Kelepir İlanlar

İlanı mı aldınız yoksa başka yerden mi? İlan harikaymış almayı düşünüyorum almadıysanız.
İlanı derken? Bu ilândaki pedalı aldık. Arkadaşın diğer ilanındaki Qtron'u da 500 TLye alacaktı arkadaşım (çünkü ben geçen hafta 250 TLye Mini Qtron aldım ve süper eğlenceli bi pedal çıktı) ama akşam konuşurken satan arkadaş "bi arkadaş çok istiyor" falan dedi, biz de gençler yeter ki gitar çalsın dedik, yarın biri 1000 TLye Qtron ilanı açarsa şaşırmayın yine de... 😅

Kelepir değil aslında ama Meksika Strat ayarında gitar ve hatta bi çok kişi Meksika Strat'a tercih ediyor. Jerry Cantrell sevenleri ihya edecek bi gitar. Şu an amfi almak için bütçemi aşmasaydım bunu alırdım muhtemelen. 😅
Hocam merhaba.
Bu gitarın sahibi forumda, o Squier'dan tanıdım.

Bu gitar aylar önce satıştaydı, 2000₺'idi sanırım. Forumda konusu geçmişti, sap ile gövdenin birleştiği yerde yarık vardı.
İlanda ilan sahibi bu çatlaktan bahsetmemiş, ancak ilana yüklediği fotoğraftan belli oluyor. Gitarı tanıdım.
Almak isteyen kişinin aklında olsun 😄 .

Son düzenleme:
Hocam merhaba.
Bu gitarın sahibi forumda, o Squier'dan tanıdım.

Bu gitar aylar önce satıştaydı, 2000₺'idi sanırım. Forumda konusu geçmişti, sap ile gövdenin birleştiği yerde yarık vardı.
İlanda ilan sahibi bu çatlaktan bahsetmemiş, ancak attığı fotoğraftan belli oluyor. Gitarı tanıdım.
Almak isteyen kişinin aklında olsun 😄 .
Not: Yatırım tavsiyesi değildir. 😅

Not: Yatırım tavsiyesi değildir. 😅
Eskiden olan yatırım. 😄
ahmet.jpg

Bir süredir 7 telli bakıyorum. Fiyat çok iyi ancak sapı orjinal mi bilemedim. İnternette 1527 saplarına baktım ancak bu gitardan farklılardı. Elinde olan bir arkadaş bilgi verebilirse düşünülebilir bir gitar.
Yanlış okumadıysam 2004 yapımı gitar, o yıllarda buninga parça böyle kısa oluyor. Sonradan 5 parça sapa geçince ortadaki wengeler headstock sonuna kadar uzanıyor.

Geri