Purple Rain

abi ne yaptın ya gerdin bizi,geri sayım, şafak falan bunlar şu aralar bana edilecek laflar değil :sniper

şaka bi yana, çok güzel bi gün olacak, heyecanla bekliyoruz...

(purple rain'de bas çalan ve yukarıdaki sözleri eden adam :kaydim )

umutyegul demiş ki:
abi ne yaptın ya gerdin bizi,geri sayım, şafak falan bunlar şu aralar bana edilecek laflar değil :sniper

şaka bi yana, çok güzel bi gün olacak, heyecanla bekliyoruz...

(purple rain'de bas çalan ve yukarıdaki sözleri eden adam :kaydim )

bu adam yüksek lisansı bitirdi hatırlatırım!

sohbet çok güzel ama benim mesajım arada kaynamış tekrar yazıyorum bi sakıncası olmazsa...

konser için parçalarımızı hazırladık...bi iki çalışmadan sonra maç saatini pardon konser saatini beklemeye başlıycaz

Merak edenler için kısa bi önbilgi vermek istiyorum:
grup 3 kişi.....amaç sevdiğimiz parçaları çalmak..bu bağlamda bize de konserde yer veren tüm arkadaşlara teşekkür ederiz....

parçaların bazılarını burdan yazıyorum....
Ritchie Blackmore's Rainbow - Wolf to the Moon , Cold hearted Woman , Stand and Fight (1995 - Strangers in us all)
Rainbow - Lady of The Lake (1977 - Long live rock'n Roll)
Scorpions - Tease Me Please Me
Helloween - Power
Rainbow - I surrender (1981 - Difficult to cure)

konser çok verimli geçti.....oldukça yoğun bi katılım vardı, bu sevindirici .....bizim için de güzel bi konserdi...tekrarında görüşmek dileğiyle, katılan tüm gruplara ve organizasyonda yer alan herkese teşekkürler

Tapatay demiş ki:
konser çok verimli geçti.....oldukça yoğun bi katılım vardı, bu sevindirici .....bizim için de güzel bi konserdi...tekrarında görüşmek dileğiyle, katılan tüm gruplara ve organizasyonda yer alan herkese teşekkürler

Biz teşekkür ederiz, çıktınız taş gibi çaldınız elinize sağlık...

Sizi dinlemekten çok keyif aldım. Hele Helloween çaldınız ya... :taptim Onun için ayrıca teşekkürler.
Ayrıca Cinci Basçı ile aynı sahneyi paylaşmak bana ayrı bir mutluluk verdi :D
Tekrardan görüşmek üzere...

ankarocksmallli0.jpg

purple rain yeni kadrosuyla umarım keyifli zaman geçirtecek, e bu kadroyuda açıklamak sevgili tunç abimize düşer; sürpriz olsun veya :) ...

sevgili k_r_m, şeref verirsin en önde yerini ayırttık o zaman :D..

sevgi,saygı..

Geri