Crossfire

Barış Beyler de gelmiş. Ne güzel olmuş.
Nightwolves tshirt ne yazık ki elde hiç yok ve belli bir adedin altında da yaptıramadığımız için şu sıralar biraz sorun yaşıyoruz bu konuda. Halen 6 ay önce üye olup da tshirt alamamış bir iki üyemiz var. Bu konuda en kısa zamanda bir çözüm üreteceğiz. Herkesten tekrar tekrar özür diliyoruz.
O, armağanını geciktirdiğimiz üyelerin gönlünü almak için de tshirtleri ile birlikte küçük ama hoşlarına gideceğini düşündüğümüz güzel bir hediyemiz olacak ;)

Ekim ayı itibari ile armağanını alamamış üyemiz kalmayacak.
Anlayış için teşekkürler

Can_Besli demiş ki:
Albüm dağıtımımızı yapan firma sizin kadar çalışsa, şimdi Crossfire daha çok tanınırdı. Yardımlar için sağolun.

Keşkeeee... Ama severek yaptığımız içindir belki de üzerine bu kadar düşmek. Gerçi firmanın kendi yarrına olan bir işlemi neden yapmadığını anlamak mümkün değil ama haklı bir gerekçeleri olsa gerek. Yoksa gerçekten komik bir durum var ortada demektir.
Böyle sağlam bir albümü dağıtım kurbanı etmek içler acısı.

Nightwolves demiş ki:
O, armağanını geciktirdiğimiz üyelerin gönlünü almak için de tshirtleri ile birlikte küçük ama hoşlarına gideceğini düşündüğümüz güzel bir hediyemiz olacak ;)
eheeh ne güzel! sonunda benim de kurt tişörtüm olcak... ( :roll: umarım yanlış atlamamışımdır konuya :LOL: )ben yoksam o kişilerin arasında özür... :)

ben de albümü tavsiye ediyorum tüm arkadaşlarıma, ama artık tavsiyeyi de aşıp gidip alıp vericem ellerine albümü ver lan parasını dicem... :!: :twisted:

ayrıca albüm çıkmadan beridir, demo niyetli ufak albümünüz kuzenimde de var. henüz albümü alamadı ama kendi videosunu bile yapmış crossfire çalarkene... :LOL: ve ona da küçük bir sürprizi var canım CROSSFIRE'ımın artık... ;)

gbanes374 demiş ki:
ayrıca albüm çıkmadan beridir, demo niyetli ufak albümünüz kuzenimde de var. henüz albümü alamadı ama kendi videosunu bile yapmış crossfire çalarkene... :LOL: ve ona da küçük bir sürprizi var canım CROSSFIRE'ımın artık... ;)

O video senin kuzenine aitti dimi? Süper ama ya, kendinden geçiyo orda çalarken :LOL:

Bu tip dağıtım sorunları şimdilerde gıpta ile izlediğimiz&dinlediğimz grupların çoğunda yaşanmıştır zamanında ama üstesinden gelinmiştir :) Megadeth geliyor aklıma ilk olarak; hatırlayın lütfen Killing is My Business zamanlarını... Bu grubun arkasında 'tribün grubu' gibi cefakar adamlar olduğu sürece çok iyi yerlere gelecekler; biz de gururla 'Yaaa, o uzun eşşek oynadığın adamlar bunlardı işte, hadi bakim; hadi hadi!' diye bağıracaz :D

Kaliteli müzik her zaman farkedilir.Crossfire gerek sahnede, gerek albüm konusunda,(dağıtımın aksamasında olduğu gibi) çoğu zaman olumsuzluklar yaşadı..Ama gerçekten arkalarındaki oluşum ve çaba sarfeden insanlarla birlikte hakettikleri yere gelmelerine de çok az bi süre kaldı:)

damien_bloodytears demiş ki:
Kaliteli müzik her zaman farkedilir.Crossfire gerek sahnede, gerek albüm konusunda,(dağıtımın aksamasında olduğu gibi) çoğu zaman olumsuzluklar yaşadı..Ama gerçekten arkalarındaki oluşum ve çaba sarfeden insanlarla birlikte hakettikleri yere gelmelerine de çok az bi süre kaldı:)

;) tam gaz ....!!

gbanes374 demiş ki:
eheeh ne güzel! sonunda benim de kurt tişörtüm olcak... ( :roll: umarım yanlış atlamamışımdır konuya :LOL: )ben yoksam o kişilerin arasında özür

Yok yok biri sensin, biri Crossfire_Fan rumuzlu arkadaş, Yusuf, Kadir, Çanakkale'den Esat üye olmalarına rağmen beden bulunmaması ve de belli adetleri geçmeden yenilerini bastıramamamız nedeni ile uzunca bir süredir tişört bekliyorlar.
Tişörtleri ile birlikte vereceğimiz bir "set" ile kendimizi affettireceğiz.

Purgatory demiş ki:
Bu tip dağıtım sorunları şimdilerde gıpta ile izlediğimiz&dinlediğimz grupların çoğunda yaşanmıştır zamanında ama üstesinden gelinmiştir :) Megadeth geliyor aklıma ilk olarak; hatırlayın lütfen Killing is My Business zamanlarını... Bu grubun arkasında 'tribün grubu' gibi cefakar adamlar olduğu sürece çok iyi yerlere gelecekler; biz de gururla 'Yaaa, o uzun eşşek oynadığın adamlar bunlardı işte, hadi bakim; hadi hadi!' diye bağıracaz :D

Geleceği olan nadir gruplardan biri Crossfire.
Bunu sadece yaptığı müziğe bakarak değil, hayata bakışları ve mesleklerine bakarak da söyleyebiliyoruz. Yıllar sonra da konserler verip, arka arkaya yeni albümler yayınlama potansiyeli çok yüksek bu grubun. Bu nedenle fan kulüp kurmuş olmak bize hiç de garip gelmiyor. Yıllar sonra pek çok fanı zaten olacak grubun. Tribün grubuyuz biz de Crossfire için. Biz şimdiden örgütlendik.
Bir şeyi seviyorsan sahip çıkarsın, fan kulüp kurarsak kim ne der, yadırgayan olur mu diye düşünmeden...

Kaliteli müzik her zaman farkedilir.
Arkalarındaki oluşum ve çaba sarfeden insanlarla birlikte hakettikleri yere gelmelerine de çok az bi süre kaldı

Buna yürekten inanarak yola devam edilecek. Gerçekten de ilerisi için çok şey var bu gruba ilişkin söylenecek.

drunkenstein demiş ki:

Diyorsun ki "kendin coş" :LOL:

Nightwolves demiş ki:
Geleceği olan nadir gruplardan biri Crossfire.
Bunu sadece yaptığı müziğe bakarak değil, hayata bakışları ve mesleklerine bakarak da söyleyebiliyoruz. Yıllar sonra da konserler verip, arka arkaya yeni albümler yayınlama potansiyeli çok yüksek bu grubun. Bu nedenle fan kulüp kurmuş olmak bize hiç de garip gelmiyor. Yıllar sonra pek çok fanı zaten olacak grubun. Tribün grubuyuz biz de Crossfire için. Biz şimdiden örgütlendik.
Bir şeyi seviyorsan sahip çıkarsın, fan kulüp kurarsak kim ne der, yadırgayan olur mu diye düşünmeden...

Tamamen katılıyorum ve bir de "fan club için bide paramı veriyosunuz kerizler" diyenler varki onlara verilecek en güzel cevap budur: :pandik :kicsalla

İyice gaza geldim.. Bu tarz müzik dinlemeyen arkadaşlarıma bile dinlettim Crossfire' ı..:)
Bu fan klup olayına da neden bu kadar takılıolar anlamadım..Sevdiğin bi grup için böyle bi oluşumun gereksiz olduğuna dair bi düşünce tarzı olabilir mi veya bunun gereksiz olup olmamasına Fan Klup oluşumlarının sadece tanınmış gruplara özgü bişey olduğunu savunanlar mı karar verecek?Fan klüp kurmanın bi grubun çok iyi, çok ünlü olmasıyla doğru orantılı olduğunu düşünüolar heralde :LOL:

Türk gruplarının fan clubı olamaz. Sen bir Iced Earth, bir Manowar bir Megadeth değilsinki fan club kurasın. Lütfen :D
Bu düşünce tarzı hiçbir zaman değişmeyecek. İnsanlara anlata anlata dilimizde tüy bitti. Anlayan anlar, anlamayan yada anlamak istemeyende anlamasın. Kalan sağlar bizimdir :LOL: Biz yolumuza devam ediyoruz

Zaten o kalıplaşmış düşüncelerin sahipleri sizlerin hitap kitlesi olmamalıdır kanımca. Ben ve arkadaşlarım her fırsatta gerçekten göğsümüzü gere gere bahsediyoruz Crossfire'dan ve sizlerin bu koordine halinizden. Ben dinlediğim müzikten, izlediğim sahne performansından, gördüğüm kenetlenmişlikten ve tanıştığım güzel insanlardan ötesini bilmiyorum; bu bana yetiyor da artıyor bile.

Çok iyi olacak, yeter ki yapılan muhteşem albüm, yeni materyal üretme döneminde onların üzerinde bir baskı değil bir kamçı haline dönüşsün; bu çok önemli bence. Eleştiriler her daim gelmeye devam edecektir tabi, ama aramızdaki yıllanmış thrash takipçilerinin düşünceleri çok daha samimi olacaktır. Ehem, öhm, nasıl diyorsunuz: Crossfire Rules, Nightwolves Executes! :)

Arkadaşlar...
Mümkün olduğunca TÜRKÇE'mizi dikkatli ve güzel kullanalım. Noktalama işaretlerine, bağlaçlara, paragraf başlarına dikkat edelim. Nightwolf'lardan isteğim budur. Konserlerde beraber olmak birincisi, Türkçe'yi dikkatli kullanmak ve imla hataları yapmamak ikincisi...
Hadi bakayım, göreyim sizi... Bu konuda "Rebel" Deniz iyi gidiyor ;)

Catharsis demiş ki:
O video senin kuzenine aitti dimi? Süper ama ya, kendinden geçiyo orda çalarken :LOL:

Sana o videoyu kim izletti bilmiyorum ama o haltı yiyen her kimse dilimden çekeceği var.
Küçük bir çocuk, kendi halinde Crossfire dinleyip elinde baget sallarken video'ya kaydetmiş kendini. Kuzeni de bana izletti. Benim çok hoşuma gitti, biz de küçükkn 4 arkadaş bir araya gelip koyardık metallica'yı konser verirdik evde :LOL: Bu yüzden Crossfire elemanları ile paylaşmak istedim.
Ama o zaman bile bunu stüdyonun umumi bilgisayarında değil, arka odadaki Raikhor'un makinasına yükledim. Ortada izlenmesin diye.
Çok hoşua gitti grubun da bu arkadaşımız. Hatta o küçük arkadaşımıza sürpriz yapacağız grup olarak. Bir gün haberi olmadan onu stüdyoya götüreceğim ve elemanlarla tanıştıracağım, birlikte The Forsaken çalarlar belki. Provaya sokacağım grupla... İmzalı bir de albüm hediye edilecek...

Ama böyle bir terbiyesizlik olmaz. İzlemiş olabilirsin ama özel olarak gönderilmiş, nette paylaşıma açık olmayan bir video hakkında "ben izledim" dememelisin. İzlemiş bile olsan, kendini o çocuğun yerine koysana, "demek ki benim videomu herkese izletiyorlar" diyecek. Bazı şeyleri de yapmış olsan bile sessiz kal yaaaa...

Daha önce benzeri bir tartışmayı Beggars Night cover hakkında yaşamıştık. Henüz "release" olmamış, herkesin dinlemesi mümkün olmayan bir parçayı dinlediğini yazmak, bunu yapabildiğini göstermek hiç hoş değil. Ben de kayıtlar esnasında oradaydım ama kimseye de parçanın şurası şöyle böyle demeyi düşünmedim.
Daha önce seni bu konuda özel mesaj ile uyarmıştım, bu defa ulu orta yazıyorum. Tartışma olsun diye değil.
O zaman bundan sonra kimseye özel bir şey izletmek ya da dinletmek yok...
Bu mu olmalı...

Rebel_Werewolf demiş ki:
Catharsis demiş ki:

Sana o videoyu kim izletti bilmiyorum ama o haltı yiyen her kimse dilimden çekeceği var.
Küçük bir çocuk, kendi halinde Crossfire dinleyip elinde baget sallarken video'ya kaydetmiş kendini. Kuzeni de bana izletti. Benim çok hoşuma gitti, biz de küçükkn 4 arkadaş bir araya gelip koyardık metallica'yı konser verirdik evde :LOL: Bu yüzden Crossfire elemanları ile paylaşmak istedim.
Ama o zaman bile bunu stüdyonun umumi bilgisayarında değil, arka odadaki Raikhor'un makinasına yükledim. Ortada izlenmesin diye.
Çok hoşua gitti grubun da bu arkadaşımız. Hatta o küçük arkadaşımıza sürpriz yapacağız grup olarak. Bir gün haberi olmadan onu stüdyoya götüreceğim ve elemanlarla tanıştıracağım, birlikte The Forsaken çalarlar belki. Provaya sokacağım grupla... İmzalı bir de albüm hediye edilecek...

Ama böyle bir terbiyesizlik olmaz. İzlemiş olabilirsin ama özel olarak gönderilmiş, nette paylaşıma açık olmayan bir video hakkında "ben izledim" dememelisin. İzlemiş bile olsan, kendini o çocuğun yerine koysana, "demek ki benim videomu herkese izletiyorlar" diyecek. Bazı şeyleri de yapmış olsan bile sessiz kal yaaaa...

Daha önce benzeri bir tartışmayı Beggars Night cover hakkında yaşamıştık. Henüz "release" olmamış, herkesin dinlemesi mümkün olmayan bir parçayı dinlediğini yazmak, bunu yapabildiğini göstermek hiç hoş değil. Ben de kayıtlar esnasında oradaydım ama kimseye de parçanın şurası şöyle böyle demeyi düşünmedim.
Daha önce seni bu konuda özel mesaj ile uyarmıştım, bu defa ulu orta yazıyorum. Tartışma olsun diye değil.
O zaman bundan sonra kimseye özel bir şey izletmek ya da dinletmek yok...
Bu mu olmalı...

O videoyu görmeyen kalmadı Deniz! Bu biiir. İkincisi o Beggars' Night coverı hakkında dediklerine de ben cevabımı verdim ikinci bi tartışma yaşamayalım artık.Çünkü gene aynı şeyleri söylerim, çünkü aynı şekilde düşünüyorum. O video HERKESE izletilirken özel olduğu bile söylenmedi.Madem özeldi NEDEN HERKESE İZLETİLDİ???Ben kötü niyetlede söylemedim onuda belirteyim.Çok da güzel bir video. Hoşuma gittiği için yazdım.Benimle yeniden aynı konuları tartışmaya kalkma.Helede burda hiç yapma.Ben zamanında söyleyeceklerimi söyledim.Benimle bir daha bu şekilde konuşma buda ÜÇ! Sesimi çıkarmayayım,alttan alayım,yaptıklarınızı unutayım diyorum ama gene aynı olaylar yaşanıyor.Artık yeter! Bana laf etmeden önce bi sorsaydın millete kimler izledi bu videoyu diye. Kimlerin izlediğini söylemeyeyim gerek yok tahmin ediyosundur. Bu terbiyesizlik değil.Senin yaptığın bu kaçıncı terbiyesizlik artık!Bu konuda bana sataşacağına gidip izletenlere sataş.Bir dahada bana bu laflarla gelme. Sana hala cevap yazdığıma bile inanamıyorum!

Crossfire konusuna bu tarz bir yazı yazdığım için hem gruptan,hem buraya yazanlardan, hem de türkrock moderatorlarından özür diliyorum.

Hmmm bir defa da ben hata yapmışım de, uzatma yahu...
O videoyu stüdyoya getiren de bendim, gruba izleten de bendim, kimse kalkıp çocuğun biri bizim parçaları çalmış falan yazmadı. Herkes izlemiştir ama bunun o arkadaşı rencide edebileceği düşüncesiyle yazmamışlardır. Biraz düşünce, saygı, anlayış ile bu konuda kolaylıkla sonuca ulaşılabilir.

Boşboğazlık ettin işte, terbiyesizlik olarak nitelendirdiğim bu. Şımarıklık etme. Özür dilersin olur biter.
Bir kere de haksız ol Allah aşkına yaaaa... Bunu burada tartışmayalım, hatta hiç tartışmayalım.
Acaba arkadaş ne düşünecek bu olay hakkında...

Bu arada bundan sonra Crossfire ile ilgili hiç bir materyal eşe, dosta, kardeşe, kuzene dinletilmeyecek - izletilmeyecek. Adamı pişman ediyorsunuz sonra. Beni o çocuğa karşı nasıl mahçup ettiğinin farkında mısın sen...

Konu ile ilgili Nightwolves forumda bir başlık açın, orada konuşun. Burası yeri değil.
Netice itibari ile o videoyu ilk izleyenlerden biriydim, aklıma gelmedi millete anlatmak. İzledim böyle böyle bir şey var demek... Şu an Rebel'in düştüğü durumda olmak istemezdim, sanki elemanın çektiği bu özel videoyu herkese ilan etmiş gibi.
Neyse sağlık olsun, hatadır yapılır. Özür dilersin geçer.
Rebel, sen de bir daha kimsenin özel parçasını, videosunu, resmini başkasına gösterme.

Forum kullanıcılarından, yöneticilerden özür dilerim.
İçinde bulunduğum durumu anlayışla karşılamanızı rica ediyorum.
Yok hacım deerrudolf'um bir daha tövbe kimseye bir şey izletmek yok. Sanki benim aklıma gelmemiş burada "evet evet izledim, biliyorum" demek. Korktum, yaşça küçük bir fan arkadaşı rencide eder miyim diye. Zaten arkadaşta da Gençlerbirliği forması var videoda, iki kere sevdim onu :LOL: Bu konuda videoyu nete koyalım - koymayalım tartışması bile oldu. Üzme olasılığımız var, aman yapmayalım dedi grup hatta...
Yok canım kardeşimizin gönlünü alacağız biz. :LOL:

Geri