Knight Errant

dünkü ooze bardaki performansları müthiş iyiydi beklediğimden katkat daha iyi çıktılar...yeni albüm parçalarıda hoşuma gitti lightslı bişiiler vardı bide almanca bir parça vardı bayaa hoş olmuş tebrikler...bassçıları acayip bir tip bu arada zıpzıp bir herif çok şirin birşeymiş yaa :LOL:

pointguard demiş ki:
dünkü ooze bardaki performansları müthiş iyiydi beklediğimden katkat daha iyi çıktılar...yeni albüm parçalarıda hoşuma gitti lightslı bişiiler vardı bide almanca bir parça vardı bayaa hoş olmuş tebrikler...bassçıları acayip bir tip bu arada zıpzıp bir herif çok şirin birşeymiş yaa :LOL:

Prince of Lights ilk albümden bir şarkı :)
Almanca olan da Ich Nicht :) Yeni albümde olucak o da :) Albümü sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Yönetici Uyarısı: Forumda bİr bÜyÜk bİr kÜçÜk karakter ile yazı yazmak yasaktır. Ayrıntılı bilgi için forum kurallarını okuyunuz. Bu tavrınızı devam ettirmeniz durumunda siteden atılacaksınız.

revolte demiş ki:
İTÜ'de festivalde çıkacaklarmış.
afis2005.gif

herkesi bekliyoruz :D

Garip bi soru olabilirde; Knight Errant ilk kurulduğu zamanlarda bir gitaristleri vardı; Dave Murray'in Türkiye şubesi :) Sonra askere gitmişti galiba. Şimdi nerdedir, ne yapıyordur?

Soner, askere giden gitaristleri Sonerdi yani.
Şimdi Almora'da çalıyor, gruptan ayrılıp Almora'yı kurdu. Bence muhteşem bir gitaristti, özellikle albümde yaptıkları çok başarılıydı. Ama Almora ile de bir o kadar başarısız ve genel kanının aksine özelliksiz şeyler yaptı bence :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Soner, askere giden gitaristleri Sonerdi yani.
Şimdi Almora'da çalıyor, gruptan ayrılıp Almora'yı kurdu. Bence muhteşem bir gitaristti, özellikle albümde yaptıkları çok başarılıydı. Ama Almora ile de bir o kadar başarısız ve genel kanının aksine özelliksiz şeyler yaptı bence :)

Yok Soner değil. Knight Errant'da birkaç kişi askerlik sorunu yüzünden ayrıldı. Benim bahsettiğim daha eski. Diğer gitaristti. Uzun boylu, yüzünde sempatik bi gülümseme olan biri (Dave Murray'e benziyor işte :) ). Albüm çıkmadan önce ayrıldı gruptan. Alakasız olacak ama Knight Errant'ı ilk caravan konserinde izlemiştim. Çıkan diğer grupta Diken'di. Diken'de de bir gitarist vardı, o da albüm çıkmadan önce ayrıldı. Adı aklımda Tansel diye kalmış. Çok iyiydi diye hatırlıyorum. Şimdi ne yapar onuda merak ediyorum..

en son avcılar kampüsündeki metal stage de dinledim...gecenin bi yarısına kadar bekledik soğukta ama tabe ki beklememize değdi...süperlerdi...barbaros önde dierleri arkada mükemmel performans gösterdiler ve günü güzel bi şekilde kapadık sayelerinde...2.albüm geliormuş ve zaten o gece de 2.albümden parçalar seslendirdiler..merakla bekliyorum...

Penguen Dergisi'nin bu haftaki sayısında Knight Errant ile ilgili bir karikatür var. Umut Sarıkaya tarafından çizilen "İşimdeyim Gücümdeyim" adlı köşedeki karikatürlerden birinde kafa sallayan tipler falan var. Konser salonunun kapısında "Nayt Erınt" yazıyor.

deerrudolf demiş ki:
Penguen Dergisi'nin bu haftaki sayısında Knight Errant ile ilgili bir karikatür var. Umut Sarıkaya tarafından çizilen "İşimdeyim Gücümdeyim" adlı köşedeki karikatürlerden birinde kafa sallayan tipler falan var. Konser salonunun kapısında "Nayt Erınt" yazıyor.
evet arkadaş haber verdi hemen gidip aldım:)tatlı bişey olmuş ama knight errant ı nie seçmiş acaba onu merak ettim:)yine de ii bişii eee züper grup neme lazım 8)

Umut Sarıkaya 2 hafta önce de bir karikatüründe "Dırim Teatır" tişörtlü eleman çizmişti. Şehre konsere giden metalcileri engelleyerek şehri kurtaran kamyon sürücüsü idi kahraman.

Bir de Serkan Altuniğne, Dimebag'in öldüğü hafta karikatürlerindeki tiplerin tişörtlerine Dimebag yazmıştı.

bilmiorum ya knight errant herzaman sevdiim bi grup oldu..ama insanlar soner den önje ve soner den sonra die ayırıolar hatta çoğu tamamen dağıldıklarını iddia edior...başka bi sitenin forumunda knight errant için açtığım topic e bi sürü insan bana bu ve buna benzer iddialarla geldi günüm onlara laf anlatmakla geçio...!

Ya ben Soner'den önce ya da Soner'den sonra diye değil ama yine de ikiye ayırmanın doğru olduğunu düşünüyorum. İlk albüm kadrosu ve daha sonrası. Soner, Emre, Sevan (ki hastasıyımdır kendisine, Türkiye'nin sayılı basçılarındandır) ve Uluer Emre (geçen gün abim yolda karşılaşmış, tam da o gün askerliğe başlıyormuş. Ankara-Keçiören'de yapıyor) gruptan ayrılınca ne yalan söyleyeyim ben de artık umudumu kesmiştim.

Gitaristler Hamit ile Ali eskiyi hiç arattırmıyorlar. Ama asıl Uluer Emre'nin yerinin asla doldurulamayacağını sanıyordum. Barbaros (yazlıktan tanıdık çıktı o da) ilk konserinde ODTÜ'de ağzımı açık bıraktı. Belki ses rengi olarak Emre ile birebir değil ama grubun müzikal yapısına çok uygun ve sahnede de çok hareketli.

2. albümü büyük merakla bekliyorum.

Geri