Crossfire

• Konuyu açan Konuyu açan sava
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

evet hemde demirlerin üstünde sallıcam hatta sahneden bayrakla atlıcam efsane olacak deniyor o konser gelmeyenler çok şey kaçıracak benden sölemesi eğre gelmek isteyen bana ulaşsın...

Otobus için uygun fiyat aldım...

RSF'ye sayılı günler kaldı. Birçok insan desteğini çekiyor ama biz desteğe devam edeceğiz. Crossfire olsa da, olmasa da.

Umarım konser benim beklediğim kadar kötü geçmez de Drummer kardeş de gerçek anlamda performans neymiş görür. 😉

RSF'ye katılım...

NIGHTWOLVES olarak kalabalık bir katılım sağlayacağız. 18 yaş sınırını delebilirsek daha da kalabalık bir katılım sağlayacağız. Sıkı bir destek olacak gruba ama tam destek, ne demek istediğimizi o gün gelenler görecektir...

CROSSFIRE ise sahne görüntüsü ve hazırladığı güzel bir gösteri ile etkileyici bir performans sunacak. Uzun süre konuşulur bu konser. Bu sürprizler, gerçekten eğlenceli bir gün ve mükemmel bir konser izlemek için pazar günü Saklıkent'te olun!

banner.jpg

Grubu arkadaşımın bilgisayarında ilk kez dinledigimde yabanci bir grup zannetmiştim.Çok sevdim ve albümlerini aldım hemen.Yeni pentagram olarak anılmaları ise yakışmış.Bu lakap hakkında grup üyeleri neler düşünüyor.

physchokiller demiş ki:
bence bu kadar tanınabilmelerinde şans faktörü çok.o kadar iyi değiller.

Duyan da Manga gibi popüleriz zanneder. 😆
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama, şu an Crossfire halen yeraltı (underground) piyasasının grubu. Diğer gruplara göre albüm avantajımız var sadece.

İyi değil derken ne kastettiğini pek anlayamadım. Herhalde imajımızı kastettin, aslında çok yakışıklı adamlar değiliz, giyim kuşamımız da pek iç açıcı değil. "Bu görüntülerine rağmen iyi tanınmışlar" anlamı çıkarttım. Müzikal eleştri yapmış olacağın ihtimalini pek düşünmedim. O biraz farklı yapılıyor da...

physchokiller demiş ki:
bence bu kadar tanınabilmelerinde şans faktörü çok.o kadar iyi değiller.

Eğer bu cümle "Bence bu kadar tanınabilmelerinde şans faktörü çok. Müziklerini pek beğenmiyorum." şeklinde ya da benzeri bir ifadeyle "kişisel" görüş belirten bir tavır sergileseydi saygı duyar ve sessiz kalırdım.

Lakin göreli kavramlar üzerine, bilirkişi edasıyla ahkam kesmek de neyin nesi oluyor? Zira bir fikrini belirtmek için daha ana dilinin inceliklerinin farkında olmadan, üstünkörü iki satır laf eden bir kişinin sözkonusu mesele üzerinde sahip olduğu bilgiden şüphe duyarım.

Söz ettiğin şey senin fikrinse bunu bireysel anlam ifade eden sözcüklerle belirtmen gerekir. Eğer iyi ya da kötü olmak konusunda (ki bunun bile ne anlamda olduğu cümlelerinden anlaşılamıyor) vardığın kanı belirli bir bilgi birikiminin sonucuysa, ortaya attığın savı bu bilgiyle de desteklemen gerekir.

İçinde bulunduğu piyasanın standartlarına göre oldukça çok ve hatırı sayılır başarılar elde etmiş bir müzik grubu hakkında olumlu veya olumsuz eleştiri yaparken kişinin söylediklerine ve bunların ne manaya geldiğine dikkat etmesi gerekir.

Geri