Barış Akarsu

Daishuman demiş ki:
haklısın karalamayla eleştiri arasındaki çizgiyi bilmeyenler var..ama sende bilirsinki bunlar çok belli ediyolar kendilerini zaten...mesela dizide çıkmasıyla ilgili eleştiri yapanla cem karacanın özentisi diyenin arasındaki farkı ayırmak çok zor değil...ama siz iki tarafa da yükleniyosunuz bazen...hoş bu sırf sizle olan birşey değil..mesela bir manga başlığına bakınca sizin çok daha objektif olduğunuzu düşünüyorum ..orası adeta mangacluba dönüşmüş durumda..bu topic o açıdan daha demokratik..ama biraz daha şeffaf olmanız tartışma ortamı oluşturmak için gerekli.

evet aslında haklısın bazen koruyuculuk tavrımız istemeden de olsa bayağ bir öne çıkabiliyor ama inan gerçekten haksızlık yapılıyor yani neyse tartışmaya düzeyli olduğu sürece sonuna kadar açık bir kitle var sonuçta bizler Barışı tanıyor ve biliyoruz ve yapılan eleştirileride zaman zaman onunla paylaşıyoruz ya da o zaten gelip okuyor yazılanları ama kabul edersin ki kimse hakkında göreceği haksız karalamalardan hoşlanmaz helede hiçbir doğruluk payı yoksa.

ozgurv demiş ki:
miss_zombie demiş ki:
Akademi Türkiye yarışmasının kaliteli olduğunu sanıyordum ben hep meğer hep yalan dolanmış,bihaberdim bundan.Dün tv makinasında duydum da üzüldüm Barış adına...Umarım çok daha iyi yerlere gelir Barış

Haklısın Akademi Türkiye'nin vaad ettiği hiçbirseyi yapmadığını biz en başından beri söylüyoruz zaten Barış su an birşeyler yapıyorsa yapmışsa ve yapmaya çalışıyorsa bu sadece kendi çabasıyla...

Gerçektende öyle yarışmanın sağladığı tek avantaj orada verilen eğitim oldu yoksa camiaya girmesine bile bir engel oluşturmuş durumda ama Barış son derece kararlı ve inançlı bizde ona inanıyoruz ve güveniyoruz 2. albümle bunu buradaki pek çok arkadaşda kabul edecek inancındayım

Barış Akarsu nun menejeri Sayın Neşe Açıker in 2. Albüm ile ilgili Basın Açıklaması

BARIŞ AKARSU 2. ALBÜMÜYLE YENİDEN...

2005 yılının Ocak ayında, Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkan Islak Islak isimli albümüyle müzik dünyasına giriş yapan BARIŞ AKARSU, yakın zamanda çıkaracağı yeni albümünün çalışmalarını hızla sürdürüyor...Sesimialan stüdyolarında Ayhan Orhuntaş ve Ergin Altınel prodüktörlüğünde gerçekleştirilen albümde 11 şarkı bulunuyor...10 yeni ve daha önce Fuat Saka tarafından seslendirilen Rapatma'dan oluşan albüm repertuarı 1 yıl süren titiz bir çalışmanın sonucu...Barış Akarsu rock müzik piyasasının gündemini değiştirmeye hazırlanıyor ve siz de hazır olun diyor...Barış Albümü ile hayranlarını sevindirmeye hazırlanan barış, şarkılarına çok güveniyor ve 5 ağustosta albüm tanıtım konseine sevenlerini bekliyor...iyi seyirler...iyi dinlemeler...

ALBÜM

1.vurdum en dibe kadar
söz. neşe açıker müzik: namık nagdaliev

2.yeter be
söz-müzik: barış akarsu

3.ben
söz-müzik: barış akarsu

4.yalan dünya
söz-müzik. umut yıldız

5.ölüm
söz-müzik:umut yıldız

6.rapatma
söz-müzik:anonim, fuat saka

7.yaz demedin
söz-müzik:ercüneyt özdemir

8.vazgeçme
söz-müzik:boğaç gökmen

9.yazdan kalma
söz-müzik:gökçe dayanç

10.zümrüt-ü anka
söz-müzik:ayhan orhuntaş

11.adını çıkar deliye
söz-müzik:neşe açıker

alizez demiş ki:
evet oldukça fazla seveni vardır..

bir bilen konuştu sanırım...
dizi olmasaydı hala severdim barış'ı...
çevremde de gördüm bazı arkadaşlarım dizi
yüzünden soğudu.. ama bi o kadar da hatta fazla seveni oldu..
ancak kitle önemli tabii ;)
bu arada barış sanırım barışarock'ta yok.. Neden?

Barışarock henüz kesinleşmedi sene boyunca tüm organizasyonlara katılan tek sanatçıydı taktir tabiki organizasyon komitesinin ama duyduğumuza göre henüz kesinleşmemiş. Dizi olayını Barış müziğini yapabilecek fırsatlara sahip olabilmek için yaptı onun için herzaman önce müzik geliyor. Bu onun için asla değişmeyecek bir durum ayrıca daha öncede bu forum sayfalarında yazılıp çizildi pek çok rock cı dizilerde filmlerde yer aldı neyse tabiki tercih meselesi ama Barış ın rock cı kimliğinden lütfen kimsenin şüphesi olmasın.... :)

rockerrocker demiş ki:
Barışarock henüz kesinleşmedi sene boyunca tüm organizasyonlara katılan tek sanatçıydı taktir tabiki organizasyon komitesinin ama duyduğumuza göre henüz kesinleşmemiş. Dizi olayını Barış müziğini yapabilecek fırsatlara sahip olabilmek için yaptı onun için herzaman önce müzik geliyor. Bu onun için asla değişmeyecek bir durum ayrıca daha öncede bu forum sayfalarında yazılıp çizildi pek çok rock cı dizilerde filmlerde yer aldı neyse tabiki tercih meselesi ama Barış ın rock cı kimliğinden lütfen kimsenin şüphesi olmasın.... :)

Barışın rockçı kimliğinden şüphem yok ama dizi olayını müzik için yaptığını düşünmüyorum ben...

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen aritmetik işlem formundaki ifade sebebi ile silinmiştir. Konu ile ilgili fikirlerinizi +1, + 10... :) :( vs. şeklindeki sığ anlatımdan bir adım öteye götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

bir insanın türkiye'de müzik yapıp ticari düşünmemesi için herhalde aileden zengin bu ortama atılması gerekiyor ki istediğini yapsın istediği zaman çeklisin istediği zaman çıksın. bir takım maddi kaynaklar olmadan yürümüyor bu işler arkadaşlar. yanlış mıyım ?

shine demiş ki:
bir insanın türkiye'de müzik yapıp ticari düşünmemesi için herhalde aileden zengin bu ortama atılması gerekiyor ki istediğini yapsın istediği zaman çeklisin istediği zaman çıksın. bir takım maddi kaynaklar olmadan yürümüyor bu işler arkadaşlar. yanlış mıyım ?
Kesinlikle haklısın.. :)

Dizi rayting sıralamasında ikinci oldu daha da iyi olacaktır..Merak eden arkadaşlar için söliyim dedim.. :p

2. Albümün çıkmasına çok azzz kaldııı..Merakla,sabırsızlıkla bekliyorum.. :twisted:

shine demiş ki:

aynen öyle eğer bu ülkede bir demet akalın bir aylin coşkun birt gülşen falan değilseniz malesef albüm çıkartmak için epeyce bir maddi kaynak gerekiyor bunu bu işin içinde olan herkes az çok bilir o yüzden pudding gerçekten olay tamamen duygusal :twisted: :twisted: :twisted:

paran olmazsa malesef yapmak istediklerini yapamıyorsun ya rununu stacaksın ya da....... o sebeple evet Barış dizi çevirdi ama gerçekten bunu müziğini yapmaya devam edebilmek için yaptı

Geri