Yaran Ilanlar

Ben bu elemanı tanıyorum.Önceden muğladaydı muhabbetimiz vardı az çok.WhatsApp gitar gruplarından birinde modifiyeli sx en kral squier gitarı sollar demiştim.Herkes haklı yaw falan derken bu denyo fender markadan nasıl kaliteli olcak sen bir şey bilmiyorsun cart curt demişti.O zamanlarda gitarı yoktu sağda solda gördüğü videolarda gitaristlerin çaldığı gitar fender olunca fanboy olmuştu.Zaten posersın çaldığın kasadan belli demişti o zamanlarda bende Bc Rich Warlock nj vardı 90 lardan japon yapımı gitar.İyi eyvallah diyerek çekildim aradan.O zamanlarda garip bir insandı hala da öyle demek ki.
kısa sürede zoru başarıp Lead gitarist olmuş öyleyse, ama belkide olduğu iddia ettiği şeyin de anlamını bilmiyordur diye düşünüyorum senin anlattıklarından yola çıkarak 😄

Kuruş hanesine yazılacak sıfırları da fiyata yazmış.
Yılın faciası, daha komiği varsa beri gelsin 🤣
Huzurlarınızda Ibanez GRG140 Gio.
9 MİLYON TL.
"Pazarlık payı vardır."

Pazarliga acik ama hakkini yemeyelim. :)

Screenshot 2023-12-05 120627.jpg

Kuruş hanesine yazılacak sıfırları da fiyata yazmış.
Yılın faciası, daha komiği varsa beri gelsin 🤣
Huzurlarınızda Ibanez GRG140 Gio.
9 MİLYON TL.
"Pazarlık payı vardır."

komik değil bence, yanlış yazmış sadece farkında değil
bir milyonluk arabaya 1.000tl yazanı da görmüştüm

Şu son diyaloğu gördüm de....
50. yaşıma doğru giderken bende tahammül bitti. Schecter ilanıma takasa kapalı yazdım, ardarda iki takas teklifi geldi. İkisini de cevap yazmadan engelledim, üşenmeyip ilanı güncelledim ve "takas teklif eden hesapları engelleyeceğim" dedim. Herkes rahatladı 🤣

Geri