Hobini Ve Evcil Dostunu Göster Turkrockçı

müziği bana yetecek kadar açıp arabayla gezmeyi çok seviyorum altımızda bi megane 2 , teybimizde metalden ruh okşayan müziklere kadar var uzun yolda heleki pilli bebek - olsun dinlemek var...
gitar çalmayı, kitap okumayı, kağıt oynamayı, internette kumar oynamayı severim ama aşırı derecede para koymam özenmesin kimse iyi birşey değil hırs büyük kayıp yaptırıyor...
bir de hayvan sevgim var ama evimde kedi ve kaplumbağa dışında beslemedim bi kere de bahçeli evdeyken köpek beslemiştim golden retriever çok akıllıydı ayrılmak çok zor oldu...
bir de mp3 çalar ve kulaklık hastalığım var elimdeki kulaklıkları yazsam şuan listeyi okumaya üşenirsiniz bu da böyle bir hastalık...
bilgisayardan da anlarık nede olsa bilgisayar bölümü mezunu üniversite terk adamız o yüzden hilesini yapamadığım oyunu oynamam mutlaa trainerimi kendim ihtiyacıma göre yaparım ...
guitar hero var birde , çok kafayı yerim oynarken uçarım bazen ensemde çalarım bazen ters çalarım falan kendimi sahnede hissettiğim bir şeydir o oyun ama metallica versiyonundan nefret ediyorum... ha bir de canım gardaşım @ZartarxiS gibi alkol konusunda seçiciyimdir ama markadan markaya ... bira severim ama bomonti. likör severim ama baileys. votka severim sadece stumbras içerim. tekila severim 3 marka dışında içmem; josequerro olmeca ve sierra. viskiyi pek sevmem işte böyle birşeyler daha uzun uzun liste var sanırım ama en sevdiğim şeyler böyle bir de en uzun vadede yaptığım şey sosyal aktiflik konusudur. şöyle ki arkadaş edinmeyi severim kolay edinirim oturur konuşurum herkesle hatunlarla aram çok iyidir. angaralıyım angara mı gezmeyi de çok severim böyle işte neyse çok uzadı sanırım gideyim en iyisi :D

Gun gelecek viskiden baska icmeyeceksin:D

hele sen bi tekilamızdan iç o cesareti gülüp eğlenmeyi gör de sonra beraber içeriz viskimizi hatta sana blue label ısmarlayacağım ahanda forum ahalisi şahit blue label mi yoksa tekila mı diyeceğim seçimini göreceğiz sağlam bi tekiladan sonra :D

onur değiştiririz merak etme sen yeter ki içelim de gör o zaman :D sana birayı sevdireceğim olum kaçamayacaksın bundan sonra bira kültürün olacak :D PRENSİPLERİM VAR ULEAYN !! asdkasjdhsadhasd

Tuborgun yeşil pilseneri vardı piyasadan kalktı sonra . en sevdiğim bira oydu.
Yeşil tuborg mu?Yahu onu piyasadan kaldırmakta haksız değillerde en son Barışarock'ta içmiştim arka arkaya öğlen soğuk bulmuşkene 10 tane içtim, verdiğim paraya üzüldüm yeminle :) Birayı çok severim(zamanında 16 saat barda çalışırken başka bara da içmeye giderdim öyle diyeyim :D) fakat o da eziyetti sanki :D

Yok sorun orada çok hafifti,sert biralar haricinde birayı severim.Ama Güneşim altında da 10 tane az biraz olsa da çarpsa gerek :)Yahu yeri geliyordu bazı konserlerde su ile bira fiyat olarak yakın oluyordu o zaman misal yeşil tuborg alıyordum.Normal bira belli bir yerden sonra az da olsa susatıyor ama bunda o his yoktu.Eğer hafif bira seviyorsanız eğer o ayarda olan piyasada en fazla bulabileceğiniz marmara gold olur.Ama onun haricinde perge ve pera var, fakat pera ve pergeyi piyasada biraz zor bulursunuz pek satışı olmadığından(satışı olmaması kaliteli pahalı olmasından değildir, tam tersi bunlar tatil köylerinin alayına bira sağlar ucuz olduğundan).

lombağın hatta kemiğin ilk sayısını elime aldığımı dün gibi hatırlarım. hobi demişken mizah dergileriyle ilgili de geniş bir arşivim var (dı) . gelen giden bir kısmını okuyup getireceğim diye yedi bitirdi. hayatımda kitap ödünç alıp da getirmeyen insan kadar uyuz olduğum insan modeli yoktur. bir üniversitedeyken bir de askerdeyken bu kadar otlakçı , beleşçi insanı bir arada görmedim. öğrenciyken herkesin peyniri vardı buz dolabında çünkü peynir canavarı arkadaşım yüzünden eve peynir dayandıramıyorduk. sonradan karar aldık herkes kendi peynirini alacak diye. neyse efendim bir gece kalktım saat 3-4 gibi tanımadığım elemanın biri benim peyniri baya kalıbıyla ekmeksiz kemiriyor. neyse eve giren çıkan belli olmadığı için iyi geceler dedim yattım. bizm elemanların arkadaşlarından biridir dedim. sabah dolaba baktım kiloluk izmir tulumun 3/4'ü yenmiş. dellendim tabi öğrencisin para sıkıntılı. ev arkadaşlarıma sordum "abi gece bir eleman vardı esmer zayıf top sakallı türkü bar garsonu tipli peyniri yemiş benim , hanginizin arkadaşı " diye. kimse kabullenmedi. evin kapısını da iç kapı gibi çift taraftan açılır kolu yapmıştık gelen giden zile basınca kapı açmaya kalkmayalım diye. çoğu zamanda kilitlemeden yatıyorduk. tabi elemanlar gece giren çıkan olmuştur diye iddia ettiler ama hayatımda bir muammadır o peynir aklıma geldikçe merak ederim.
Ya ne güldüm sabah sabah :D :D Öğlen oldu, hala elinde elma yer gibi peynir kalıbı yiye yiye dolaşan herifi düşünüyorum.

Benimde Hobim bu "Elektronik Sigara" :)

vwm19.jpg

vwm1j.jpg

vwm2h.jpg

vwm3h.jpg

yok yaaa daha kötü aslında adamın ciğerleri su toplar bununla
başlamadan önce Akciğer grafisi çektirmiştim bıraktıktan sonrada çektirdim. Gözle görülür düzelme olduğunu söylemişti doktor.Bıraktın mı diye sordu sigarayı elektronik sigaraya geçtiğimi söyledim.

sürekli kullanmak bunu daha tehlikeli çünkü ciğerine buhar çekiyorsun kuru duman değil nem buharı yani aslında o

1 senenin üstünde bu konuları araştıran biriyim ciğerleri su toplamış hiçbir esigara kullanıcısı duymadım ne türkiyede nede dünyada. Varsayımlarınız tamamen yanlıştır çünkü araştırmış olsaydınız bunları söylemezdiniz. Öğrenmek isteyene her zaman yol gösterebilirim.

Geri