Çalar Saat

Şunu da belirteyim, Serhat solo albümü çalışmaları için İstanbul' a gitmek zorunda olduğu için Çalar Saat' ten ayrılmak zorunda kaldı....Yoksa başka bir sebep yok...Yani herhan gibi bir anlaşmazlık falan yada hoşnutsuzluk söz konusu değil....Kendisi de üzgün çok, gitmek zorunda olduğu için....

selam tekrar.. serhat ın gidişi bizim için kötü oldu tabi şokunu daha atamadık🙂 ama onun için seviniyorum çünkü kendisi çok özel bi insan ve özel bi müzisyen. yapmak istediği bazi çalişmalar var ve onları hep erteliyordu,şimdi onları hayata geçirecek işallah sonuna kadar destekliyorum kardeşimi yolun açık olsun....
Bu arada Mustafa kardeşimle de Croak zamanında çalışmiştik severim keratayı 😉 onunla da güzel olacak herşey hiç şüphem yok byes

selam arkadaşlar..İstemiyerek ve üzelerek söylüyorum..
Farklı müzikal görüşlerimiz ve farklı isteklerimiz nedeniyle ÇALARSAAT grubundan ayrıldım.Kardeşlerimin yollarının açık olmasını dilerim müzik yaşantılarında da başarılar dilerim herşey düşündükleri ve istedikleri gibi olur işşallah...SAYGILAR bu arada bize destek veren herkese tekrar teşekkürler..sağlıcakla kalın....SERKAN ÇALAR...

Biz de en az Serkan kadar üzüldük bu duruma...
Serkan çok çok farklı hedefleri olan birisi ......
Müzisyenliği ve sahip olduğu vizyon, daha iyi yerlerde olmasını gerektiriyor....
Onu çok yükseklerde göreceğiz hem de yakın zamanda eminim ....
şansa bile ihtiyacı yok aslında ....
gene de ben kendisine başarılar diliyorum tüm kalbimle ....

çalarsaat serkan ve serhat varken çok iyi bir gruptu ama görkem, özgür, osman, mustafada iyi bir dörtlü oldular herbiri iyi müzisyenler heralde serkan yerine özgür gelmiştir herkesin istediği yerde olması ve çalarsaatin dağılmaması dileğiyle hepinize bol şans

heheh ... Osman'nın şu ''dedikodu'' parçasını yorumlayışı 10 numara.... 😆 repertuara dumanın yeni albümünde katmayı düşünüyor musunuz abilerim.. sakın diğer amatör gruplar gibi ne dumanı ya onlar bizim parçalardan çalsınlar muhabbetine girmeyin ... :mrgreen:
beriye sığamama gibi bi probleminiz vardı sanırım.. 8O ooze size iyi gelecek başarılar.. 😉

serkanCALARSAAT demiş ki:
selam arkadaşlar..İstemiyerek ve üzelerek söylüyorum..
Farklı müzikal görüşlerimiz ve farklı isteklerimiz nedeniyle ÇALARSAAT grubundan ayrıldım.Kardeşlerimin yollarının açık olmasını dilerim müzik yaşantılarında da başarılar dilerim herşey düşündükleri ve istedikleri gibi olur işşallah...SAYGILAR bu arada bize destek veren herkese tekrar teşekkürler..sağlıcakla kalın....SERKAN ÇALAR...

farklı bir grupta mı farklı bir şehirde mi devam edecek müzik hayatın... 8O geçen haftalarda ooze'a eski grubunu dinlemeye gelmiştin sanırım öyle yukarılardan bakıyordun... 😉 nasıl uzaktan bakmak ve içinde olmak arası büyük farklılıklar var mı :?: -deneyimin konuşur artık- 😢

KANJ demiş ki:
heheh ... Osman'nın şu ''dedikodu'' parçasını yorumlayışı 10 numara.... 😆 repertuara dumanın yeni albümünde katmayı düşünüyor musunuz abilerim.. sakın diğer amatör gruplar gibi ne dumanı ya onlar bizim parçalardan çalsınlar muhabbetine girmeyin ... :mrgreen:
beriye sığamama gibi bi probleminiz vardı sanırım.. 8O ooze size iyi gelecek başarılar.. 😉

seni kendime sakladım adlı şarkıyı çalacaz yakında....başka parçalar da hızla geliyor...repertuarın tamamına yakınını değiştireceğiz.....çok sıkıldık aynı şarkılardan çünkü....

calarsaatgitar demiş ki:
yakında eski duman parçaları gibi bir sorunumuz kalmıcak....çünkü repertuar hemen hemen tamamen değişecek ve bizde artık kabuslarımıza giren bazı parçaları çalmıyacağız..... zira biz de tükendik artık ...
hemen hemen ? tamamen ?katlettiniz türkçeyi 😀 katmerli anlatım bozukluğu

TABİKİ ÇALAR SAAT

hepsi on numara çocuklar. ben 22 senedir müzisyenim, 😉 bornovada oturuyorum tek adresim diyebilirim

maresalx demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:
yakında eski duman parçaları gibi bir sorunumuz kalmıcak....çünkü repertuar hemen hemen tamamen değişecek ve bizde artık kabuslarımıza giren bazı parçaları çalmıyacağız..... zira biz de tükendik artık ...
hemen hemen ? tamamen ?katlettiniz türkçeyi 😀 katmerli anlatım bozukluğu

yani " neredeyse tamamı değişecek demek o....
anlatım bozukluğu yok ama anlama bozukluğu var sanırım 🙂

çalarsaatgitar seni kendime sakladım ben beğendim ama dedikoduyu dinleyemedim daha ben sizin bu dörtlüyü sewiyorum güzel olmuş herşey neyse kuzum görüşürük sonra öptüm sizi byes

ama görüldüğü üzere yapadım hala 15iz neyse çalarsaati severek dinliyoruz gitaristi seviyoruz bu grup iyi eküri oldu anşaşılan iyide çalıyorlar hadi bakalım hayırlısı

Hem Serhatin hem de Serkanin gidisine uzuldum, ikisine de muzik kariyerlerinde basarilar dilerim.
Calarsaati bu sezon dinleyemedim ama eminim ki eskisinden cok daha iyisinizdir. Yeni grup elemanlarina basarilar dilerim...

Işte bu adamlar sahnede biz varız diyen tiplerden.AH Görki gitar çaldığın kadar topa da vurmayı bir öğrensen ... 🙂 Özel Teşekkürler: Masti (Mustafa Abi)
DEEP NOTE: Here Without You şarkısını dikkatle dinlemenizi öneririm.Ama sonra intihar eden olursa sorumluluk kabul etmem. hehehehehehe

Olm fosur fosur sigara içeceğine ...azcık idman yap...bu haftada yenilirsek insan içine çıkamıcaz....
Ayrıca ne varmış here with out you da ? Biraz kaşınma sezinliyorum....🙂

Geri