Yakup

Abi ben sevdim valla Yakup'u.Fazla dinleyemedim ama dinlicem.Sacma sapan eleştiriler yapıyolar.Zaten Türkiye'de Grunge oldukça kısıtlı yapılıyor bırakalım da bari Yakup getirsin Seattle'ı İstanbul'a.Hoş olmaz mı?......

Grunge ölmüştür....
Öldüüü.....
Çok ta s*k*mde biz de ölüsüyle idare ederiz......

UnicorN demiş ki:
Abi ben sevdim valla Yakup'u.Fazla dinleyemedim ama dinlicem.Sacma sapan eleştiriler yapıyolar.Zaten Türkiye'de Grunge oldukça kısıtlı yapılıyor bırakalım da bari Yakup getirsin Seattle'ı İstanbul'a.Hoş olmaz mı?......

Grunge ölmüştür....
Öldüüü.....
her kelimesine kesinlikle katılıorum

homlampos demiş ki:
UnicorN demiş ki:

Grunge ölmüştür....
Öldüüü.....
her kelimesine kesinlikle katılıorum

aynen bende allahın akdar arkanızdayım

klibin seatle'da çeklilmesi, grunge havası verilmesi; üstüne üstlük duman 2 olması benim için baya ön yargı yaptı. o değil de grunge diyoruz, duman diyoruz olmuyor.. ironi yaptı.

albümü dinlemedim, 2 gün sonra "abii süperler lahhn" diyebilme ihtimali saydığım için yorumu sonraya saklıyacağım..

afro ama, sevdim :)

d.n: edasahin; hayır yanılmadın.

dinledim ama begenmedim..dumana benzemesi filan deil de cok basit parcalar,yorum da kötü,vs.. artı albüm tanıtımında da dream de izledim çok kötü bir canlı performans..

İkinci klip Kabak Tadı'na çekilecek. Cosmo Girl dergisinde bu ay bir röportaj var, okumak isteyen olursa.. Kaan ve Batuhan'la yapılacak olan iki parçalık single'ın da kayıtlarına başlandı. Şimdilik bu kadar. Ha, bir de Kemancı'da 18 yaş altının da gelebilmesi için bir matine düzenlenecek, tarih kesinleşince yazacağım. Stay tuned.

Geri