Purple Rain

merabalar....

Yarın BİZİZ'de konserimiz var...Saat kesinleşince burdan tekrar bildiririz....PURPLE RAIN'in 3. konseri olacak....

Purple Rain AnkaRock 2005 ' de ;)

afi4eb.jpg

AnkaRock 2005, 16 Ekim 2005'te Garaj Rock Bar'da. Kapı açılış saat 13.30'da. Giriş+1 Bira: 5 YTL

Gruplar aşağıdaki sıralama ile çıkacaktır.

Purple Rain: Bir dönem barlarda da çalmış olan Purple Rain grubu, ilk sırada Rainbow ve Deep Purple gibi grupların parçalarıyla hard rock ruhunu yaşatacak ve seyirciyi ısıtacak.

KaraLeke: Henüz 1.5 yıllık maziye sahip olan grup yenilenmiş kadrosu ile karşınızda. Daha önce de birçok rock konserinde yer alan grup, size heavy metal adına güzel dakikalar yaşatacak.

Origam: Heavy ve thrash metal şarkıları çalacak olan grup yeni vokaliyle sizlerle buluşacak.

Arcane: Albüm çalışmaları içinde olan thrash metal grubu, albüm öncesi kendini sergileyecek. Keyifle bekleyin...

Celestial Asylum: Türkiye'nin sayılı power metal gruplarından olan Celestial Asylum'un güçlü soundu ile melodik metale doyacaksınız...

Soulitary: Roxy yarışması finallerine de kalan bu grup Türkiye'deki sayılı crossover örneklerden biri. Sahne performansı olağanüstü olan grubu kaçırırsanız, çok üzülürsünüz...

Magick: Türkiye'nin en köklü geçmişine sahip olan heavy metal gruplarından biri. Albüm kaydında olan grubun bestelerini canlı dinleme fırsatı yakalayacaksınız. Saat 20.00 gibi sahne alacaklar.

Crossfire: Son dönemlerin en çok satan metal albümünü yapmış olan Crossfire gecenin headlinerı. Saat 21.00 civarı sahne alacak olan Crossfire'ın yurtdışı standardındaki thrash metal bestelerini dinlemek için kesinlikle orada olun.

Yalnızca 5 YTL ile bu grupların hepsini dinleyebileceksiniz. Ayrıca bir adet de bira veriliyor biletin yanında.

vay babam vay.. ankarada canli muzik dinlemenin tamamen sıkıcı ve bos bir is oldugu bi donemimde sizi burda kesfetmem cok mutluluk verici oldu.artik 1 kisi fazla olacak sizi dinleyen ;)
bizzat elinizi sıkıyor olacagim 16 ekim gunu ;) gorusmek uzere..

Bende ilk defa izleyecegim , Purple Rain hakkında cok guzel seyler duydum , oldukca merak ediyorum ama umarım cok fazla seyle ugrasmayız da rahat rahat izleme fırsatı bulurum :)

konser için parçalarımızı hazırladık...bi iki çalışmadan sonra maç saatini pardon konser saatini beklemeye başlıycaz :)

Merak edenler için kısa bi önbilgi vermek istiyorum:
grup 3 kişi.....amaç sevdiğimiz parçaları çalmak..bu bağlamda bize de konserde yer veren tüm arkadaşlara teşekkür ederiz....

parçaların bazılarını burdan yazıyorum....
Ritchie Blackmore's Rainbow - Wolf to the Moon , Cold hearted Woman , Stand and Fight (1995 - Strangers in us all)
Rainbow - Lady of The Lake (1977 - Long live rock'n Roll)
Scorpions - Tease Me Please Me
Helloween - Power
Rainbow - I surrender (1981 - Difficult to cure)

Geri