Sonunda birbirimize kavuştuk.

Herkese merhaba , ilk gitarımı 17 yaşımda almıştım.Üniversiteyi kazandıktan sonra elimde ne ekipmanım varsa satıp o şekilde okuyacağım şehre gitmiştim.Tabii ki işler umduğum gibi olmadı ve çok uzun süre ayrı kaldık.(2 ay önce açtığım konu Uzun bir aradan sonra tekrar müziğe dönmek (ekipman tavsiyesi)) En sonunda bütçemi oluşturup istediğim gitarı ve amfiyi alabildim. Yaşadığım şehirde piyasada hiçbir şey olmadığından gitarı ve amfiyi 2 farklı şehirden almak durumda kaldım
Gitarı almaya gittiğim yere sabah 6 da biletim vardı. Şehre öğlen varıp gitarı teslim aldıktan sonra birazda orada vakit geçirip gece yaşadığım şehre döndüm.Hiç uyumayıp tekrar sabahın 6 sında başka bir şehre amfiyi alıp geri döndüm
Üst üste 20 saat uykusuz zorlu otobüs yolculuğu ile serüveni tamamladık.3 gün kendime gelemedim orası ayrı.

Bu süreçte yanımda olan , mesajlarıma yanıt yazıp yol gösteren ;
@kavurcukabi
@solitude71
@Ketamin
@bastardbullet
@barrios

Hocalarıma bir teşekkürü borç bilirim.

Bunlarda aldığım yeni yol arkadaşlarım ;
Schecter Blackjack ATX C1 FR
Blackstar id TVP 100 head
Celestion vintage kabin
Hayırlı olsun, iyi TDG çalmalar dilerim :)
Bir ara benim için Gone Forever'ı da çal 😅

Hayırlı olsun bi Jackson sever olarak benim bile dikkatimi çekti gitar buram buram kalite akıyor sap profili nasıldır bilmiyorum Jackson prolara göre ama gerçekten taş gibi gitar almışsınız , amfide ayrı bi güzel ben de tercihimi katana 100 head den yana kullanmıştım zamanında. Güle güle kullanın.

Geri