde jumbo fret alder gövde tek parça akçağaç sap, duncan set, gotoh burgular, OFR floyd rose(oha!), thin u esp klavye ki çok rahattır bu arada, krom donanım vs gerçekten müthiş. normalde dış görünüşe pek takmam fakat Düz beyaz veya siyah olaymış tadından yenmezmiş. kuru kafalı hadi kuru kafalar warren demartini'nin charvel'indekiler gibi tolere edilebilir ama vampirli-yarasalı inlay gerçekten çok çirkin duruyor. synyster gates'in schecter'i ile yarışır. Zevkler ve renkler tabi ki bir şey diyemem ama gerçekten kağıt üzerinde çok iyi malzemeler olsa da dış görünüşü almama engel olacak kadar kötü.

Son düzenleme:
aynen ben de mercedes'i kastetmiştim 😀
Gitar 22 perde hocam, kuru kafalar vs bana da çok ters, gitarın bu iki kusuru dışında her şey iyi görünüyor. Çalarken verdiği hissiyat ne olacak bilmiyorum ama az çok o ağaç kombiyanasyonuna seymour duncan manyetiğin ne vereceği belli gibi... Bakalım... Yarın deneyimlerimi yazarım ;)

aynen ben de mercedes'i kastetmiştim 😀
Gitar 22 perde hocam, kuru kafalar vs bana da çok ters, gitarın bu iki kusuru dışında her şey iyi görünüyor. Çalarken verdiği hissiyat ne olacak bilmiyorum ama az çok o ağaç kombiyanasyonuna seymour duncan manyetiğin ne vereceği belli gibi... Bakalım... Yarın deneyimlerimi yazarım ;)
cangöz'deki sitesinde özelliklerde 24 perde yazıyor tam klavyeyi görmeden 24 yazmışım :D eğer OFR olayı doğru ise gerçekten çok iyi ben de sıfırına cangözden gidip denemeyi düşünüyorum umarım tünelde vardır. o bat-vampir her neyse gizleyecek bir sticker veya bir yöntem bulunabilirse çok iyi gerçekten.

gitara bugün kavuştum ve yaklaşık 2 saattir aralıksız çaldım.
Tahmin ettiğim gibi 22 perde olması ve kuru kafa desenleri hariç gerçekten güzel gitar. klavye çok rahat, gerek shred çalımda gerekse ritm de insanı yormuyor.
Bridge ve neck manyetikleri arası çok keskin (bu istediğim bişeydi), orta ve diğer switch ler özellikle clean tonlarda başarılı. ton knobu oldukça hissiyatik.
floyt rose ile baya bi oynadım,gram kaçma olmuyor.
yani daha uzun uzun yazardım ama az çok anlaşılmıştır. sıfırının 18 bin olması f/p oluyor. rg370 alınacağına bu alet tercih edilebilir çünkü bi kaç gömlek üstün.

Geri