Hobini Ve Evcil Dostunu Göster Turkrockçı

Bisikletle şehirde kafamın estiği yere gitmeyi özellikle çok severim.
IMAG0385.jpg

Puzzle kafa dağıtmada bir numaradır bana göre.

IMAG0386.jpg

Bira gibi şişirmeyen, viski gibi nazlanmayan, ot gibi uğraştırmayan kafa yapıcı birşey arıyorsanız soldakinin kafası çok iyidir bu şişe yeni geldi daha açmadım. Kahve likörü takılıyorum hafiften.

IMAG0388.jpg

Veee tabiki evimin hem huzuru hem neşesi :)

IMGP5449_zps04b6a522.jpg

Zaxtaris, kedi çok iyi yav, ben de bayılırım kediye :cat:
Ayrıca bende de şu an anyı puzzle var, 6000 parça olan, zor geldi bitiremedim :facepalm:

Bi de şu var tabi:
rollerblade_twister_80_2013.jpg

Zaxtaris, kedi çok iyi yav, ben de bayılırım kediye :cat:
Ayrıca bende de şu an anyı puzzle var, 6000 parça olan, zor geldi bitiremedim :facepalm:

Çerçeveyi ayıkladıktan sonra resmin içindeki tabloların çerçevelerini ayıklamayı dene. Hepsinin ayıklanma işlemi bittikten sonra rahat oluyor. Siyahları ayrı çerçeve çizgilerini ayrı kavanoza koyuyorum. Tablo içi spesifik figürler denk gelirsede onları ayrı bir yere topluyorum. Tablo çerçeveleri birleştirildiği vakit çok çabuk yapılır ayrıntı bol çünkü.

Şahsen gösterilecek bir hobim yok :D Hayatımın büyük bölümünü gitarım oluşturuyor. Kalan zamanda da bol bol yabancı filmler ve diziler izliyorum. Konu açıldığından bu yana düşünüyorum, "lan benim hobim ney!" diye ama yok :D daha doğrusu bu saydıklarım dışında bir şey yok :)

Bisikletle şehirde kafamın estiği yere gitmeyi özellikle çok severim.
26863 eklentisini görüntüle

Puzzle kafa dağıtmada bir numaradır bana göre.

26864 eklentisini görüntüle

Bira gibi şişirmeyen, viski gibi nazlanmayan, ot gibi uğraştırmayan kafa yapıcı birşey arıyorsanız soldakinin kafası çok iyidir bu şişe yeni geldi daha açmadım. Kahve likörü takılıyorum hafiften.

26865 eklentisini görüntüle

Veee tabiki evimin hem huzuru hem neşesi :)

IMGP5449_zps04b6a522.jpg

Bisikletle kafanin istedigi yere gitmek guzel de kafanin estigi yere bisikleti birakamayacak olmak buyuk problem. Bu is cozulmeden bisiklet zor, lakin gavur memleketlerde de ciddi bir bisiklet hirsizligi sorunu var. Kanayan bir yara, yoksa biz de biliriz guzel bir TREK bisiklet alip gezinmeyi. Bir de Istanbul'un esek osurtan bayirlari var tabi. Bisiklet duzayak veya dusuk egimli yerlerde makul tabi yoksa iskence olur tophane yokusu gibiyse butun yollar.

Bisikletle kafanin istedigi yere gitmek guzel de kafanin estigi yere bisikleti birakamayacak olmak buyuk problem. Bu is cozulmeden bisiklet zor, lakin gavur memleketlerde de ciddi bir bisiklet hirsizligi sorunu var. Kanayan bir yara, yoksa biz de biliriz guzel bir TREK bisiklet alip gezinmeyi. Bir de Istanbul'un esek osurtan bayirlari var tabi. Bisiklet duzayak veya dusuk egimli yerlerde makul tabi yoksa iskence olur tophane yokusu gibiyse butun yollar.

Tabiki bırakmak dert, ama değiyor. Oturduğum yerde hep yokuşlu, izmirde düz alan bol değil malesef, olsun yinede amaç gezmek. Bisikleti birakmamda gerekmiyor. Çok extrem arazide yada şehirler arası sürmüyorsanız, trek canondale falan gereksiz, 29er ortalama bir bisiklet şehir içi 50-100er kmlik rotasyonlara yeterli bence.

Rocker kullanıcılar olarak neredeyse hepimiz alkolü seviyoruz ama alkol sağlığa zararlıdır diyerek özendirmeyelim :D . Nargileden bile hazzetmediğim için dumanlı her ürünün özendirilmesine de karşı olduğumu belirtmek isterim. Kafası için değil lezzeti için içelim. Tatlı kokteylleri de ayrı bi severim :D
*Forumun adının kökeninde "rock" geçtiği için, kullanıcıları bu bağlamda rocker adlandırıyorum.

müziği bana yetecek kadar açıp arabayla gezmeyi çok seviyorum altımızda bi megane 2 , teybimizde metalden ruh okşayan müziklere kadar var uzun yolda heleki pilli bebek - olsun dinlemek var...
gitar çalmayı, kitap okumayı, kağıt oynamayı, internette kumar oynamayı severim ama aşırı derecede para koymam özenmesin kimse iyi birşey değil hırs büyük kayıp yaptırıyor...
bir de hayvan sevgim var ama evimde kedi ve kaplumbağa dışında beslemedim bi kere de bahçeli evdeyken köpek beslemiştim golden retriever çok akıllıydı ayrılmak çok zor oldu...
bir de mp3 çalar ve kulaklık hastalığım var elimdeki kulaklıkları yazsam şuan listeyi okumaya üşenirsiniz bu da böyle bir hastalık...
bilgisayardan da anlarık nede olsa bilgisayar bölümü mezunu üniversite terk adamız o yüzden hilesini yapamadığım oyunu oynamam mutlaa trainerimi kendim ihtiyacıma göre yaparım ...
guitar hero var birde , çok kafayı yerim oynarken uçarım bazen ensemde çalarım bazen ters çalarım falan kendimi sahnede hissettiğim bir şeydir o oyun ama metallica versiyonundan nefret ediyorum... ha bir de canım gardaşım @ZartarxiS gibi alkol konusunda seçiciyimdir ama markadan markaya ... bira severim ama bomonti. likör severim ama baileys. votka severim sadece stumbras içerim. tekila severim 3 marka dışında içmem; josequerro olmeca ve sierra. viskiyi pek sevmem işte böyle birşeyler daha uzun uzun liste var sanırım ama en sevdiğim şeyler böyle bir de en uzun vadede yaptığım şey sosyal aktiflik konusudur. şöyle ki arkadaş edinmeyi severim kolay edinirim oturur konuşurum herkesle hatunlarla aram çok iyidir. angaralıyım angara mı gezmeyi de çok severim böyle işte neyse çok uzadı sanırım gideyim en iyisi :D

lombağın hatta kemiğin ilk sayısını elime aldığımı dün gibi hatırlarım. hobi demişken mizah dergileriyle ilgili de geniş bir arşivim var (dı) . gelen giden bir kısmını okuyup getireceğim diye yedi bitirdi. hayatımda kitap ödünç alıp da getirmeyen insan kadar uyuz olduğum insan modeli yoktur. bir üniversitedeyken bir de askerdeyken bu kadar otlakçı , beleşçi insanı bir arada görmedim. öğrenciyken herkesin peyniri vardı buz dolabında çünkü peynir canavarı arkadaşım yüzünden eve peynir dayandıramıyorduk. sonradan karar aldık herkes kendi peynirini alacak diye. neyse efendim bir gece kalktım saat 3-4 gibi tanımadığım elemanın biri benim peyniri baya kalıbıyla ekmeksiz kemiriyor. neyse eve giren çıkan belli olmadığı için iyi geceler dedim yattım. bizm elemanların arkadaşlarından biridir dedim. sabah dolaba baktım kiloluk izmir tulumun 3/4'ü yenmiş. dellendim tabi öğrencisin para sıkıntılı. ev arkadaşlarıma sordum "abi gece bir eleman vardı esmer zayıf top sakallı türkü bar garsonu tipli peyniri yemiş benim , hanginizin arkadaşı " diye. kimse kabullenmedi. evin kapısını da iç kapı gibi çift taraftan açılır kolu yapmıştık gelen giden zile basınca kapı açmaya kalkmayalım diye. çoğu zamanda kilitlemeden yatıyorduk. tabi elemanlar gece giren çıkan olmuştur diye iddia ettiler ama hayatımda bir muammadır o peynir aklıma geldikçe merak ederim.

abi iyi güldürdün valla yaa :D karikatürle de ilgilenirim ama inceden görenlerin yeri ayrı tabi :D peynir meselesi bizim de bi ara damacanayla su alırdık kendimize bi gün çok içtik ama neler neler böyle görsen damacanalarda tabii 19 lt herkesin damacanası dolu 5 kişiyiz :D sonra bayılmışız içmekten artık sabah kalktım suya dayanayım dedim suuuuuu baktım damacanam boş... ulan arkadaşlardan içeyim dedim hepsi de boş nerden baksan yarısı dolu desen 50 litre yapar hesaplıyorum 50 litre bir insan için çok fazla hatta 5 insan içinde çok şaşırdım uyandırdım hepsini baıyoruz sular bomboş bazı yerde ıslaklıklar var da ne olduğu belli değil vallahi boş yaa bildiğin boş sular yok hikmetine akıl sır ermeyen su vakasını sırlar kapısına yollasak reyting kırar fetuman her sabah yayına alırdı :D demem o ki ben de duysam ben de inanmam hatta imana gelecektim nerdeyse bu olayda peynir vakası gibi bizim de bu olay sırra kadem bastı :D

Hikâye derindenmiş :) Benim film koleksiyonumun içine edildi o yüzden, giden filmlerden 2-3 tanesinin kopyasını bile bulmak zor(tesadüfen orjinalleri elime geçmiş bir de düşünün),hatta film koleksiyon serimin içine eden kişilerden birinin ismi Emre Ulkan diye bir elemandı net hatırlıyorum.İyi olarak anmıyorum elemanı.Lan o değil elemanda b.k gibi para vardı ne istedin benim koleksiyonumdan. Halâ söverim :D

abi iyi güldürdün valla yaa :D karikatürle de ilgilenirim ama inceden görenlerin yeri ayrı tabi :D peynir meselesi bizim de bi ara damacanayla su alırdık kendimize bi gün çok içtik ama neler neler böyle görsen damacanalarda tabii 19 lt herkesin damacanası dolu 5 kişiyiz :D sonra bayılmışız içmekten artık sabah kalktım suya dayanayım dedim suuuuuu baktım damacanam boş... ulan arkadaşlardan içeyim dedim hepsi de boş nerden baksan yarısı dolu desen 50 litre yapar hesaplıyorum 50 litre bir insan için çok fazla hatta 5 insan içinde çok şaşırdım uyandırdım hepsini baıyoruz sular bomboş bazı yerde ıslaklıklar var da ne olduğu belli değil vallahi boş yaa bildiğin boş sular yok hikmetine akıl sır ermeyen su vakasını sırlar kapısına yollasak reyting kırar fetuman her sabah yayına alırdı :D demem o ki ben de duysam ben de inanmam hatta imana gelecektim nerdeyse bu olayda peynir vakası gibi bizim de bu olay sırra kadem bastı :D
Hocam sizin sularla ya taharetlenmişlerdir ya da banyo yapmışlardır, küfür yememek için de kimse itiraf etmemiştir muhtemelen.Öğrenci evleri ne ilginçtir be yav sabah gözünü açarsın dolaşayım dersin evde hiç tanımadığın 8-10 adam görürsün :D

öğrenci evinden daha sakat yerler de var yurtlar... yurtta kalırken kilitli dolabımdan 1 karton sigara ile 5 kulaklık çaldıllar şampuan terlik havlu çalana bile rastladık eve çıkana kadar :D yurtlar her insana uygun değil kilitli dolapların kilidi iş görmüyor :D

Geri