Deep Inside (Doom Death) - Ankara

arkadaslar her nekadr teknik hatalar olmasına ragmen pek farkettırmedınız:D tamm bazen sessiz film gibi oynadınız rolunuzu ama:D sallayın ya ..
malum parcaya gelınce Lethe hakkettenn ilk turk grubundan dinnedim.. hakketten heheh gurur duydum :twisted: ama bass yarısından basladı :LOL: neyse ya kısa ve oz deliydiniz.. cyaa...

Konseri izlemedim ama aklım sizleydi... Nasıl geçti acaba diye düşündüm... Gelen tepkilere göre güzel geçmişe benziyor her gruplara olan teknik aksaklıklardan olmuş sanırım... Başarılarınızın devamını dilerim...

iyi bir stüdyo oldu bizim için :D Gelen dinleyen yorum yazan herkese çok teşekkürler :twisted: biz bizeydik iykide öyleydi ;) Eğlendik içtik kafa salladık daha n'olsun de mi ama :twisted:

:twisted: heavy metal :twisted:

Dünkü konser için tebrikler.Yanımdakilere de söyledim hatta 1 pozunuzu da çektim: Ortam böyle resmen underground idi!Acaip hoşuma gitti...
Başarılar kocaman kocaman...

fjallstorm demiş ki:
Tebrik ediyorum dostlarım çok güzel çaldınız lakin ses sistemi rezaletti(acaba ses sistemi var mıydı)...Damage Inc. bence gecenin parçasıydı...Teşekkür ediyorum herşey için...Başarılar...
Saygılar...

Ses sistemi son derece iyi arkadaşım eğer gruplar kendi soundlarını yakalayamıyorsa bu onların hatasıdır amfilerine ayar çekemiyorlar ya da mixer in başında ki kimseyle irtibat kuramıyorlar demektir. Çok iyi bir mixer ve 6 kolon artı yepyeni bir davul daha ne bekliyor bu amatör gruplar ve dinleyiciler anlayamıyorum. Konserde yoktum ama Andaç açılış konserinde sahnedeydim durumu az çok tahmin edebiliyorum. Neyse başarılar arkadaşlar.

endlesshate demiş ki:
fjallstorm demiş ki:
Tebrik ediyorum dostlarım çok güzel çaldınız lakin ses sistemi rezaletti(acaba ses sistemi var mıydı)...Damage Inc. bence gecenin parçasıydı...Teşekkür ediyorum herşey için...Başarılar...
Saygılar...

Ses sistemi son derece iyi arkadaşım eğer gruplar kendi soundlarını yakalayamıyorsa bu onların hatasıdır amfilerine ayar çekemiyorlar ya da mixer in başında ki kimseyle irtibat kuramıyorlar demektir. Çok iyi bir mixer ve 6 kolon artı yepyeni bir davul daha ne bekliyor bu amatör gruplar ve dinleyiciler anlayamıyorum. Konserde yoktum ama Andaç açılış konserinde sahnedeydim durumu az çok tahmin edebiliyorum. Neyse başarılar arkadaşlar.

Haklısın dostum biz hatalıydık...Geri kalan herşey süperdi...Andaç Bar bize fazla geldi biz anlayamadık ses sisteminin heybetini...Tonmeister'da öğrendiğim kadarıyla 1 saat önce Manowar'a ayar çekmiş uçakla atlamış gelmiş bizim konser için...Cep radyosu boyutundaki amfiler meğersem megawatt'lık çıkış veriyormuş...
Saygılar...

Eğer düzgün müzik yapmak istiyorsan kendi amfini kullanıp kendin ayar çekmek zorundasın. Hiçbir bar sana amfi sağlamaz. Ya da istediğin amfiyi kiralar gidersin mekana onunla çalarsın. Özen gösteren grup amfi zil gibi ekipmanlarını edinir ve onlarla çalar konserlerinde. O cep amfisi dediklerin gerçekten vasat amfiler ve çok çok amatör olan kendi amfileri olmayan ya da getirmeye üşenen grupların kullanımı için olsa gerek diye düşünüyorum. Tonmeister sadece kolonlardan çıkan sesi ayarlar ki neyi nası ayarlaması gerektiğini de grup ona söyler. Sen gene bildiğin gibi yap ama konser vermek ile stüdyoya girmek farklıdır.

Ya ben alatamıyorum ya da sen anlamamakta inat ediyorsun dostum...Ben anlatamıyorum olarak farzedelim ve dostlarımın forumunu kirletmekten vazgeçelim...Hala kafana takılan birşey olursa Astrahan başlığına beklerim...
Saygılar...

:p :p ben geç kaldım laaan!!!!saatte 7 de kalmış :p konser başladı ve bitti arkadaşlar :evil: nasıldı?? eheh çok guseldii!!!!! ;) göktuğu da gördük çok mutlandık :twisted: :twisted:

(kafam çok ii laan saçmaladım heralde 23.04.06 saat 00.32 :D :D mutluyum !!!! süpersiniz arkadaşlar...baya geç kaldım kusura bakmayın.. :metalhead

endlesshate demiş ki:
Eğer düzgün müzik yapmak istiyorsan kendi amfini kullanıp kendin ayar çekmek zorundasın. Hiçbir bar sana amfi sağlamaz. Ya da istediğin amfiyi kiralar gidersin mekana onunla çalarsın. Özen gösteren grup amfi zil gibi ekipmanlarını edinir ve onlarla çalar konserlerinde. O cep amfisi dediklerin gerçekten vasat amfiler ve çok çok amatör olan kendi amfileri olmayan ya da getirmeye üşenen grupların kullanımı için olsa gerek diye düşünüyorum. Tonmeister sadece kolonlardan çıkan sesi ayarlar ki neyi nası ayarlaması gerektiğini de grup ona söyler. Sen gene bildiğin gibi yap ama konser vermek ile stüdyoya girmek farklıdır.

volkan söylenmesi gerekeni söylemiş...genelde mixer başında ben duruyordum andac'ta ama iyi ki de sizin konsere gelmemişim....

Eski andac cafede ne mixer vardı ne de harikulede kolonlar...ama aslan gibi birsürü grup çıktı söyledi... sizin yaşadığınızın 10, belki de 1000 misli zorlukları onlar yaşadı...ama hiç birisi çıkıpta yok şu şöyleydi yok bu böyleydi falan demedi...işte amatör ruh bu!!!

Sanırım Andac Rock! sizin kaliteli müziğinizi anlamadı... veya kaldıramadı.. Bi daha ki sefere sizi manovarın headliner'ı olarak sahneye çıkartalım!!

Neyse, olan tüm aksaklıklar için kusura bakmayın...gene de emeğinize sağlık diyorum...yolunuz açık ola

Ates_Hirsizi demiş ki:
endlesshate demiş ki:

volkan söylenmesi gerekeni söylemiş...genelde mixer başında ben duruyordum andac'ta ama iyi ki de sizin konsere gelmemişim....

Eski andac cafede ne mixer vardı ne de harikulede kolonlar...ama aslan gibi birsürü grup çıktı söyledi... sizin yaşadığınızın 10, belki de 1000 misli zorlukları onlar yaşadı...ama hiç birisi çıkıpta yok şu şöyleydi yok bu böyleydi falan demedi...işte amatör ruh bu!!!

Sanırım Andac Rock! sizin kaliteli müziğinizi anlamadı... veya kaldıramadı.. Bi daha ki sefere sizi manovarın headliner'ı olarak sahneye çıkartalım!!

Neyse, olan tüm aksaklıklar için kusura bakmayın...gene de emeğinize sağlık diyorum...yolunuz açık ola

Ya bu Andaç Rock Bar neymiş de bizim haberimiz yokmuş...Cidden ben utandım kendimden böyle güzide bir mekanı iğrenç müziğimiz ve küstah davranışlarımızla kirlettik...Eminim Andaç Bar'da ASlan gibi kaplan gibi zıpkın gibi fişşek gibi gruplar çıkmaya devam eder...

Ya bunları lütfen artık bırakalım Amatör Ruh'u falan ağzımıza sakız etmeyelim zira o amatörlüğü 11 senedir yaşıyor Astrahan...Kimseden amatörlük öğrenecek halde değildir...Amatör Ruh budur diyerek ancak çocukları kandırırız...Zira ruhlarla cinlerle uğraşmak sağlığa zararlı olabilir...Biraz gerçekçi olalım silkinip biz ne yapıyoruz yahu diyelim...
Saygılar...

endlesshate demiş ki:

Eger ben biryere cıkıp, para almadan calıyorsam, orası benim bazı ihtiyaclarımı karşılamalıdır.. Sonucta bunun gibi bircok yer bizim ve bizim gibi bircok grubun sırtından para kazanan yerler.. Malum bi anfiye sırf bir iki barda calcam die 300-600 dolar arası ödeme yapmakta kolay iş deil. Haklısın herşeyin tam olması için amfi felan tam takır olması lazım. Kolon var mixer var felan demişsin, hiç baktınmı aceba nasıl calışıyolar? Kolonlar sürekli gidip gidip geliodu, dogru düzgün calışması için arkada birinin durup sürekli jacktan tutması gerekiyodu tabi bu olmadıda, monitörden ise cızırtı bile gelmiodu.. Oraya cıkan tum gruplar en az bir saat boyunca ayakta durup emek sarfettiler, sence bu emeklerinin karşılıgı sadece 1 tane biramı? Evet dersen artık sana bişi diyemem. Ama cevabın hayırsa boyle yerler grupların minimum amfilerini karşılamalı.. Karşılamazsada, ses sistemi kötüydü diyince kalkıp laf yetiştirmemeli..

cyberknight demiş ki:
Dünkü konser için tebrikler.Yanımdakilere de söyledim hatta 1 pozunuzu da çektim: Ortam böyle resmen underground idi!Acaip hoşuma gitti...
Başarılar kocaman kocaman...

eyvallah göktuğ sağolasın :) :twisted: O pozu istiyorum ama :p ;) Bekliyoruz konserlerimizin tümüne :metalhead

arkadaşlar bu arada ortamla alakalı bir problem yok :!: çıktık çaldık eğlendik :twisted: Problem yok ;)

:metalhead heavy metal :metalhead Mekanların kalitesi bizi ilgilendiren bir durum değil amaher mekanda kendi ses düzeyini ve imkanlarını bilerek birşeylerden bahsetmeli :!:

Geri