Black Tooth (Tarz?)Şehir?

hepiniz çok iyiydiniz.özellikle tunanın beyzbol sopası züpperdi :) kardeş gruba selamlar

CEYHAN djinnstylo vokal

tebrikler

abı o sopayı nerden buldun superdı tebrıkler basarılarınızın devamını dılerım. umarım odtu de de aynı keyıf ve heyecanla dinleriz şimdiden bol şans

olm süperdiniz konserde...walla bina yıkılcak die korktum... nese size başarılar...eminimki ilerde çok daha ii biyerlerde izlicez sizi.....

ali-g demiş ki:
olm süperdiniz konserde...walla bina yıkılcak die korktum... nese size başarılar...eminimki ilerde çok daha ii biyerlerde izlicez sizi.....

Ya hazır aklıma gelmişken, bir ara sahneden bizi geriye doğru iten eleman da mı kaydı pogonun içine? Ve daha da ötesi, biz az daha atılıyor muyduk=?

Hu-yeah! Okulu yarım gün assam yeter yani :) ama babama nası izah edicem bilmiyorum... "baba bugün okula arabayla -HAYIR!- gidip yarım gün asıp -HAYIR!- odtüye konsere gidebilir miyim? -odtü mü?-" :LOL: olmazsa sabah servise biner yolda iner gider bürodan arabayı çalarım :D akşama da bi güzel dayak yerim ;) ama gelmeyen gay godoş olsun :twisted:

Bu arada kedim hoparlörün önünde uyuyo her gaz şarkında fırlıyo zavallıcık :LOL: hehehe yine titredi... dur bi f***ing hostile çalim naapçak bakalım :LOL:

Kesin tarihler ve saatler belirlendi.Hepinize iyi eğlenceler.Bekliyoruz...
:beer BLACKTOOTH :beer
------------------------------------------------------------------------------------
ODTÜ MÜZİK TOPLULUKLARI 10. GELENEKSEL ROCK ŞENLİÐİ

14-17 Mart arasında Odtü Mimarlık Amfisinde Odtü Müzik Topluluklarının düzenlediği Rock Şenliği'nin 10.su gerçekleşecek. 4 gün boyunca her gün önce amatör gruplar sonra da birer headliner sahne alacak (pazartesi günü 2 grup ) Ayrıca 14 Mart pazartesi günü Kültür Kongre Merkezi "Kemal Kurdaş" salonunda saat 21:00 gibi Hava Kuvvetleri Caz ve Dans Orkestrası bu konser için özel olarak hazırladığı, Rock içerikli repertuarıyla sahne alacak

15-16-17 Mart tarihlerinde, amatör grupların konserleri ile headliner grupların konserleri arasındaki, soundcheck için ayrılan sürede, Mimarlık amfisi yakınındaki Solmaz İzdemir salonunda çeşitli söyleşiler gerçekleştirilecek.

Program ayrıntılı olarak şöyle;
(Gruplarla ilgili bilgi edinmek için grupların üstüne tıklayarak Turkrock'taki başlıklarını okuyabilirsiniz )

14 MART PAZARTESİ

13:00 - 14:00 Sınıf 64
14:00 - 15:00 Dreamtone
15:00 - 16:00 Blacktooth

18:00 - 19:00 Magick
19:00 - 21:00 Knight Errant
21:00 Hava Kuvvetleri Caz ve Dans Orkestrası konseri

15 MART SALI

13:00 - 14:00 Kere
14:00 - 15:00 Josef K.
15:00 - 16:00 Catwalk
16:00 - 17:00 Deli Gömleği

17:30 - 19:00 Türkiye'de Festival Organizasyonu Söyleşisi...
Katılımcılar: Boray Dündar (Rock İstanbul org.)

19:00 - 21:00 Demirhan Baylan

16 MART ÇARŞAMBA

13:00 - 14:00 Kılçık
14:00 - 15:00 Lefter
15:00 - 16:00 Çarşamba
16:00 - 17:00 R.u.j.

17:30 - 19:00 Müzik Prodüksiyonu Söyleşisi...
Katılımcılar : Demirhan Baylan (ses mühendisi)

19:00 - 21:00 Replikas

17 MART PERŞEMBE
13:00 - 14:00 Fatstar
14:00 - 15:00 Wormz
15:00 - 16:00 Disenchant
16:00 - 17:00 Gûlyabani

17:30 - 19:00 Türkiye'de Müzik Yönetimi ve İşletmeciligi Söyleşisi...
Katılımcılar: Serkan Fidan (Mor ve Ötesi menajeri)

19:00 - 21:00 Nekropsi

Afişler ve broşürler yakında basılacak Bilet satış yerleri;

Ankara - shades muzik
On'a On Cafe
Hayri Müzik
Zıd müzik
Diapason
Arkadas Kitabevi

Bilet Fiyatları hergün 4 amatör grup için toplam 2 milyon (pazartesi 3 grup) ve her günün headlinerı için ise 4 milyondur. Hava kuvvetleri orkestrası konserinin fiyatı sonradan açıklanacak ve söyleşilere giriş de ücretsiz

ÖNEMLİ NOT: Odtü dışından konsere gelecekler için "önceden biletlerini alıp gelmeleri durumunda Odtü'ye giriş serbest olacaktır"

------------------------------------------------------------------------------------

REEEEEEEE - SPEEEEEEEEECT - WAAAAAAAAAALLLLKKKKKK!!!!!!!!

~ 14 MART PAZARTESI GUNU saat 3 gibi sahnede olacagiz
Herkezi bekleriz tekrar! Daha guzel bir ortamda, dahada cosmak istegi ile...

"HUU- YEAH!!! :x " bira gobegini gosterir...

ODTU Rock Senliklerin ilk gunu yine beraber olmak dilegi ile hoscakalin ;)

~~ RE- SPECT - WALK!!!... walk on to Odtu, boy.... :twisted: ~~

az önce Biziz konserinin videosunu seyrettim.. çok hoşuma gitti. aslında o cd yi pogo yapan arkadaşlara vermek lazım. eminim kendilerini o halde görmek hoşlarına gidicek :zipla

utku sonunda pazartesi geliyorum kaçmaz ama bir sorun mu var bilemiyorum geçen sene ödtüye bizi almadılar ödtülü deyiliz ya o nedenle pazartesi nasıl olcak anlamış değilim semiler falan gelcez ama nolcak durum hiç bir fikrim yok ne diyorsun buna??

Geri