Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Var ya vizelerde s..arsam suç Black Tooth'un :) ODTU seyircisini bi türlü anlamıyorum bu kadar gaz bir grubu nasıl oturarak(yiyişerek,yemek yiyerek) dinlediler cidden merak konusu.Sonra yukardan Dimebag baktı ve dedi ki 'Bu seyirciye bu konser fazla bile,varsın Refuse-Resist de dinlemesinler'.Ve ampli sizlere ömür :) Gönül isterdi ki şarkının hepsini dinleyelim ama kısmet işte :( Neyse yine eğlenmesini bilen eğlendi ama konserin ortasında çıkıp gidenlerin çok mühim(!) işleri vardı galiba.

Yaşanan aksiliklere rağmen 35-40dk bizleri eğlendirdiğiniz için çok teşekkürler.

Onur'dan Biziz konserinin cdsini aldım,bidahaki konsere kadar onunla idare ediyorum :)

Hellhound demiş ki:
konserin ortasında çıkıp gidenlerin çok mühim(!) işleri vardı galiba.
O ben oluyorum galiba... :roll: Şimdi şöyle ki; okulu asmıştım ve eve geç gidersem belli olacaktı... Ben kalmak isterdim ama izinsiz gelmiştim gitmek zorundaydım... Sonuçta bana hitap etmeyen bir tarz da olsa adamlarını hakkını vermek lazım; çok iyilerdi...

madden_da_third demiş ki:
Hellhound demiş ki:
konserin ortasında çıkıp gidenlerin çok mühim(!) işleri vardı galiba.
O ben oluyorum galiba... :roll: Şimdi şöyle ki; okulu asmıştım ve eve geç gidersem belli olacaktı... Ben kalmak isterdim ama izinsiz gelmiştim gitmek zorundaydım... Sonuçta bana hitap etmeyen bir tarz da olsa adamlarını hakkını vermek lazım; çok iyilerdi...

Yok,ben büyük bi çoğunluğu kasdetmiştim,arkaya dönüp baktığımda salonun boş olduğunu görünce çok şaşırdım doğrusu,ya müzikten anlamıyolar dedim kendi kendime, ya da çok mühim(!) işleri var :)

Senin mazaretin geçerliymiş,sana dememiş olayım :)

Hellhound demiş ki:
Var ya vizelerde s..arsam suç Black Tooth'un :) ODTU seyircisini bi türlü anlamıyorum bu kadar gaz bir grubu nasıl oturarak(yiyişerek,yemek yiyerek) dinlediler cidden merak konusu.
hehehe ben de niye oldukları yerde oturuyolar diyodum pis yiyişgenler abi böle mallık olmaz yaw... Neyse, Black Tooth'a ne diyim bilmiyorum, geçmiş olsun diycem saçma olcak çünkü performans açısından güzel bir konserdi... Gerçi ben dün akşam dedim toplanın gelin diye ama kim dinler ki gariban pandayı Ben yine de günün en iyi kararını amfinin vermiş olduğunu düşünüyorum aslında Black Tooth'un planlamış olduğu konseri o dandik, sosyallikten mahsun seyirci yüzünden göremeyenler için üzülüyorum doğrusu çünkü gerçekten harika bir sahne şovu planlanmıştı (söylemem noolduğunu belki sonra işimize yarar ) çünkü Black Tooth'un tarzı seyircinin aktif katılımını gerektiren bir tarz ve seyircinin operada olmadığının farkında olmadığı bir yerde (way be cümleye bak )dün dediğim gibi Pantera+Damageplan bile çıksa bi bok olmaz. Ben şahsen çok eğlendim, orda olanlar farketmiştir... ama gerçekten stüdyodayken bile daha iyi bir ortam oluyodu, bu kadar kötü seyirci ben hayatımda görmedim. Aha ben bugünün anlam ve önemini el emeğim göz nurum olan şununla belirtirim:
http://us.f1.yahoofs.com/users/59488b29/8b87/__sr_/6e2b.jpg?ph09cNCB2XgGq.Al

HangNaiL demiş ki:
Valla ne seyirciydi ya! Hepsine çok çok teşekkürler o kadar sessizlerdi ki saolsunlar konsantremiz hiç bozulmadı..
Eeee utkucum, ne demişler, söz gümüş ise sükut altındır :D bu arada, sadece konser babında konuşmuyorum, genel olarak ODTÜ öğrenci kitlesinde bi takozlaşma var... bütün gün ondan yakındım zaten... hehehe

HiPnO demiş ki:
HangNaiL demiş ki:
Valla ne seyirciydi ya! Hepsine çok çok teşekkürler o kadar sessizlerdi ki saolsunlar konsantremiz hiç bozulmadı..
ahahahahah :LOL: Çok mu kötü geçti yaw :) Sanırım seyircilerde iş yoktu :D
Ayakta 10 kişi falan vardı... :D
Abartmayalım lütfen arkadaşlar :D Önde tam olarak altı kişi vardı, arkada da bi kaç kişi 20 tonluk bi kamyonu 80 derecelik bi yokuştan çıkarıcak gaz verilince 10 saniye falan ayakta durdular :D

HiPnO demiş ki:
HangNaiL demiş ki:
ahahahahah :LOL: Çok mu kötü geçti yaw :) Sanırım seyircilerde iş yoktu :D
Ayakta 10 kişi falan vardı... :D
zaten etrafı iyi göremiyordum ışıklar yüzünden. bi ara sönünce bi baktım :? ben dumur oldum.. ister istemezde bi kahkaha attım.. ya biziz deki konser ne güzelmiş ya ben şimdi anladım oranın değerini. bi videosunu getirelim sana o günün.. bence bi izle derdimizi anla...

son olarak bugün bize destek ve yardımda bulunan;
alicana, arına, tolga abiye, serkan abiye, denize, ebru ablaya çok teşekkür ederim. elinize sağlık...

ya walla bizim okul o kadar rahat değil..direk evi arıyolar zaten idillinde dediği gibi okulla yeterince sorun var...orda olsak iyi olurdu baya hem bizim için hem sizin için =)) puahah!! size geçmiş olsun diorum ve bir başka konserde görüşmek üzere diyorum..=))

Geri