51 PromiL(Rock) - Ankara

hayalet sevgilim super olmus..kızdan ii soylenmis ayrıca..ses de kıza benzemio degil..ama cok ii ya..ama gitar tonları biraz daha kısılsa daha hoş olurdu belki =) akustik versiyonunuda bekliorz :D

Çok teşekkürler yorumlarınız için..

Bir şarkıyı kaydetmemiz yapmamız meteryal eksikliğinden dolayı yaklaşık 6 saat sürüyor.. Eksikliklerden dolayı özür dileriz..

Saygılar..

51 promil helal yane bu şarkıyı ilk nası dinnediiinizi unutmuşunuz nese ben bişi demiiimmm artkkk :p
bu arada ortada bissürü hikaye war flm ama bu hikayelerin hepsi yalan..biri şöle böle olmuş flm demiş sora ondan ona derken flm öle işte...yane hikayesi flm yok ama şarkı süpper... ;)
kayıt süpper olmuş...eminim ece her dinnediinde ayyy kötü sölemişim dimi diodur ama ece okusun die özellikle sölüorm cnm süpper sölemişsin azına sağlık walla..orjinalden çok daa iii bence :)

kayıttan sonra ece'nin lafı çok güzel çaldılar bi de ben söyleyebilseydim oldu ama gerçekten çok güzel olmuş hayalet sevgilim... tebrikler...
bi de yakınlarda konser var diye duyduk ama doğru mudur??? :D

Evet. Biziz Rock Bar Yeni Sezon Açılış Konserinde Beraberiz.Zaten bu yıl çok az konser imkanımız var.Hepinizi bekliyoruz.

17_eyl_l_2005.jpg

zorknemesis demiş ki:
hadi bakalm bizde andaç sezon açılış konserindeyiz aynı gün rekabet edicez :p

aynı rekabetı bızlede edıceksınız canım.... dawul bırazagır basabılır sanırım cunku tunc calıcak bızle lepıstesın dawulcusu olan... eh sarkılarımız zaten mıllete saguk dus aldıracak mecbur cunku cogu ınsan ılk defa duyucak cogunu we HÖNK olucak siz bile

hadi bakalım uyurcum sizi biran önce dinlemek istiorm çok merak ettim ayrıca tunçun ayağında bi problem vardı geçer inşallah konsere kdr..

bu arada 51 promile başarılar 17 eylülde özellikle özgüne ne yapacak bakalım görüşmek üzere..

gercekten ozgun yetısebıleceksın deyılmı 3 konserede... eger 3 konserıde atlatırsan sana ozgun KOMURLU dıyecegım (!) harbı 3 konser 3 ayrı tarz

Haylet sevgilim güzel olmuş yeni dinleme fırsatım oldu.. Selman sana ve grubuna başarılar bu arada sezon açılış konseriniz tam da doğumgünüme denk gelio hehehehehe :D ...Teşşekürler..[Andaç]

Gec tanıdım ama yakınen takip ediorum sizi ark.lar,hakkaten cok hoş olmus demolar ;) Ece gayet ii yorumlamıssın ;) Tabi parcalar da ii calınmıs harbi..Tebrikler ya inş konserinize gelicem..

Ahahah Özgün Kömürlü mü :D :D
Valla nası olcak bilmiyorum ama güzel olcak inşallah repertuarı aklımda tutmam ve farklı enstrmanlarla konser vericek olmam biraz zor ama olsun.
Sevda hanım sizi de bekleriz konserimize :p

Geri