Jonglör(alternatif rock)-Ankara

www.jonglor.garaj.org

jonglor0.jpg

soyle de bi atraksiyon yapayim dedim :)

ayrica bascinizi paylasmak da ayri bi guzellik.
ayrica ben kimim di mi?
Well Behaved-gitar

5 kasimda gorusmek uzere :)

saçın başın ne önemi var şu fani dünyada :p sarışını esmeri keli körü hepimiz kardeş değil miyiz ? müzik çatısı altında ve grup arkadaşlığı kisvesinde hepimiz ölümlü birer yaratığız ... sevgili din kardeşlerim :D

K_r_m demiş ki:
www.jonglor.garaj.org

jonglor0.jpg

soyle de bi atraksiyon yapayim dedim :)

ayrica bascinizi paylasmak da ayri bi guzellik.
ayrica ben kimim di mi?
Well Behaved-gitar

5 kasimda gorusmek uzere :)

Güzel olmuş K_r_m eline sağlık. Ayrıca cumartesi günü bizimle olduğunuz için de teşekkürler :) Evet bubumuz sizinle de çalıyor da bir türlü gelemedim ben sizi dinlemeye :( 5 kasımda burda olamayacağım ama eminim çok güzel bir akşam olucaktır

herkeslere güzel yorumları için tekrar teşşekkür ederiz. :D

:arrow: jonglör 4-12 Kasım tarihleri arasında
Atatürk Kültür Merkezi'nde her gün 19:00'da sahne alıcaktır.

:arrow: bunun dışında bu cumartesi ve her cumartesi olmak üzere 19-21 saatleri arasında yolcu rock bar'dayız...dinlemeyenlere izlemeyenlere duyrulur ;)

Arkadaşlar selam.
Dün programınıza geldik, gördük dinledik, beğendik.
Hiperaktif bir vokal bir gruba neler katar anlamış olduk.
Şan vokal, core vokal, rock'n roll vokal, alternative vokal tarzlarını başarıyla harmanlıyor Çiğdem. Seyirciyle iletişi kurma çabalarıda takdire değer.
Davulcunun back vokallerine ise bayıldık. Özellikle çift sesli tınlattıkları yerlere. Hem çalıp hemde güzel sesle çift sesli vokal yapmak kolay değil.
Başarılarınızın devamını dileriz. ;)

İlk defa izlediğim Jonglör'ü oldukça beğendim. Bizi ısrarla parçalara eşlik etmek isteyen vokalistin çabalarına en arkadaki dart zamazingosunun önünden benimle birlikte hayli büyük destekle karşılık veren kader arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim. Pek az şarkıda eşlik edebildik tabi ama Şebnem Ferah'ın "var var var"ları çok güzel oldu. Yakın zamanda gelip tekrar varlamak istiyorum. Ayrıca davulcunun geri vokallerine hepimizin hayran kaldığını da söylemeliyim. Ben de eskiden blok flüt çalarken aynı anda kafa sallayabiliyordum ama geçti bizden artık o işler.

Dün inanılmaz eğlenceliydi arkadaşlar başarılarınızın devamını dilerim her geçen gün performansınız artıyor bundan sonra çok daha iyi olacağınıza tüm kalbimle inanıyorum..
Saygılar..

DamnationGame demiş ki:
Arkadaşlar selam.
Şan vokal, core vokal, rock'n roll vokal, alternative vokal tarzlarını başarıyla harmanlıyor Çiğdem.....
Davulcunun back vokallerine ise bayıldık.
Davulcu daha iyi sölüo :D

anti-social demiş ki:
DamnationGame demiş ki:
Arkadaşlar selam.
Şan vokal, core vokal, rock'n roll vokal, alternative vokal tarzlarını başarıyla harmanlıyor Çiğdem.....
Şşşşt çaktırma... ;)

Arkadaşlar herkesin güzel vakit geçirmiş olmasına sevindik , bizler de sizlerle beraber eğlendik,güzel bir akşam oldu, her cumartesi beklliyoruz sizleri :)

Bu arada bu önümüzdeki cumartesi akşamı yolcu da düzenlenecek bir organizasyon nedeniyle Jonglör bu hafta için, cumartesi yerine cuma 19 - 21 de çıkacak, bilgilerinize sunulur. Görüşmek üzere.

DamnationGame demiş ki:
Arkadaşlar selam.
Şan vokal, core vokal, rock'n roll vokal, alternative vokal tarzlarını başarıyla harmanlıyor Çiğdem. Seyirciyle iletişi kurma çabalarıda takdire değer.
Davulcunun back vokallerine ise bayıldık. Özellikle çift sesli tınlattıkları yerlere. Hem çalıp hemde güzel sesle çift sesli vokal yapmak kolay değil.
öncelikle saol :) o gün hiperaktifliğim üzerimdeydi doğru bide rahat olayım diye saçmalamasaydım daha iyi olacaktı :oops: neeeeseee :LOL:

anti-social demiş ki:
DamnationGame demiş ki:
Arkadaşlar selam.
seniii hiiiç sevmedimmm :twisted: bidaha konsere geldiğinde benden kaç ona göree ;)
şaka maka eğer o kadar beğendiyseniz ilerde solo albümü fln çıkarcak hatta yakın gelecektee (aramızda kalsın)alıp dinlersiz
bu arada cidden üzüldüm, incindim,küstüm hırs mırs kalmadı valla :roll:
:D

tround_ demiş ki:
DamnationGame demiş ki:
Arkadaşlar selam.
öncelikle saol :) o gün hiperaktifliğim üzerimdeydi doğru bide rahat olayım diye saçmalamasaydım daha iyi olacaktı :oops: neeeeseee :LOL:

Neyse sen rahat ol diye gelip tanışmadım bile uzaktan izlemeyi tercih ettim Çiğdem. Aslında 1-2 sefer daha gelip tanışmadan uzaktan izleyip seni paranoyak etmeyi düşünüyorum. :) Ama rahat olucam diyede dışarıdan bulduğun çiğ köfteyi bu kadar rahat yememelisin. ;)

Seyici diyaloğu olabilir tabbi rahatlık bazında. Olayın işleyişi ile ilgili. :)

Geri