B.C. Rich®

baran_16 demiş ki:
Ze_uS demiş ki:
baran_16 demiş ki:
arkadaşlar bc.rich in yeni draco die bi gitarı çıkmış http://www.bcrich.com/draco.html işte burda özellikleri nasıl hakkında blgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim ve fiyatı ne kadardır acaba sanırım aktif değil manyetikler tonu nasıl acaba ?? meraklar içerisindeyim:D

Bu gitarı ebayda görmustum arada bir bak istersen görebılırsın...
Fiyat olarak yanılmıyorsam 1000$ çıvarında birseydi. Ama benım kişisel fikrim olarak abartı bir gitar ve sahne gitarı gibi görunuyor... Tabı kullanmadan bunları söylemek ne kadar saglıklı bişi diyemıcem.

Neck true + EMG li USA Bc rich ın yerını hiç bir gitarın tutacagını sanmıyorum...
sağol arkadaşım.. evet dediğin gibi abartı olmuş biraz ama tipine bittim tam sahne gitarı :D bide tonlarını bi duysam..gerçi tipine bakarakta anlıyabilir insan böyle sert görünümlü bi gitardan dandirik bi ton beklenemez dorusu çok şeytani bi tonu vardır bunun:D şeytani ton nasıl oluyorsa tabi:D sert anlamında kullandım:D:D:D

Fiyat konusunu soruyorsan hala ebayda (hala arttırmada olan ) bir draco var...

http://cgi.ebay.com/BC-RICH-DRACO-V...ryZ33035QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Şu anda ibanez MTM kullanıyor...

Açıkcası hala üretimdemi bilmiyorum...
burda bu konuyla ilgili bilgiye sahip arkadaslar yardımcı olurlar sanırım...

Ze_uS demiş ki:
Şu anda ibanez MTM kullanıyor...

Açıkcası hala üretimdemi bilmiyorum...
burda bu konuyla ilgili bilgiye sahip arkadaslar yardımcı olurlar sanırım...
evet ibaneze geçti..bi yerde okumuştum çocuğun teki amerikadan chuck(death) gitarını almış acaba hala varmıdır merak ediorm mick thompson ın signature u bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim

baran_16 demiş ki:

Bc rich Stealth dir kendileri...

Mick Thomson signaturelerde (yanılmıyorsam eger)
Neck true Body
EMG-hz manyetıkler
Sabit köprü

özellikleri bulunmaktaydı...

Bunun yerine Nj series yada bulabilirsen eger platinium series bir warlock + EMG set seni daha fazla tatmin etmezmi?

Tabi 12. frette Mick Thomson ve klavyende HATE yazsın istiyorsan ayrı... :)

Ze_uS demiş ki:
baran_16 demiş ki:

Bc rich Stealth dir kendileri...

Mick Thomson signaturelerde (yanılmıyorsam eger)
Neck true Body
EMG-hz manyetıkler
Sabit köprü

özellikleri bulunmaktaydı...

Bunun yerine Nj series yada bulabilirsen eger platinium series bir warlock + EMG set seni daha fazla tatmin etmezmi?

Tabi 12. frette Mick Thomson ve klavyende HATE yazsın istiyorsan ayrı... :)
yaptığı tarz olarak sevmiyorum fazla ama o hate yazısı çok hoşuma gidiyo..:D

selamlar b.c. rich nj serilerini nerden bulabilirim, zuhalde falan satılıyor mu? http://www.bcrich.com/v_jr_nj_dlx.html
bu gitarı çok beğendim mesela...

ikinci elleri de pek fazla satılmıyor galiba, son iki ayda iki tane satıldı galiba takip edebildiğim kadarıyla ama kaçırdım ben ne yazık ki ekonomik durum yüzünden...

Iste bekledigim andi bu an. Yillardir , warlock askim dinmedi, fakat hep icimden dedim ki "ah bcrich neden pointed headstock uretmessin su warlocklari" Ve artik istedigim oldu yillar sonra , hele ki bir de emg ile calismislar. Ben aldim bi tane soyleyim.

Geri